כללי ספירת שעות עבודה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
שלחתי לך קובץ עבודה מוכן באימייל
תתקשרי אם משהו לא ברור לך

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בעצם הוא דומה למה שהועלה פה, רק שהוא מסודר בצורה כזו שנוח למלא כמה זמנים בבת אחת בלי שישתנה.
מי שמעונין שישתמש בכייף

חשוב לוודא:
א. שכל העמודות של השעות מוגדרות כ"שעה" בעיצוב התא.
ב. העמודה של החישוב הכללי מוגדרת כ"מטבע".
ג. חשוב לוודא שבקוד של עמודת העלות, יש $ לפני האות ו $ לפני המספר של התא, ששם קבענו את העלות לשעה.
ד. לוודא שהתא בו כתבנו את העלות יהיה גם מוגדר כ"מטבע"

קבצים מצורפים

• דוח עבודה דוגמא 2014.xls
    KB 32 · צפיות: 12

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;1409489:
י
בסיום, אני מחשבת את כל הדקות בנפרד, את כל השעות בנפרד, ומחלקת לפי חלוקה של שישים

למה בסיום צריך לחשב ידנית?
אני בניתי קובץ באקסל, עם טורים של: העבודה (על מה אני עובדת כרגע)
שעת התחלה, שעת סיום, וסה"כ שעות,
כשבתחתית טור זה הכנסתי קוביה שמסכמת את כל השעות ביחד.

(מכיון שעל הרבה פרויקטים אני לא לוקחת לפי שעות, אלא לפי עבודה, ובכ"ז רושמת שעות ככלי בקרה לעצמי, אז הכנתי לי ככלי עזר גם טור הכנסות, טור הוצאות, וטור סה"כ, עם קוביה שמחשבת את ההכנסות נטו לחלק לשעות וכך אני יודעת לבקר את עצמי האם הסכום שלקחתי לפרויקט אכן משתלם לי בחלוקה לשעות, והאם התמחור היה הגיוני. כדי להשכיל לפעמים הבאות...)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י לנדא;1409677:
למה בסיום צריך לחשב ידנית?
אני בניתי קובץ באקסל, עם טורים של: העבודה (על מה אני עובדת כרגע)
שעת התחלה, שעת סיום, וסה"כ שעות,
כשבתחתית טור זה הכנסתי קוביה שמסכמת את כל השעות ביחד.

(מכיון שעל הרבה פרויקטים אני לא לוקחת לפי שעות, אלא לפי עבודה, ובכ"ז רושמת שעות ככלי בקרה לעצמי, אז הכנתי לי ככלי עזר גם טור הכנסות, טור הוצאות, וטור סה"כ, עם קוביה שמחשבת את ההכנסות נטו לחלק לשעות וכך אני יודעת לבקר את עצמי האם הסכום שלקחתי לפרויקט אכן משתלם לי בחלוקה לשעות, והאם התמחור היה הגיוני. כדי להשכיל לפעמים הבאות...)

צודקת לא צריך. תיקנתי את זה בקובץ שצירפתי.
אבל לא מסכימה לגבי חישוב רווח. אם קבעתי מחיר לפי פרוייקט ולא לפי שעות אני לא מחשבת את שעות העבודה. פעם נהגתי לחשב גם בפרוייקטים עם עלות קבועה, כדי לראות שאני מרוויחה מספיק לפרוייקט אבל שמתי לב שזה מקשה עלי להשקיע את מה שנדרש כי אני חוששת לעבור על העלות לשעה שקיוויתי לקבל.
כיום לפרוייקט שקבעתי תשלום קבוע ולא לפי שעות, אני לא מחשבת וכך יכולה להשקיע מה שצריך בלי להלחץ. ולא מודאגת אם חרגתי או לא, ומוצאת זמן לפרטים הקטנים [משתדלת בכל אופן]

elad ph

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תוכנה לחישוב שעות עבודה

לתועלת הציבור
קובץ חישוב שעות באקסס
כולל חישוב שעות לפי פרוייקט ולפי תאריכים כולל הערות
חישוב אוטמטי
מאוד ידידותי
יש חסרון אחד לעובדים בלילה שהשעה 12 בלילה צריך לסגור את החישוב ולהתחיל שורה חדשה ליום הבא

קבצים מצורפים

• תוכנה לרישום_שעות1.rar
    KB 79.4 · צפיות: 22

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה