מידע שימושי ספר חדש,מענין ועב כרס-יש חיה כזו?

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אמממ זה לא פר
למה אני פתחתי תאשכול בעיקרון....:rolleyes:
באמת?
כבר איבדתי ראש....
האמת שהיא ענתה לי על הצפון וכל זה, אבל חבל לריב...
בכלל לא בטוח שאצליח להגיע לחיפה.

רבקה ברזל

משתמש פעיל
בלת''ק
דחוף! אני גרה במודיעין עילית, כרגע בבידוד, חייבת ספר עד הבית או בתמורה לספר אחר או לקנות יד שניה.
קראתי את כל הספרים של ליבי קליין ושל רותי קפלר. אשמח לספר עבה שמתאים לנשים (דבורי רנד וכדומה).
r0504165802אין לכתוב כתובת מייל

michal shiloni

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מאמינה, אף אחת פה לא מביתר? :eek::(:(:(:(
אני חייבת ספר טוב לקרא( סמיילי בוכה )!!!

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בלת''ק
דחוף! אני גרה במודיעין עילית, כרגע בבידוד, חייבת ספר עד הבית או בתמורה לספר אחר או לקנות יד שניה.
קראתי את כל הספרים של ליבי קליין ושל רותי קפלר. אשמח לספר עבה שמתאים לנשים (דבורי רנד וכדומה).
r0504165802אין לכתוב כתובת מייל
רוצה משהו מפה?

פהפה

משתמש חדש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תגידו שווה לקרוא את סדרת ממלכה במבחן???????????????????
פשוט הבנתי שיש עוד ספר שאמור לצאת אבל היא ממש לא מתכוונת להוציא אותו.............. ככה שמעתי ממקור יחסית מוסמך יש למישהו מושג על העניין????????????????????

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תגידו שווה לקרוא את סדרת ממלכה במבחן???????????????????
פשוט הבנתי שיש עוד ספר שאמור לצאת אבל היא ממש לא מתכוונת להוציא אותו.............. ככה שמעתי ממקור יחסית מוסמך יש למישהו מושג על העניין????????????????????
טיפה חיפוש באתר פרוג ותמצאי המון המלצות נלהבות
למה לא לנסות?
חכי כשתגיעי לשלב של הספר שעוד לא יצא,
ואז תצפי לו יחד עם כולם

מקורי!

משתמש פעיל
הי,
האם הספר צללים של נחמן סלצר הוא מותח ויפה?
וכן מה דעתכם על בין שברי עולמות של מ. ארבל?

תודה!!!!

בנצו'ש

משתמש פעיל
יונה ספיר ממליץ מאוד וכדאי להתחיל מתחילת הסדרה אם לא אז מלוחמי הצללים אבל לא ישר מהתנקשות כי זה גונב חלק גדול מההבנה אפילו שאפשר לקרוא רק אותו בכל אופן זה סיפור שמתמשך

מקורי!

משתמש פעיל
יונה ספיר ממליץ מאוד וכדאי להתחיל מתחילת הסדרה אם לא אז מלוחמי הצללים אבל לא ישר מהתנקשות כי זה גונב חלק גדול מההבנה אפילו שאפשר לקרוא רק אותו בכל אופן זה סיפור שמתמשך
כבר קראתי את כל הסדרה שלו.
תודה!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה הסדר של הספרים מהתחלה ועד הסוף ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה