מידע שימושי ספרים חדשים ~ אדר+ניסן תשפ"ד

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
הספר החדש של חוי בר "140 סיבות לחיות" , הוא עם איזה דמות מוכרת מהספרים הקודמים כמו שרוליק לוין, או שזה משהו חדש?

מקווה שכבר לא שאלו על זה, ממה שעברתי בגדול על הנושא לא ראיתי שאלה כזו...
חדש לגמרי.

המשפחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני הולכת לקנות את הספר של ליבי קליין - זה הסגנון שאני ממש מתחברת אליו!
אשמח להמלצות על עוד ספרים - לא מתחברת בכלל לאליגוריות / דמיונות / ספרים ברקע היסטורי וכו',
אוהבת עכשוי שכתוב מרתק ועם רגש.
של חוי בר הסדרה של מבחן נאמנות וכו ממש אהבתי, 140 סיבות לחיות זה אותו סגנון?
לא חייבת דוקא ספר חדש
נשארת אותו דבר-גיטי ספרין, כתיבה נדירה
אין סוף לים- אהבתי מאד, ממליצה
(האמת היא שהם יותר לנערות, אבל אני ממש התחברתי)

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
מצטרפת לנשארת אותו דבר.
מסוג הספרים שקוראים בהכי כיף ובקליל שיש, ובסוף אתם לא סוגרים את הספר, כי חייב המשך. ואין מצב שזה נגמר ככה!

YAEL20

משתמש צעיר
צילום מקצועי
חח, צודקת מאד ספרים מעולים!
אבל שתיהם התפרסמו בזרקור וקראתי כבר...
אם יש עוד המלצות אשמח

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הספרים "פותר הבעיות" (מומלץ! ספר עם בינה מלאכותית ומסע להודו, כתיבה ייחודית) ו"סדר הפוך" (לחובבי מתח ואקטואליה) הגיעו לחנות 'עידן תשמישי קדושה' בטבריה.

מתוך הבנה שראוי שהספרים יגיעו לכלל הציבור אשתדל להגיע לחנויות נוספות ברחבי הארץ בהקדם בעז"ה.

אשמח שתשלחו לי במייל או תכתבו כאן כתובות של חנויות שאתם מכירים, שלא שייכות לרשתות הגדולות (אליהן אפשר להגיע בדרך אחרת).

וכן אם תוכלו לשלוח אלי פרטים על ספריות להן ניתן למכור ספרים. המייל שלי: aperi4213 שטרודל גמייל נקודה קום

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מישהו קרא את "שקיעת החושך" של תהילה נבו?
שווה?

אני עדיין לא גמרתי את שקיעת החושך אבל אני כבר יכולה להגיד שהוא יפהפה, תענוג לקרוא אותו.
תודה למי שהמליץ עליו באשכול כאן, בזכותכם העזתי לקנות למרות שאני לא מכירה את הסופרת.

ספר אליגורי מרתק במיוחד, קראתי בנשימה עצורה.
הספר הוא על שתי ממלכות- ממלכת האור בשליטת המלך אור וממלכת האופל בשליטת המלך אופל שמרד במלך אור והשתלט על חלק ממלכתו.
בממלכת האופל לא זורחת השמש ואסור לחייך.
הדמות הראשית היא אנוש- בחור ממלכת האופל שיוצא למסע בשביל לגלות את האור.

הכתיבה יפהפייה והדמויות מעולות אחת אחת. יש בספר המון חומר למחשבה אבל הוא לא מכביד על הספר.

מסכים, זו לדעתי בספר הפנטזיה מהיפים שיצאו, ובעיקר האו גם משמש, אלגוריה שמעבירה את המסר ברמה שהכרתי רק בסלמנדרה הייתי מגדיר את זה שהעברת המסרים מתחרה ביעל רועי, למרות שמדובר במותחן ולא בספר שהוא משל, כמו שכותבת יעל רועי, ראיתי בחנות התלהבתי וקניתי, (למרות שבד"כ אני מחכה שירד המחיר) היה שווה כל שקל.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מטרות רווח של מ ארבל הגיע לחנויות
סקירה עליו בJDN

1713344239786.png

ספר נוסף בסדרת הספרים של מ. ארבל: מטרות רווח​

מותחן עב כרס ובו 600 עמודים של ספר מלוטש, חד ורך במידה שווה / המותחן שימלא לכם את חג הפסח בשעות של הנאה
  • הרב נחום סילמן
  • ח׳ בניסן ה׳תשפ״ד (אפריל 16, 2024)
  • פורסם: 11:04
  • עודכן: 11:04
  • 1 תגובות

מ’ ארבל מפציע שוב במותחן חדש ומסעיר בקצב מסחרר כמיטב המסורת שלו !
יש סיפורים שמתחילים דווקא אחרי שאדם נפטר. כזה הוא סיפורו אלימלך מינצר, יהודי ישיש ירושלמי, שדירתו עומדת במרכז מריבה משפחתית ביו יורשיו. נכדו, מנדי מינצר, מתאלמן מאשתו פרומי, שמותירה אותו לאנחות עם יתומים קטנים. אך מהר מתברר שהתאונה בה קיפחה פרומי את חייה, הייתה התנקשות באישה שידעה יותר מדי, וסימני השאלה רק מתרבים מיום ליום.
מנדי פותח בחקירה לגלות מהן הסיבות להתנקשות, אך גורמים עלומים עוקבים אחריו ויודעים על כל מעשיו בדיוק מעורר אימים. מנדי מגלה שהוא נאבק בתמנון שזרועותיו מגיעות עד לאוקראינה, פולין ובריטניה בעוד ראש הנחש מאיים עליו בירושלים.
מ’ ארבל נוטל אתכם לקלחת רותחת דרמטית שבה שום דבר אינו ברור מאליו, וכל מה שיכול להסתבך – מסתבך. כמיטב המסורת שלו, הוא מגיש בספר החדש ‘מטרות רווח’ סיפור מתח גבוה ונפתל ובו חידות אפלות, איומים וחקירות, תאונת ‘פגע וברח’, נוכלים ועבריינים כבדים, דיסק אונקי ונגן מסתוריים, מניפולציות, סכסוכים משפחתיים וחיסולים ממוקדים.
אתם מוזמנים לצלול לתוך עלילה סוערת מהעמוד הראשון ועד לאחרון, שבה מככבים שלל דמויות כמו הרב אברהם אלווין ליטשבוים, דיין ובורר הלכתי השקוע ראשו ורובו בהתחקות אחר מעשיה האפלים של ‘עיינות יעקב’, לכאורה קרן צדקה, כאשר למעשה היא גוף פלילי שעקץ משקיעים חרדים תמימים בעשרות אלפי דולרים. צייד הנוכלים יענקי יוסמן ועובר לינץ’ שבו הוא כמעט משלם בחייו, יקותיאל-קותי גטר, מנהל ההקדש של ‘בתי פודהייצה’ שמעוניין לנשל את משפחת מינצר מדירתו של סבם. ואברמי מנדלסון, גיסו המחוספס של מנדי האלמן, שמוסיף לעלילה צבעוניות רבה.
‘מטרות רווח’ – מותחן עב כרס ובו 600 עמודים של ספר מלוטש, חד ורך במידה שווה, שתטרפו בנשימה עצורה עד לסופו המפתיע והבלתי צפוי. המותחן שימלא לכם את חג הפסח בשעות של הנאה. מתנה מושלמת לכל המשפחה!
הוצאה לאור והפצה: יפה נוף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה