מידע שימושי ספר על בריאות - הכי מפחיד שאתם מכירים

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בהפחדות לא משיגים כלום!

אני ממש אוהבת את הספר של שרה חמו שביל הזהב לריפוי טבעי.
גם שוטי החלב ובטן של חיטה ממש עוזרים להבין מה התזונה עושה לנו.

אני אגלה לך סוד (אל תעבירי הלאה..)
אני קראתי המון על תזונה ובריאות וכדו'.
מרגישה שיודעת יותר מכולם על תזונה ועדיין אוכלת בורקסים. אין קשר בין ידע והפחדה לשמירה על בריאות.
בשביל לשמור על בריאות צריך לרצות את זה.

עוד משהו אישי,
אני לפני לידה המוגלובין ברצפה, חיפשתי חומר איך להעלות המוגלובין גם בעזרת תזונה (בנוסף לכדורים)
ואז הגעתי למאמר שאומר שהמוגלובין גבוה מקל על הלידה (ואני מהקרציות ששונאות אפידורל)
שום דבר אחר לא גרם לי לאכל פלפלים, כבד, פטרוזיליה וסלק, כמו המאמר הזה....

מליון

משתמש מקצוען
היא אולי תקרא, אבל לא נראה לי שזה מה שיגרום לה לשינוי...
זה לא שהיא לא יודעת את הנזקים של המאכלים הלא בריאים.
זה אולי יגרום לה פחות להנות מהאוכל...

LEVAVOT

משתמש פעיל
המסע האמיץ של אביגדור :)
איפה @שירי כהן ?

אם את לא מכירה, זה ספר קומיקס לילדים (גם ילדים שגדלו..) שמסביר ממש יפה את הנושא של השפעת המזון על הגוף
אני מאמינה שפחות יעניין אותה ספרים כבדים עתירי הפחדות
אבל כשקוראים ספר קליל ונחמד עם הציורים המקסימים של שירי, זה נראה אחרת...

שבי פלד

משתמש פעיל
וואו, כחברה מסורה הייתי ממליצה לך לקנות לעצמך ספר תהילים ולהתפלל עליה.
את באמת חושבת שאם תביאי לה ספר כזה זה יגרום לה לשינוי תזונה?
באמת מתפללת עליה!!
אבל חבל לי מכל מה שהיא סובלת,
מכל מה שהיא מורישה לילדים שלה...
אמת!!

וגם רוצה קצת לחזק את עצמי אחרי הזילזול שלה...

פיר

משתמש סופר מקצוען
לאכול כדי לחיות- ג'ואל פורמן
דבר אחד אני יכולה להגיד לך אין חוקים במאה אחוז לגבי בריאות כל אחד ומבנה הגנטי שלו חוץ מזה אולי היא מוסיפה גם דברי בריאות שמנטרלים לה את הזנק פןד לצער פגשתי אנשים מאוד בריאותיים ןלצערי.. לא צריך ספרים לאט ובסבלנות.

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אין שום עניין שתיקחי אחריות על הגוף של חברה שלך.
ה' נתן לך את הגוף שלך לשמור עליו.
ו(אולי) הפקיד בידייך ילדים שתהיי אחראית על התזונה שלהם.
זהו

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
המסע האמיץ של אביגדור :)
איפה @שירי כהן ?

אם את לא מכירה, זה ספר קומיקס לילדים (גם ילדים שגדלו..) שמסביר ממש יפה את הנושא של השפעת המזון על הגוף
אני מאמינה שפחות יעניין אותה ספרים כבדים עתירי הפחדות
אבל כשקוראים ספר קליל ונחמד עם הציורים המקסימים של שירי, זה נראה אחרת...
תודה על הפידבק, מחמם את הלב ונעים לשמוע :)
עדיין לא הייתי רוצה שיקנו ספר שלי כאמצעי הפחדה למישהו... :)
חושבת ששינוי מסוג זה צריך לבוא מבפנים ומהבן אדם עצמו,
והפחדות, בכלל, לא עובדות גם לנו על עצמנו - בוודאי שלא על אחרים.

מ. ק.

משתמש מקצוען
לא חושבת שהפחדה מספר אמורה לעזור.
צריך לרצות את זה.
(כן עוזר ההפחדות כשזה מישהו קרוב שחולה, וגם אז רק אם חשבו על זה קודם)

חדזי

משתמש מקצוען
לא ממש נחמד לקבל מחברה ספר כזה ...
נראה לי חוסר טקט משווע!
גם אם הייתה מעשנת 8 קופסאות סיגריות ביום וקופצת מעל גדרות מסוכנים לא בטוחה שהייתי מתערבת לחברה שככל הנראה יש לה שכל והיא לא ילדה ב 10 . נשואה לבעל ואמא לילדים. את יכולה להשחיל פה ושם הערות בנושא אם זה ממש מציק לך . אבל לקנות לה ספר . ? פחות. ה בעיני כמו לעשות לה תור לדיאטנית (או לפסיכיאטר . תלוי כמה את חושבת שמצבה דחוק)

חדזי

משתמש מקצוען
לא חושבת שהפחדה מספר אמורה לעזור.
צריך לרצות את זה.
(כן עוזר ההפחדות כשזה מישהו קרוב שחולה, וגם אז רק אם חשבו על זה קודם)
לא בהכרח שאנשים חולים מתזונה לקויה. סבתא שלי חיה עד גיל 90 והתזונה שלה הייתה זוועתית.
זה לא אומר שלא לשמור על אורח חיים נכון . אבל שכל אחד יסתכל בצלחת שלו.

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי קרובי משפחה שהבעל מגיל צעיר עישן, אכל כל מה שהיה בא לו, ומעולם לא התחשב בכמויות סוכר או מלח באוכל. אשתו לעומתו היתה סמל הבריאות, שמרה על תזונה נכונה, כושר וכו'.
האישה נפטרה בגיל צעיר מאוד ממחלה קשה, ובעלה שיבדל לחיים ארוכים כבר מבוגר מאוד, ומסתובב במרץ, צוהל ובריא.
לא שאני מנסה להגיד שצריך ללמוד מזה, כי האדם כן אמור לשמור על גופו ולהזהר במה שהוא אוכל, אבל לא לשכוח שיש כאן כמובן הרבה ס"ד , וגם גנים ותורשה.
בדיוק כמו שיש את האנשים שיאכלו כל הזמן שוקולד וחטיפים וישארו רזים, ויש כאלה שלא יאכלו כמעט כלום וישארו שמנים.
ותהיי בטוחה שאם ח"ו יגרם לה מזה נזק בריאותי אפילו קל מאוד (כולסטרול גבוה לדוגמא בבדיקת דם) היא תעצור מעצמה מהר מאוד.
אותי בכל אופן היה מעצבן אם חברה היתה מעיזה לקנות לי ספר כזה, גם אם הכוונות שלה טובות ביותר. אולי את יכולה לספר לה בהתלהבות על ספר כזה שעשה לך מהפך בחיים, ואם מעניין אותה לשאול אותו ממך.

מחלימה

משתמש מקצוען
זו אמנם הפחדה אבל אמת לאמיתה-
כשעושים פט-סיטי כדי לאבחן ח" סרטן וכן במהלך הטיפולים לבדוק את התקדמות
איך עושים את זה?
תשמעו ולא תרצו יותר לאכול מתוק..
מזריקים גלוקוז לגוף, ואז במכונת השיקוף בודקים-
כמה קליטה של סוכר ישנה מהתאים הממאירים ל"ע
כך יודעים על קצב המחלה והתפשטותה חלילה או נסיגה..
הסוכר הוא המזון של הגידול!
לא מתכונת בהכרח לכל סוגי הגידולים
אבל צריך לדעת שסוכר זה רעל
אז לצרוך בהתאם..
אולי נציע לליברמן שיקפיץ את מחירי הסוכר הלבן?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש לי קרובי משפחה שהבעל מגיל צעיר עישן, אכל כל מה שהיה בא לו, ומעולם לא התחשב בכמויות סוכר או מלח באוכל. אשתו לעומתו היתה סמל הבריאות, שמרה על תזונה נכונה, כושר וכו'.
האישה נפטרה בגיל צעיר מאוד ממחלה קשה, ובעלה שיבדל לחיים ארוכים כבר מבוגר מאוד, ומסתובב במרץ, צוהל ובריא.
לא שאני מנסה להגיד שצריך ללמוד מזה, כי האדם כן אמור לשמור על גופו ולהזהר במה שהוא אוכל, אבל לא לשכוח שיש כאן כמובן הרבה ס"ד , וגם גנים ותורשה.
בדיוק כמו שיש את האנשים שיאכלו כל הזמן שוקולד וחטיפים וישארו רזים, ויש כאלה שלא יאכלו כמעט כלום וישארו שמנים.
ותהיי בטוחה שאם ח"ו יגרם לה מזה נזק בריאותי אפילו קל מאוד (כולסטרול גבוה לדוגמא בבדיקת דם) היא תעצור מעצמה מהר מאוד.
אותי בכל אופן היה מעצבן אם חברה היתה מעיזה לקנות לי ספר כזה, גם אם הכוונות שלה טובות ביותר. אולי את יכולה לספר לה בהתלהבות על ספר כזה שעשה לך מהפך בחיים, ואם מעניין אותה לשאול אותו ממך.
מעניין, גם לי יצא להכיר 2 קרובי משפחה - אחד הקפיד מאוד על תזונה בריאה וכו' ונפטר מהמחלה בשנות החמישים לחייו, השני אכל רגיל וצרך סוכר בכמות מעט יותר גבוהה מהרגיל והגיע מתוך בריאות עד כמעט לגיל מאה.
בספר שולחן שלמה מובא בשם הגרש"ז אויערבך זצ"ל על מי שאינו מקפיד על שיטות תזונה כאלו ואחרות - "שומר פתאים ה' ".

• וואו!
Reactions: S.

A F

משתמש מקצוען
רוצה לזעזע חברה שסדר היום הרגיל שלה מלא בבורקסים, חמצוצים ושאר מרעין בישין..
מחפשת לקנות לה ספר יסודי, אמיתי ו--מפחיד.
בנושא הבריאות.
על מה הייתם ממליצים??
ספרי לה על הילדים שנפטרו אחרי סריססו את הבית ועל נפטרי מירון ועל הנפטרים מתאונות דרכים רק השנה וכן על נפטרי הקורונה שיכול להיות שחלקם "לא אכלו בריא".....
נכון צריך השתדלות ולאכול בריא ולא להזיק לגוף בכוח... אבל לא הייתי "מפחיד" עם ספרים!
בריאות איתנה עד 120.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה