עזרה באקסס ספירת כמות ערכים מסוימים מתוך שדה מסויימת

ממוו

משתמש רשום
יש לי שדה שמופיע בה כמה ערכים שונים
ואני מעונין לחשב כמה פעמים מופיע שם ערך פלוני איך עושים את זה?
לדוגמא יש לי שדה שמופיע בה "בוקר" או "צהרים" ואני מעונין לעשות חישוב כמה פעמים הופיע "בוקר"
אודה לעזרה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש לי שדה שמופיע בה כמה ערכים שונים
ואני מעונין לחשב כמה פעמים מופיע שם ערך פלוני איך עושים את זה?
לדוגמא יש לי שדה שמופיע בה "בוקר" או "צהרים" ואני מעונין לעשות חישוב כמה פעמים הופיע "בוקר"
אודה לעזרה
PIVOT
או COUNTIF

ממוו

משתמש רשום
באקסס? לא מצאתי כזו פונקציה
אתה יכול לכתוב לי איך אני כותב בתוכה? כלומר את הפרמטרים COUNTIF(שדה1,צהרים)

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא חייב דווקא Group By, אפשר גם Count.
לדוגמא :
SQL:
SELECT count(*) from Table
where Category='בוקר'

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה