דרוש מידע ספרים חדשים פורים-פסח תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

המשועמם הלאומי

משתמש רשום
מחובתי לציין כאחד שכבר הספיק לקרוא את בלתי מנוצח של נטע לביא (את ציד לילי עוד לא הספקתי לקרוא אבל קיבלתי דשי"ם ועברתי מלמעלה) שמדובר בספר מעולה, כתוב ממש טוב, אפילו קצת בצורה קומית, ובכללי מדובר בעלילה ממש טובה, מה שכן, אני קצת פחות אהבתי אולי את זה שהיא כותבת על הסביבה הקרובה אלינו (מה שהיא כתבה דווקא שאנשים כן אוהבים) אבל כך או כך, מדובר בספר מעולה, ממליץ בחום

דודונוש

משתמש מקצוען
מתוך פרסום של "מסתנן חוקי" השבוע...

מסתנן חוקי זהו ספר שני בסדרה של א בראב, המשכו של הספר חזית כפולה.
מסתנן חוקי. חשבתם על המושג הזה? יש כזה דבר מסתנן - חוקי?
מסתבר שכן.
כשינאי שיר מסתכן בעל כורחו, מסכן את חייו בין מדינות עויינות ומשימות קצה מטורפות, הוא גם מסתנן. גם חוקי.
כשהוא צריך ללהט בין משימות הזויות כשיש כמה נפשות באמצע, כשחייהם של הקרובים לו ביותר ובתוכם הוא עצמו, נמצאים בספק, הוא לא מחשב יותר מידי. הוא פועל. מבצע. חי על הקצה.
הוא נפצע, עונה ונחטף, אבל את משימתו הוא הצליח לבצע. על הצד הטוב ביותר. חיים עמדו מולו, בצידה השני של המשימה.
מסתנן חוקי – שאלה של חיים.
אך האם הם ניצלו?

מסתנן-חוקי-900x1024.png

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
מחובתי לציין כאחד שכבר הספיק לקרוא את בלתי מנוצח של נטע לביא (את ציד לילי עוד לא הספקתי לקרוא אבל קיבלתי דשי"ם ועברתי מלמעלה) שמדובר בספר מעולה, כתוב ממש טוב, אפילו קצת בצורה קומית, ובכללי מדובר בעלילה ממש טובה, מה שכן, אני קצת פחות אהבתי אולי את זה שהיא כותבת על הסביבה הקרובה אלינו (מה שהיא כתבה דווקא שאנשים כן אוהבים) אבל כך או כך, מדובר בספר מעולה, ממליץ בחום
יש בו דברים מזעזעים כמו בספר הקודם? או שהיא למדה מטעויות וצינזרה?

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
ואגב, שמתם לב שבשנים האחרונות כמעט כל ספר שיוצא, בעיקר של סופרים חדשים נהפך לסדרה ויש לו המשך?
כנראה שזה ריווחי...
שימי לב כמה רצים לקנות את ההמשכים של ליבי קליין, מיה קינן, יונה ספיר ועוד.
(שמתי את החזקים...)
וכולם מתאכזבים אם זה לא המשך.
פשוט כי כשאת נהנית מספר , את לא רוצה שייגמר ואת גם מחוברת כבר רגשית
ככה שתרוצי לקנות אותו מיד כשהוא יוצא.
לא תחכי כשיזדמן לך לקרוא. (כמובן רק אם את ממש אוהבת את הספר).

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כנראה שזה ריווחי...
(שמתי את החזקים...)
וכולם מתאכזבים אם זה לא המשך.
פשוט כי כשאת נהנית מספר , את לא רוצה שייגמר ואת גם מחוברת כבר רגשית
ככה שתרוצי לקנות אותו מיד כשהוא יוצא.
לא תחכי כשיזדמן לך לקרוא. (כמובן רק אם את ממש אוהבת את הספר).
זה ברור שכשספר הוא ממש יפה ומתחברים אליו, רוצים מאד שיצא המשך.
כאן זה כבר נראה מצב שגם אם הספר הוא לא משהו, במקום להשקיע בספר חדש לגמרי, מנסים לתקן בספר המשך.
אולי יש בזה משהו, ואולי אני סתם טועה.

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
זה ברור שכשספר הוא ממש יפה ומתחברים אליו, רוצים מאד שיצא המשך.
כאן זה כבר נראה מצב שגם אם הספר הוא לא משהו, במקום להשקיע בספר חדש לגמרי, מנסים לתקן בספר המשך.
אולי יש בזה משהו, ואולי אני סתם טועה.
מסתבר שעדיין זה מושך...

המשועמם הלאומי

משתמש רשום
כבר דשו בנושא הזה מספיק, אבל אני בטוח בוודאות של מאה אחוז שיונה ספיר זאת אכן נטע לביא, יש לי גם כמה הוכחות די ברורות (ולא מעניינות) על זה, וחוץ מזה שהיא כבר התחילה את זה בצורה של סדרה, ואני מוכן לחתום על לפחות עוד שני ספרים בסדרה לפני שבכלל מישהו יצליח לנטרל את הארגון 'עולם טהור' (אזהרת ספויילר).
(שמתי את החזקים...)
את הספרים שלהן ספציפית ושל עוד כמה יקנו גם אם לא יהיה להם המשך, אני באופן אישי אגב מעדיף הרבה יותר שהספרים האלו יהיו ללא המשך....

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כבר דשו בנושא הזה מספיק, אבל אני בטוח בוודאות של מאה אחוז שיונה ספיר זאת אכן נטע לביא, יש לי גם כמה הוכחות די ברורות (ולא מעניינות) על זה, וחוץ מזה שהיא כבר התחילה את זה בצורה של סדרה, ואני מוכן לחתום על לפחות עוד שני ספרים בסדרה לפני שבכלל מישהו יצליח לנטרל את הארגון 'עולם טהור' (אזהרת ספויילר).

את הספרים שלהן ספציפית ושל עוד כמה יקנו גם אם לא יהיה להם המשך, אני באופן אישי אגב מעדיף הרבה יותר שהספרים האלו יהיו ללא המשך....
@יונה ספיר כבר כתבה כאן בפירוש שזאת לא היא.

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען

יונה ספיר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שוב, זאת לא אני.
אני מכירה את הכותב\ת.
כשירצה\תרצה יזדהה\תזדהה בשמה\שמו.
אין הרבה היגיון שאכתוב בשם בדוי נוסף ואצטרך לרכוש מחדש את אמונם של הקוראים, לא?
אני כותבת בשמי האמיתי (רות רפפורט) סיפורי רגש, ובשם יונה ספיר - סיפורי מתח.
לבדל את המתח מהרגש.
לא מאמינה שאכתוב בשם בדוי נוסף בקרוב. לא מוצאת את ההיגיון בזה.
מי שבוחר לא להאמין, שלא יאמין.

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מתוך פרסום של "מסתנן חוקי" השבוע...

מסתנן חוקי זהו ספר שני בסדרה של א בראב, המשכו של הספר חזית כפולה.
מסתנן חוקי. חשבתם על המושג הזה? יש כזה דבר מסתנן - חוקי?
מסתבר שכן.
כשינאי שיר מסתכן בעל כורחו, מסכן את חייו בין מדינות עויינות ומשימות קצה מטורפות, הוא גם מסתנן. גם חוקי.
כשהוא צריך ללהט בין משימות הזויות כשיש כמה נפשות באמצע, כשחייהם של הקרובים לו ביותר ובתוכם הוא עצמו, נמצאים בספק, הוא לא מחשב יותר מידי. הוא פועל. מבצע. חי על הקצה.
הוא נפצע, עונה ונחטף, אבל את משימתו הוא הצליח לבצע. על הצד הטוב ביותר. חיים עמדו מולו, בצידה השני של המשימה.
מסתנן חוקי – שאלה של חיים.
אך האם הם ניצלו?

צפה בקובץ המצורף 1341360
היי, לא ראיתי.......
איפה פורסם?

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חברה תקשיבו טוב,
כשהספר "מה שנכון נכון" של דבורי רנד יוצא לקראת פסח בעזרת ה'
כולם לרוץ לקנות אותו!!!!
השבוע הוא הסתיים (בבתוך המשפחה)
אין כאלה דברים, נשארתי בלי מילים
דבורי זה היה מדהים וכיף
עצוב לי שזה נגמר....
לאיזה גיל זה מתאים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה