עזרה ספירת הגומר טלפוני - חינמי

דוד מלך ישראל

משתמש רשום
הערה לניהול: המערכת היא חינמית וללא מטרות רווח כלל (אפי' לא על דקות האזנה) בניתי אותה לחבר שהתחתן ואח"כ ביצעתי כמה שינויים קטנים כדי להעמיד אותה לרשות הכלל.

מערכת טלפונית חינמית וקלה לשימוש ליצירת ספירת הגומר לחתונה וכדו', מזינים תאריך ושעה ומעתה והלאה בכל חיוג למערכת שומעים כמה זמן נותר, ניתן לבחור איזה פרטים יושמעו: שבועות/ימים/שעות/דקות/שניות, כולם או חלקם, כמו"כ ניתן להוסיף פתיח שיושמע לפני השמעת הזמן.
מספר המערכת 0796076437, בהצלחה.

קופיריטרית

משתמש מקצוען
ווואווו!!!
האם זה יכול להתקשר ולצנתק
או רק אם מתקשרים למערכת שומעים?
תודה.

דוד מלך ישראל

משתמש רשום
כרגע רק אם מתקשרים, אני עובד על רעיון של צינתוקים, אבל זה מורכב (להגדיר בחירה מתי יצנתק, כל יום, מס' ימים מסוים לפני התאריך וכדו').
הבעיה בעיקר שהמערכת יכולה להחזיק מספר מוגבל של צינתוקים מתוזמנים מראש, בשונה משיחות נכנסות שבזה כמובן אין הגבלה.
אני מקווה למצוא לזה פתרון בכל זאת, אם יהיה אני אעדכן בעז"ה.

דוד מלך ישראל

משתמש רשום
נכון...
זה קורה בגלל ניסיונות הקשה שגויים שחוסמים את השרת, זה מסתדר בד"כ תוך חצי שעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה