מידע שימושי ספרים חדשים ~ אדר+ניסן תשפ"ד

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קראתי בפסח את סיפור ברובע.
כספר סיפורי הוא עמוס ביתר בתובנות עמוקות חלקן נהדרות חלקן כבדות
אבל תורת ברסלב המוזכרת שם ללא הפסקה גרמה לי לחוש ששילמתי ביוקר (רב משמעי) על קמפיין ברסלבי מושקע.
צומת הדרורים היה יותר עלילתי וללא ליקוטי מוהר"ן.
לאף אחד כאן זה לא צרם/ גירד?
למה צרם..?
זו זכות עצומה לשלם ביוקר על "קמפיין ברסלבי מושקע"!
ספריו של רבי נחמן ורבי נתן עושים כל כך הרבה טוב בעולם, מחזקים כל כך הרבה יהודים :)

אבל תודה שאתם מספרים לנו על זה,
עכשיו ממש בא לי לקרוא אותו...:)

נערך לאחרונה ב:

אבואלה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
שמחה שהתענינתם בספר סיפור ברובע כי הוא באמת שווה, טוב שזה בזכותי
אגב,
כשקראתי שוב בעיון את גב הסיפור ראיתי שיש רמז שהוא קשור לברסלב.

ברמן

משתמש צעיר
אני חייב לומר מכל מה ששמעתי על הספרים של א בראב נגנבתי בתור קורא של כול ספרי המתח הישנים והחדשים הייתי בטוח שזה הנאה ומתח לקחתי את הספר מהספריה והייתי בטווח שאני הולך לקרוא אותו במתח ותוך כדי נשימה להמשיך לספרים הבאים אבל להפתעתי כבר מאמצע הספר ידעתי מי הבוגד בשב"כ שטאריק לא באמת ערבי והוא סוכן שב"כ וגם קארל בקיצור שעמם אותי אם למישהו יש משהו לעודד אותי כי אולי רק החלק הרשאון ככה והאחרים לא

ברמן

משתמש צעיר
ואני חייב לומר שאני די מבואס כי אני מאוד אוהב לקרוא ספרים וחסר לנו את הספרים של חיים גרינבוים יונה ספיר וכ"ו לא שהחדשים לא טובים אבל אין להם את הרגע הזה ב50 דפים אחרונים שפתאום אתה מגלה שכל המסקנות שהסקת עד עכשיו לא היו נכונות ומי שחשדת בו אז הוא טוב והאיש הרע הוא אחד שלא הייתה חושב עליו שזה הוא ובספרים החדשים נו

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
ואני חייב לומר שאני די מבואס כי אני מאוד אוהב לקרוא ספרים וחסר לנו את הספרים של חיים גרינבוים יונה ספיר וכ"ו לא שהחדשים לא טובים אבל אין להם את הרגע הזה ב50 דפים אחרונים שפתאום אתה מגלה שכל המסקנות שהסקת עד עכשיו לא היו נכונות ומי שחשדת בו אז הוא טוב והאיש הרע הוא אחד שלא הייתה חושב עליו שזה הוא ובספרים החדשים נו
יש את רז לב ארי, כותב מתח בצורה מדהימה.
אם אתה לא מכיר, מומלץ.
קוראים לספר נקמת דם, והוא כתב שבסוכות כנראה יהיה סוג של המשך שלו.

אִיתַי

משתמש רשום
אני חייב לומר מכל מה ששמעתי על הספרים של א בראב נגנבתי בתור קורא של כול ספרי המתח הישנים והחדשים הייתי בטוח שזה הנאה ומתח לקחתי את הספר מהספריה והייתי בטווח שאני הולך לקרוא אותו במתח ותוך כדי נשימה להמשיך לספרים הבאים אבל להפתעתי כבר מאמצע הספר ידעתי מי הבוגד בשב"כ שטאריק לא באמת ערבי והוא סוכן שב"כ וגם קארל בקיצור שעמם אותי אם למישהו יש משהו לעודד אותי כי אולי רק החלק הרשאון ככה והאחרים לא

הראשון באמת לא הכי טוב, אבל השני והשלישי, פשוט מדהימים, כמה רמות מעל, מותחים, מגניבים, תקרא ותעדכן איך היה...

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
ספר ראשון הוא בדרך כלל פחות טוב, יהיו כאלה שיהנו ממנו, ויהיו כאלה שפחות.
מסתנן חוקי - השני בסדרה וגואל דם - השלישי, לדעתי, והרבה יסכימו איתי, הרבה יותר טובים, איכותיים, מותחים, מעניינים, מקצועיים.
לדעתי שווה קריאה.

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
תלוי אצל מי
אצל הרוב.
אפילו אם תיקח את הסופרות הנחשבות היום, שהספרים שלהן פצצה, ליבי קליין, הספר הראשון שלה, מבחינת כתיבה, סורי, זוועה. לטעמי לפחות, אבל משתפרים תוך כדי עבודה, וזה בסדר גמור מבחינתי.
אויב באדמת ידיד, של יונה ספיר, הראשון בסדרה שלה, הכתיבה והעלילה שלו גם כן לא טובה בכלל, שוב, לטעמי. ומי שמבין בכתיבה יודה גם כן בכך.

כתיבה זה תחום שמתפתחים בו תוך כדי תנועה, אז הספרים הראשונים פחות טובים, אבל אחר כך...

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
אצל הרוב.
אפילו אם תיקח את הסופרות הנחשבות היום, שהספרים שלהן פצצה, ליבי קליין, הספר הראשון שלה, מבחינת כתיבה, סורי, זוועה. לטעמי לפחות, אבל משתפרים תוך כדי עבודה, וזה בסדר גמור מבחינתי.
אויב באדמת ידיד, של יונה ספיר, הראשון בסדרה שלה, הכתיבה והעלילה שלו גם כן לא טובה בכלל, שוב, לטעמי. ומי שמבין בכתיבה יודה גם כן בכך.

כתיבה זה תחום שמתפתחים בו תוך כדי תנועה, אז הספרים הראשונים פחות טובים, אבל אחר כך...
ולכל סופר הכי טוב יש ספר ראשון, בסוף(:

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
אגב, @ברמן קוראים שהגיבו ביפה נוף על הספרים של בראב...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

אהבתי את שמות המגיבים האחרונים :D
1716241883099.png

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען

עוד כמה...

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הסדרה של א. בראב מושלמת!!!!!
מומלץ יותר מבחום!
אגב, אני מאוד רוצה לפרגן לה על הסדרה הזאת,
יש למישהו כאן את המייל שלה?
תודה!

אִיתַי

משתמש רשום
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה