ספיקו - שיחות חינם לכל טלפון בעולם!

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כזה דבר בחיים לא ראיתם

התוכנה שתחסוך לכם כמה מאות שקלים בחודש על שיחות לכל טלפון כולל סלולרי. נוסף על כך יש אפשרות חדשה של שליחת sms .

בימים של מחשבים ניידים זעירים וגלישה אלחוטית זאת התוכנה שכולם צריכים

*התוכנה נותנת מס דקות חינם לסלולרי ולטלפון קווי.

?מה זה ספיקו

מועדון ספיקו הינו מועדון חברים גלובלי, המבוסס על האמונה כי כל אדם באשר הוא יכול להנות מחופש תנועה, עיסוק, מידע ותקשורת (ראו את המניפסט שלנו).
טלפוניה חינמית מהווה בסיס לחופש הדיבור והמידע אשר הינו ערך בסיסי לחיים דמוקרטיים ולכלכלה צומחת.
ספיקו מספק שירותי תקשורת חינמיים המבוססים על רשת האינטרנט, המיועדים לחברי "מועדון ספיקו" בלבד. המועדון מאפשר לחבריו להתקשר לכל מספר טלפון או סלולארי בעולם, בחינם וללא כל התחייבות, ובכפוף לתנאי השימוש. איננו מבקשים מהחברים פרטים אישיים למעט שם משתמש, ודואר אלקטרוני. ההתחברות היא פשוטה ומהירה, ע"י רישום, קבלת מספר מקומי בישראל, והורדת תוכנת טלפון אינטרנטי.
מרגע שהתחברתם, כל מי שמעוניין להשיג אתכם, יחייג את מספרכם המקומי בארץ, והטלפון האינטרנטי שלכם יצלצל בכל מקום בעולם בו תתחברו.

שירותי ספיקו

מועדון ספיקו (Spikko) מספק לחברי המועדון שירותי טלפוניה ובעיקר שיחות חינם, אל ומאת כל סוגי הטלפון (קווי, סלולארי ואינטרנט) בעולם, ללא כל התחייבות, ללא כל תשלום (בכפוף לתנאי השימוש של ספיקו).
מרגע הרישום למועדון תקבלו:
1. מספר טלפון מקומי בישראל.
2. הודעות קוליות שישלחו לדואר האלקטרוני שלכם.
3. "SpikkoPhone" – תוכנת טלפון לניהול שיחות טלפון.
4. שיחות נכנסות – מי שיתקשר אל מספר הטלפון שלכם יגיע אל SpikkoPhone שלכם.
5. שיחות יוצאות – תוכלו לבצע שיחות יוצאות לכל מספר טלפון בעולם וללא כל עלות, בהתאם לכמות השימוש במערכת.
6 דף בית אישי, באתר ספיקו, בו שלל כלים לניהול החשבון.

גירסת התוכנה היא גירסת בטא (ניסיונית, תוך כדי שיתוף ציבור הגולשים). הגרסאות הבאות יכילו שירותים נוספים, ללא תשלום.

כמנויים במועדון ספיקו לא תידרשו לשלם או להתחייב עבור השיחות או השירותים אותם אתם צורכים.

פרטים ניתן לקרוא באתר ספיקו: http://www.spikko.com

ולמי שלא הבין עד עכשיו, משתמשי התוכנה מקבלים מספר טלפון "אמיתי" בקידומת 057 (מירס) ועל כל דקה של שיחה נכנסת אליכם, אתה מקבלים במתנה דקה של שיחה יוצאת לטלפון קווי, ו 15 שניות לסלולארי.

המספר שלי: 9479161 - 057

להורדת התוכנה
(אפשר דרך האתר(קודם צריך להירשםhttp://www.spikko.com

או מכאן
http://download.spikko.com/client/SpikkoPhoneSetup.exe

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דאס איז די גרויסע חכמה

על כל דקה נכנסת מקבלים 15 שניות לסלולרי... הוה אומר, שחברת ספיקו המקבלת כסף על שיחות נכנסות, נותנת לנו גם לשיחות יוצאותץ מעבר לזה כלום.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ברור שהם מקבלים כסף על השיחות הנכנסות, אך אתה לא מפסיד מיזה כלום... רק מרוויח!
אם גם כך מתקשרים אליך לפלאפון, אתה שולח אותם למס' שלך בספיקו וצובר שיחות יוצאות. כמו כן אתה יכול לדבר אם חברים דרך האינטרנט בחינם (כמו סקייפ).

refael

משתמש רשום
יש לי את זה וזה ייגרום לך בסופו של דבר לקנות מהם עוד דקות בכסף מלא
כי מי באמת יכול לקבל מזה כמות גדולה של דקות חינם...

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מנסיון, כל כמה חודשים מישהו אחר מתלהב מזה ואחרי כמה ימים במקרה הטוב כמה שבועות הוא מוריד את זה.
הסיבה: לא נח לשוחח עם טלפון שמחובר רק למחשב
כל הרעיון של טלפון סלולרי זה שהוא נייד
כאן הנייד שלך בעצם מחובר למחשב ויוצר לך קו נייח במחיר נייד
הצטברות הדקות חינם היא מעטה ולא משביעה

נשמח אם תקפיץ אשכול זה בעוד חודשיים כדי לבשר לנו שחשבון הטלפון שלך אכן צומצם משמעותית

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שניה

אם מדובר באדם שמתקשרים אליו המון, או לדוגמא עסק עם שירות לקוחות, ורוב השיחות הן נכנסות, מדוע שלא לעשות זאת?

רק צריך לקחת בחשבון, שכיום ממילא כל בעל אינטרנט משלם גם לבזק על קו קל, או קו רגיל, וגם לאינטנט עצמו, ובמקרים רבים וחכמים גם לנטוויזן-קוויזהב-אקספון-וכו' וכו'.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי שמתקשר לסקיפו משלם רגיל? או משלם יותר?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הוא משלם כמו שהוא משלם לכל סלולרי אחר

ASUS

משתמש צעיר
אתה מוכן להתקשר אלי לספיקו שאני אפתח לשעה כל יום כדי שאני אוכל להתקשר?

bris

משתמש סופר מקצוען
מה שיפה בספיקו זה שאתה יכול לחבר אותו לכל התקן SIP - דהיינו מכל מכשיר סלולרי חכם שתומך (כמו למשל כל סדרת נוקיה E או N) או כל הטלפונים החכמים מבוססי אנדרואיד (עם תוכנת SIPDROID) או מכשירי WM או אפילו IPHONE עם תוכנת SIP או עם FRING -. אתה יכול לחבר ישירות לקו הטלפון שלך מתאם SIP (כמו זה שחברות בחול נותנות למי שרוצה קו אמריקאי דרך הרשת - מכשיר SIPPURA וכדו' ) - ציוד מאוד זול - בערך 40 דולר.
אפשר לשרשר את זה אפילו לקו טלפון רגיל ולהחליט לפי * מאיזה קו להוציא את השיחה דרך ספיקו או דרך הקו הרגיל.
דווקא נחמד.

FREE TELECOM שהזכירו קודם - נחמדים אבל - התעריפים לא משהוא- אתה יכול להוציא פחות או יותר אוו הדבר ישירות מהחברה הסלולרית - חוץ מזה שאת הגדרות ה SIP שלהם הם באופן רשמי לא מוכנים לומר (הגבלות של משרד התקשורת) - אבל זה לא בעיה להוציא את זה מהם...

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י ASUS;385301:
אתה מוכן להתקשר אלי לספיקו שאני אפתח לשעה כל יום כדי שאני אוכל להתקשר?
אם אני יאלץ לדבר איתך בפלאפון בכל מקרה, אז אין לי בעיה להתקר לספיקו שלך כי גם כם יעלה לי אותו דבר, ואתה תרוויח דקות שיחה. אך אני מוכן להתקשר מהספיקו שלי לספיקו שלך ולשוחח איתך על דברים מענינים בזמן שהמחשב עסוק בייצוא וכדו'
אם אפשר לעשות שיחת ועידה זה יכול לעזור מאוד לאנשי מקצוע שזקוקים לפעמים לדבר אם לקוח או אם כל אדם אחר במשך זמן ארוך.

ירוק_תפוח

משתמש רשום
נכתב ע"י bris;385347:
FREE TELECOM שהזכירו קודם - נחמדים אבל - התעריפים לא משהוא- אתה יכול להוציא פחות או יותר אוו הדבר ישירות מהחברה הסלולרית - חוץ מזה שאת הגדרות ה SIP שלהם הם באופן רשמי לא מוכנים לומר (הגבלות של משרד התקשורת) - אבל זה לא בעיה להוציא את זה מהם...

נראה לי שדווקא הם נותנים את זה חופשי, כשהם נותנים לך את ההגדרות לפרינג', אבל לא ממש בדקתי את זה.
לגבי התעריפים, אולי אתה צודק, אבל המחירים הממוצעים בשוק, הם לא זולים כ"כ כמוהם, מה עוד, שמבחינת שליחת הודעות, אין להם מתחרים (13 אג' להודעה של 210 תוים). וכמובן אל תשכח את המעלה של המספר המקומי שאתה מקבל, שמאפשר לאנשים שמתקשרים, לשלם כמו מספר נייח בארץ, ובנוסף, אתה יכול להרשם עם המספר הסלולרי הרגיל שלך, ורק להוציא שיחות בזול.
בקיצור, בינתים, זה נשמע יותר נוח ומועיל מאשר הspikko.

bris

משתמש סופר מקצוען
לא יודע מי שוחט אותך בסלולרי אבל בשביל פיקס 30 ומשהוא אג' לא צריך להתאמץ הרבה היום.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המעלה של ספיקו היא בעיקר בחו"ל

אתה מקבל מספר ישראלי לטלפון הנייד שלך בחו"ל (לא נתמך בכל המדינות), וכך מחייגים אליך ומשלמים על שיחה רגילה ל'מירס', בעוד שאתה מקבל זאת לטלפון שלך בחו"ל. ובנוסף צובר דק' שיחה יוצאות.

מעלה נוספת היא שאפשר לצרף חברים, ועל כל חבר שצירפת, והתקשרו אליו אתה מקבל גם דק'.
כך שלמשל אני צירפתי קבוצה די גדולה, והיום יש לי פלוס די יםה של דק', שמציל אותי הרבה פעמים בנכר, כשאני צריך להשיג מישהו דחוף בארץ, ואני מבצע את השיחה דרך המחשב.

מי שירצה הזמנות, וקישור לדף 'העברת שיחה', בשמחה רבה.

refael

משתמש רשום
את הרעיון של שיחות מבוסס אינטרנט )voip)
מיישמים בהצלחה הוט ו 012 ועוד..זה ללא עלויות כמו הנחת קווים והרוח מזה גדול..
וזה מה שיש בספיקו כנראה שהם גם ילמדו מחברות אלו ויוציאו טלפון קווי...

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י 2OR;385752:
אתה מקבל מספר ישראלי לטלפון הנייד שלך בחו"ל (לא נתמך בכל המדינות), וכך מחייגים אליך ומשלמים על שיחה רגילה ל'מירס', בעוד שאתה מקבל זאת לטלפון שלך בחו"ל. ובנוסף צובר דק' שיחה יוצאות.

מעלה נוספת היא שאפשר לצרף חברים, ועל כל חבר שצירפת, והתקשרו אליו אתה מקבל גם דק'.
כך שלמשל אני צירפתי קבוצה די גדולה, והיום יש לי פלוס די יםה של דק', שמציל אותי הרבה פעמים בנכר, כשאני צריך להשיג מישהו דחוף בארץ, ואני מבצע את השיחה דרך המחשב.

מי שירצה הזמנות, וקישור לדף 'העברת שיחה', בשמחה רבה.
איך אני מצרף חברים ומקבל דקות עליהם ?

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י yosale;385896:
איך אני מצרף חברים ומקבל דקות עליהם ?

אתה שולח הזמנות, (invite), ברגע שמישהו נרשם דרכך (באמצעות ההזמנה ששלחת לו דרך החשבון שלך), אתה צובר נקודות כשמתקשרים אליו.

Simple

משתמש חדש
2OR עד לפני כמה ימים היה לי את האפשרות לבחור את השירות של העברת שיחה ופתאום זה לא מופיע בשום מקום באתר. אני אשמח אם תוכל לשלוח לי את הלינק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה