סנכרון אודיו ווידאו משני מקורות שונים

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לחבר לוידאו פסקול מהקלטה של הארוע
אמור להיות בעיות בזה וא"כ מה הדרך לסנכרן נכון

בתודה!!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תפרט יותר למה שתהיה בעיה, וכי אתה לא יודע לבצכ סינכרון ראשוני?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
פותחים תוכנת עריכת וידאו, שמים את הפס קול על ההתחלה בודקים שזה בדיוק לפי הוידאו, וזהו.

אבל זה נשמע פשוט מידי בשביל לשאול את זה, אולי תסביר איזה פס קול ועל מה מדובר?

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
נתקלתי בחיי בפרויקטים של 48khz כשהקובץ לסינכרון היה 44.1 דבר שגרם כל הזמן לחוסר התאמה מצטבר. צריך להיות מודע לדברים האלה ע"מ להכין את הקבצים בצורה נכונה לסנכרון.
דבר נוסף, כשאני מסריט עם שתי מצלמות ויותר או יודע שאצטרך לסנכרן עם מקור אודיו חיצוני, אני מקפיד לא לעצור את ההסרטות וההקלטה בכלל כך כשבסנכרון אצטרך לבצע סנכרון אחד בלבד לקלטת שלמה...

בהצלחה

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י yishay1;307245:
נתקלתי בחיי בפרויקטים של 48khz כשהקובץ לסינכרון היה 44.1 דבר שגרם כל הזמן לחוסר התאמה מצטבר. צריך להיות מודע לדברים האלה ע"מ להכין את הקבצים בצורה נכונה לסנכרון.
בלתי אפשרי לסנכרן כך, גם הקול מתעוות. צריך להכין את הקבצים קודם לפורמט הרצוי ואז לסנכרן

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
תודה רבה לאברימי החכם מאד.
אם אני לא טועה, הופיעו בהודעה שלי המילים "להכין את הקבצים בצורה נכונה לסנכרון" ויכול להיות שאולי בטעות כתבתי בדיוק את מה שהוד חכמתו טרח ותיקן אותי.
עכ"פ תודה על שימת הלב

basayona

משתמש רשום
אים הוידאו מוקלט על קלטת אנלוגית והאודיו מוקלט על מדיה אחרת הסינכרון יהיה משימה מתישה ביותר- פשוט כשתמיר את הקלטת [ האנלוגית ] מלבד הפרימים האבודים מהירות הסיבוב של הקלטת תלויה במהירות המנוע והמהירות לא מדוייקת...

הפטנט שלי לסיפור הוא אים יש תזמורת בשטח אני מזהה לפי השמיעה מה הסולם אותו הם מנגנים ומה התיקון הדרוש על מנת לכוון לסולם הנכון [ לרוב מדובר בין רבע לשמינית טון ] העיוות נוצר בגלל המנוע האיטי או המהיר כפי שצינתי
אחר כך אני מותח או מכווץ את פס הקול עד שהוא יתאים לפס הקול של קלטת הוידאו
ואז מלאכת הסינכרון קלה יותר..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה