דרוש מידע ספה מאיקאה

מגיבה

משתמש מקצוען
היי ,
אשמח לדעת אם יש למישהו יש ספה מאיקאה?
אם היא רחיצה?
ומכה זמן היא מחזיקה מעמד?

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לסבתא שלי יש אותה אם אני לא טועה כבר 10 שנים
מעולה , הכיסוי יורד כך שאפשר לכבס ואפילו אחרי תקופה שנמאס לראות אותה- פשוט אפשר לקנות כיסוי בצבע שונה.
נראה לי הדבר היחיד באיקאה שמחזיק מעמד יפה מאד
יש לה משהו כזה בצבע חום- ספה מאד נוחה.
1703765333272.png

אני יודע

משתמש פעיל
היא רחיצה אבל לא מחזיקה הרבה זמן בכלל (למרות שזה תלוי בסוג המשתמשים)
אחרי תקופה קצרה הספה נשברה (התעקמה)
אחרי שנשברה קנינו ספה באותו המחיר (אולי קצת פחות) במרכז הספות והיא הרבה יותר חזקה הרבה יותר נוחה והרבה יותר יפה

מגיבה

משתמש מקצוען
היא רחיצה אבל לא מחזיקה הרבה זמן בכלל (למרות שזה תלוי בסוג המשתמשים)
אחרי תקופה קצרה הספה נשברה (התעקמה)
אחרי שנשברה קנינו ספה באותו המחיר (אולי קצת פחות) במרכז הספות והיא הרבה יותר חזקה הרבה יותר נוחה והרבה יותר יפה
באיזה סניף?

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי כמעט 5 שנים,
נוחה ומהממת,
מכבסת אותה די הרבה בקלות ממש.
החלפנו ריפוד לפני שנתיים כי הקודם קצת השתפשף ובעיקר כי נמאס לנו.

מגיבה

משתמש מקצוען
א
יש לי כמעט 5 שנים,
נוחה ומהממת,
מכבסת אותה די הרבה בקלות ממש.
החלפנו ריפוד לפני שנתיים כי הקודם קצת השתפשף ובעיקר כי נמאס לנו.
את אותה אחת שפה:?
לסבתא שלי יש אותה אם אני לא טועה כבר 10 שנים
מעולה , הכיסוי יורד כך שאפשר לכבס ואפילו אחרי תקופה שנמאס לראות אותה- פשוט אפשר לקנות כיסוי בצבע שונה.
נראה לי הדבר היחיד באיקאה שמחזיק מעמד יפה מאד
יש לה משהו כזה בצבע חום- ספה מאד נוחה.
צפה בקובץ המצורף 1536746

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה