דרוש מידע ספרים חדשים לקראת שנת תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

אורח(ת)בעולם

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@dvory אני לא יודעת אם פה הבמה… אבל אהבתי את עליה השלום ברמות!!
צחקתי מלא!
אני תמיד אומרת על הספרים שלך, שגם אם לא יקרה כלום בספר, סגנון הכתיבה ממש יפה וסוחף. בעיניי.

לכל מי ששואל, כן, שוה לקנות עליה השלום.
גם במחיר כפול. וגם כשאת גרה בחצי השני של העולם שאת צריכה לשגע עולם ומלואו כדי שהספר יגיע אלייך…

מתכנתת!!

משתמש פעיל
ומה לגבי הסדרה הנוסלטגית של יפה נוף?
תמיד הם עושים לפני חנוכה, יש מידע על משהו?

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מתי יצטרף לשם עוד אחד?
לא בעתיד הקרוב, לצערי. התחלתי לעבוד לפני שנים על ספר היסטורי נוסף וגנזתי אותו באמצע התחקיר. סיפורת היסטורית דורשת עבודה בהיקפים שסיפורים רגילים לא דורשים, והמכירות לא מפצות על מחצית מהעמל. הציבור פחות מחבב סיפורת היסטורית, והציבור קובע...
גם כשאת גרה בחצי השני של העולם שאת צריכה לשגע עולם ומלואו כדי שהספר יגיע אלייך…
וואו, מתרגשת ממש לקרוא. תודה, יקרה!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
יוצאים ספרים חדשים לחנוכה?
משהו מעניין?
לא.
מאז שהחלו המבצעים הגדולים של חנוכה בחנויות הספרים - לא רווחי להוציא ספר בעונה הזו.
הציבור מעדיף 2 ספרים ב-30 ש"ח שיצאו לפני שנה, ולא ספר חדש שעולה כפול.
עונת המכירות של הספרים החדשים מתנקזת לפורים- פסח ולחגים.

Without meaning

משתמש מקצוען
לא בעתיד הקרוב, לצערי. התחלתי לעבוד לפני שנים על ספר היסטורי נוסף וגנזתי אותו באמצע התחקיר. סיפורת היסטורית דורשת עבודה בהיקפים שסיפורים רגילים לא דורשים, והמכירות לא מפצות על מחצית מהעמל. הציבור פחות מחבב סיפורת היסטורית, והציבור קובע...
עם כל היופי של כל הספרים שלך-
לדעתי מוקאדם והמסע אל קצה הארץ הם גולת הכותרת
בגלל הידע המקיף,
האמינות הגבוהה
וההגשה היפהפיה
ממש חבל:confused:

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מבינה ומצטערת
אמשיך להנות לפחות מהשניים שיש לי בבית

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
לש. פאם יש את הספר עניה סוערה על חורבן הבית
עברייקוס זה ספר על תקופת יוון והחשמונאים
ומספר סיפור של משפחה אחת שחייה בתקופה עם המון המון ידע ותיאור על התקופה
ספר שממש מכניס לאוירה של תקופת היונים והחשמונאים.
מאד נהניתי ממנו
(יש לציין שזה סוג של ספר היסטורי)

דיני

משתמש מקצוען
בתוספת להמלצות שכתבו כאן, אני ממליצה גם על הספר "אל אוטומט" של בתיה ענה. קראתי אותו לאחרונה והוא נהדר לדעתי. הוא מתאים גם לקצב קריאה שמאפשר קריאת לא רצופה.. העלילה גאונית וממש אהבתי את החיבור בין רובוטים לרגשות.
גם המסע של הגיבורה שמחפשת אחרי השמחה שבה את ליבי. כמה מתאים למצב בו לכאורה יש הכל אבל חסרה מודעות להתבונן ולהעריך את מה שיש. נתן לי הרבה חומר למחשבה.
ספר מיוחד במינו!!!
אני רצה עכשיו לקרוא את יתר הספרים שלה

בהזדמנות זו - מישהו יודע מי זאת בתיה ענה?
זה נשמע כמו שם ספרותי, אבל הכתיבה מאד בשלה ומקצועית.
בד"כ סופרות, גם הכי מקצועיות ומוצלחות, יש להם כמה ספרי ביכורים עד שמגיעים לרמת דיוק ובשלות גבוהה.
וזאת פתאום צנחה ככה עם ספר מהשורה הראשונה.
להרגשה שלי זה שם בדוי לסופרת קיימת..
למישהו יש מידע?

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי שיצא שני ספרים של חוה רוזנברג מישו מכיר? התפרסם?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה