מידע שימושי ספרים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עולם חירש מדומיין גם?
לא קראתי... תחפשי את המילים עולם חירש באתר אם אני לא טועה היו על זה משובים וביקורות וזה ספר המשך לספר עולם נכה מזווית שונה..
[שוב לא קראתי, זה דברים שראיתי שכתבו פה]

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
סלמנדרה- על איזה אש מיוחדת שמצילה משריפה והיה חד שניסה להשיג אותה ומישו כל הזמן עצר אותו ספר ממש יפה כאילו אי אפשר לעצור באמצע אבל מדומייןןןןןןן!!!!!!!!
סלמנדרה זו סוג אלגוריה.

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא קראתי... תחפשי את המילים עולם חירש באתר אם אני לא טועה היו על זה משובים וביקורות וזה ספר המשך לספר עולם נכה מזווית שונה..
[שוב לא קראתי, זה דברים שראיתי שכתבו פה]
א. עולם חירש קדם לעונה נכה
ב. זה לא המשך אלא פשוט אותו ז'אנר - עולם ביקום מקביל לכאורה שבו כולם חירשים/נכים ורק המיעוט הוא "נורמלי" כמונו - מה שגורם להם להיות לא נורמלים במושגים שלהם....
אחלה שספרים שתיהם!!!
ו---עולם חירש גם עכשיו ב25 ש"ח באור החיים...

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מ קינן
"אחד מאלף" איך זה?
את עוברת על כל הספרים שבמבצע אצל אור החיים.....
גם מאד מוצלח
המבצע שלהם הפעם ממש משתלם
אני הולכת לקנות את כל השולחן.....

נערך לאחרונה ב:

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
סלמנדרה
על מה זה מדבר מתח/דרמה/?
עולם חירש
על מה הנושא מתח/רגש/?
אשמח לשמוע
סלמנדרה ספר שלמות!!!!!
אני חושבת שהוא בגדר חובת קריאה לכל אחד מאיתנו!!!
מומלץ מאוד מאוד מאוד!!!

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

קבצים מצורפים

• בורשטיין.pdf
    2.2 MB · צפיות: 98
בהתלבטות...
יש רעיון להמשך, מצד אחד.
יש גם רעיון לסדרה חדשה, מאידך.
אדרבה, תערכו סקר קוראים ונראה מה יעדיף הרוב...
אני אכן ערכתי סקר. יעזור עדיין? שמעתי שלא
בנתתיים ענו מעל 100 אנשים
אם אלי יחזור בתשובה זה יהרוס את הסדרה אבל לחלוטין. פול באמת מת וכנראה שזה בגלל שלא היה מה עשות איתו.. מה הוא יציל את אייל ?יצא נגד אל אפה? תלוש קצת ואייל שוב יתעצבן עליו אז הוא מתת. זאב אבשלום ינמק בכלא בבידוד בתור אסיר X לא לפני שיפרק את האחווה וישפוך את כל המידע שיש לו..מקווה מאוד שאייל לא יפסיק עם הריגול הקטעים הכי יפים בסדרה זה הקטעים הציניים ואלו שלאייל אין כל כך חוסר ברירה כך שאם הוא יהיה תחת פיקודו של אורי זה יהיה נחמד [בתנאי שאורי יעצבן אותו.. :rolleyes: ]
הייתי רוצה לפתוח אשכול השערות מה יקרה בספר הבא למה לשים את זה פה זה סטייה מנושא האשכול שבא לתת מידע על ספרים חדשים שיוצאים. יש מישו שרוצה לפתוח? יותר מזה יש סיכוי לםתוח אשכול כזה בלי שימחק??
אולי יהרוס וכל זה..אחרי הכל,הכל בגדר מחשבה בלבד. אני רק מראה שיש הרבה קצוות פתוחים וחייב להמשיך את הספר טווח 0

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה