ספר בדיחות שמתאים למגזר החרדי

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הילדים שלי מאד אוהבים לקרוא.

גלאים 8-11

הם כעת בקשו ספר בדיחות.

האם אתם מכירים ספר שמתאים למגזר החרדי?

אני גדלתי על בדיחות של הרשלה.....

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש ספר 'ושמחת בחייך'
בדיחות נחמדות
יש גם את סדרת 'חד וחלק' בדיחות יהודיות כמו על ר' יונתן אייבשיץ, מאוד נחמד (זה סדרה ישנה, לא יודעת אם תמצאי בחנויות)
(למשל מסופר שם על משכיל שבא להציק לאיזה רב ושאל אותו 'האם אפשר לעשן סיגריה בשבת?' ענה לו הרב 'בשינוי' שאל המשכיל 'כלומר?' ענה לו הרב: 'בצד ההפוך...')

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם ממליצה על "ושמחת בחייך" - 2 חלקים

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש את הספר 'צוחקים', כל הילדים שפגשתי נהנו ממנו מאוד, המון בדיחות וממש חמודות.
(גילוי נאות - השתתפתי בתהליכי הפקה שלו, אבל עדיין אני יכולה להעיד שנהניתי לעבוד עליו).

כתיבה נכונה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם ילדיך קוראים אידיש יש לי משהו שכתבתי, לא הרבה 40-50 בדיחות עם תוכן, ומוכן אני ליתנם "במתנה".

ובכלל אלו מהחברים כאן שמוכנים להעלות חיוך, ויודעים לקרות אידיש. שלחו לי מייל (נמצא בחתימה שלי) ואשלח לכם בשמחה ובחיוך.

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש גם את משפחת שיקופיצקי - כמה חלקים, שם זה בדיחות יותר ארוכות. אבל ממש נחמדות. ויש אפילו מאוד.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י כתיבה נכונה;506039:
אם ילדיך קוראים אידיש יש לי משהו שכתבתי, לא הרבה 40-50 בדיחות עם תוכן, ומוכן אני ליתנם "במתנה".

ובכלל אלו מהחברים כאן שמוכנים להעלות חיוך, ויודעים לקרות אידיש. שלחו לי מייל (נמצא בחתימה שלי) ואשלח לכם בשמחה ובחיוך.
בדיחות אחת-אחת! ללקק את האצבעות! מדוע אינך מוציא ספר?

געציל

משתמש פעיל
בילדותי היה את הספר "חד וחלק" (4 כרכים), הוא מתאים גם למבוגרים וגם לילדים לדעתי.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הסדרה "חד וחלק" קיימת עדיין קצת קשה להשגה בחנויות רכשתי אותה לפני שנה בפלדהיים, לבני ברקים אפשר אולי דרך ההוצאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה