ספרים ללימוד פרסום

כתיבה נכונה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מרדכי;508038:
. אתה יכול להזמין את הספרים באתרים שמוכרים אותם .

אני חסום ואין לי אפשרות להגיע לאתרים כאלו, אולי יש למישהו קישור לאתר - או יותר טוב לספר כזה ואבקש מחבר שיעשה את זה בשבילי?

בנים

משתמש צעיר
לגבי 'הקוד היצירתי' של מנלה, ראוי לציין בהקשר של פורום המיועד לקופירייטרים, שכולו ככולו של הספר מתייחס אך ורק לתמונה המצולמת וממש לא למילה הכתובה.

לגבי 'הפרסום על פי דייויד אוגילבי', מדובר בספר חובה, אך בהחלט גם חובה לצנזר קודם.

מiכר

משתמש צעיר
נכתב ע"י שרה דן;507968:
אלפי תודות לכל המעשירים את מדף הספרים...
כולנו יודעים שאינה דומה הצצה בספר-מרתק ככל שיהיה-לנסיונות תרגול , מה שמכניס את החומר "בעצמות", מעוניינים לקחת משימה מפרק פלוני בספר אלמוני , ו"לעשות עליו קורס"-כאן ביחד?
[-כל אחד יביא את תנובתו, ויקבל פידבק על ישומו לפי החומר ה"נלמד"]

אם תרצו זו תהיה אגדה...

נ.ב.היות שזה לא פורום גרפי-יגישו את העבודות רק בכתב ללא עיצוב,כמובן.
הרעיון לא מובן ,או שאין לו מצב?
תגיבו, לפחות אדע אם יש\אין לזה סיכוי.

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
את צריכה לפנות לשוקולד לבן שיחליט. היה כאן חבר שרצה לפתוח נושא לביצוע בינתיים לא יצא מזה כלום.
יפה לך על היוזמה!! אין כמו עבודה בשטח, לא משנה כמה ספרים תקראי.

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לדעתי רעיון מעולה שיכול לתת שידרוג גם למקצוענים.
אין סכין מתחדדת אלא ....

מiכר

משתמש צעיר
מה שיכול לקדם את הקבוצה,
א]שיהיו כאן לפחות עשר שמעוניינים להצטרף [ושגם אנחנו נדע מזה, לא מספיק בלב]
ב]מישהוא שיסכים להכניס כל פעם חומר חדש ,מוקלד או סרוק מכל ספר טוב. [לי אישית אין סורק..]וזה יהי חומר הלימוד שלנו.

מי בעד, ירים אצבע??????????

מiכר

משתמש צעיר
נכתב ע"י orli_dimri;508250:
מי בעד, ירים אצבע??????????

ירים צלצול, הכוונה :)
icon13.gif

או לחילופין, למקלדת

מiכר

משתמש צעיר
מי יכול לארגן שיחליפו את שם הנושא שהדביקו לי [=ספרים ללימוד פרסום-שם שבלוני ]?​

שוקולד לבן

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
נכתב ע"י דינקיס;508024:
הפרסום על פי אוגילבי - דיויד אוגילבי
ספר יסוד לפרסומאים.
אין בנכתב לעיל שום נטילת אחריות לרמתו הרוחנית של הספר. רוב הספרים בנושא שיווק ופרסום אינם נקיים דים, וד"ל.

מאוד מאוד נכון. רובם אינם נקיים.
בנוסף באחד הספרים המאוד מפורסמים שצויינו כאן - יש אומנם מתודה סדורה, מקצועית במיוחד; ובמשולב כפירה ברמות הגרועות ביותר.

שוקולד לבן

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
נכתב ע"י נטיעות;508125:
לגבי 'הקוד היצירתי' של מנלה, ראוי לציין בהקשר של פורום המיועד לקופירייטרים, שכולו ככולו של הספר מתייחס אך ורק לתמונה המצולמת וממש לא למילה הכתובה.

לגבי 'הפרסום על פי דייויד אוגילבי', מדובר בספר חובה, אך בהחלט גם חובה לצנזר קודם.

הקוד היצירתי של מנלה - בהחלט מגיע מתפיסת הפרסום של ימינו, הגורסת שיש לקמץ במילים עד קצה הגבול, ולהעביר את מלוא המסר האפשרי בתמונות.
אבל היות שמנלה מדבר על רעיונות, או מדוייק יותר: טכניקות לבניית רעיון פרסומי (ואל תתפלמסו איתי על המינוח, טכניקות או משהו יותר מדוייק) - ואת הרעיון אפשר להביע בתמונה ובמילים; או אז - גם אנשי המילים יכולים ללמוד מן הספר שלו רבות.

שוקולד לבן

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
נכתב ע"י שרה דן;508274:
מי יכול לארגן שיחליפו את שם הנושא שהדביקו לי [=ספרים ללימוד פרסום-שם שבלוני ]?​

אולי זה שם שבלוני - אבל יעיל מאוד.
מי שיכניס לגוגל/לפרוג 'ספרים ללימוד פרסום' - יגיע לכאן, ויקבל את התשובה.
אם בכותרת יהיה משהו מתחכם ומפולפל - סיכוי סביר שיפספסו את המידע.

כתיבה נכונה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שוקולד לבן;508330:
הקוד היצירתי של מנלה - בהחלט מגיע מתפיסת הפרסום של ימינו, הגורסת שיש לקמץ במילים עד קצה הגבול, ולהעביר את מלוא המסר האפשרי בתמונות.
אבל היות שמנלה מדבר על רעיונות, או מדוייק יותר: טכניקות לבניית רעיון פרסומי (ואל תתפלמסו איתי על המינוח, טכניקות או משהו יותר מדוייק) - ואת הרעיון אפשר להביע בתמונה ובמילים; או אז - גם אנשי המילים יכולים ללמוד מן הספר שלו רבות.

מדי דברו בו:
התכתבתי עם מנלה בדבר הספר שלו הדוק היצירתי, וזה מה שענה לי:
בוקר טוב

לפי סגנון הכתיבה אתה אדם חרדי.
את הספר ניתן להשיג באינטרנט בבוקנט או סטימצקי או כל מיני כאלה.

למען הגילוי הנאות, חלק מהתמונות המופיעות בספר אינן עומדות בהכשר בד"צ.

כששאלתי אותו מאיפה ראה את זה, ענה:

בזה עיסוקי. במסרים וקריאתם.
סגנונך טבוע בתרבותך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה