ספר מאוצר החכמה

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
למי שיש לו אוצר החכמה, אבקש טובה אם אפשר להוריד לי את הספר בת עין לר' אברהם דוב מאבריץ' הכי חדש שיש שם.

מוטי קליינר

משתמש רשום
המשתמש נחסם
יש לי את הספר מאוצר החכמה במהדורה חדשה, יש שם 480 עמודים ואוצר החכמה נותן להוריד כל פעם רק עשרים, זה יקח הרבה מאוד זמן עד שאני יוריד את הכל בחלקים, אולי את צריכה משם משהו מסוים?

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
קודם כל תודה רבה על הרצון לעזור, שנית אני כן צריך את כל הספר כי אני צריך ללקוט משם עניינים אז אם אין לך זמן וסבלנות להוריד הכל אני ינסה להסתדר ממקום אחר
תודה

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש כאן עם אפשרות להוריד את כל הספר כ-pdf בפעם אחת.

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
נכתב ע"י דוד|אסתי;1583025:
יש כאן עם אפשרות להוריד את כל הספר כ-pdf בפעם אחת.
כתבתי שאני צריך הכי חדש שיש, ושם זה נראה לי הכי ישן, לא? בכל אופן תודה על הרצון.

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י גוטליבי;1583235:
כתבתי שאני צריך הכי חדש שיש, ושם זה נראה לי הכי ישן, לא? בכל אופן תודה על הרצון.

לא יודע איזו מהדורא יש באוצר החכמה
מה שהעליתי מהיברובוקס די קריא לעומת חלק מספרים ישנים שיש באוצר החכמה שכמעט אי אפשר לקרוא.
בכ"א קשה לי להאמין שתמצא מישהו שיסכים להוריד לך ספר בן 480 עמודים בפעימות של 20 20, וגם לך לא נראה לי שתהיה סבלנות לעשות את זה.

גוטליבי

משתמש רשום
עריכה תורנית
נכתב ע"י דוד|אסתי;1583292:
לא יודע איזו מהדורא יש באוצר החכמה
מה שהעליתי מהיברובוקס די קריא לעומת חלק מספרים ישנים שיש באוצר החכמה שכמעט אי אפשר לקרוא.
בכ"א קשה לי להאמין שתמצא מישהו שיסכים להוריד לך ספר בן 480 עמודים בפעימות של 20 20, וגם לך לא נראה לי שתהיה סבלנות לעשות את זה.

אני גם לא האמנתי שאני ימצא, אבל ב"ה לא אלמן ישראל מישהו הוריד לי כך, ושולח במייל.

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י גוטליבי;1583294:
אני גם לא האמנתי שאני ימצא, אבל ב"ה לא אלמן ישראל מישהו הוריד לי כך, ושולח במייל.

יפה
הוא עשה לך טובה ענקית!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה