דרוש מידע סנדלים בלי גרביים לבנים (ילדים)

נחמן ג

משתמש פעיל
זה החילוק בין גיל כזה שבו הילד יחליט לבד,
לבן ילדים קטנים יותר שאז נעשה מה שמקובל חברתית.
אבל תמיד צריך להיות קו אדום, ולדוגמא אם הילד ירצה ללכת במכנסיים קצרים כשזה לא מקובל אז ברור שלא תסכימו בשום אופן, וללכת בלי גרבים בגיל 11 זה גם די חריג.

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תחשבי גם על נוחות הילדים.
לא בטוח שלילד עצמו נח ללכת בלי גרביים.
וגם ילדים בגיל כזה יושבים על הרצפה תוך כדי משחק, רצים ויכולים ליפול ומשחקים בחול, נראה לי שממש לא נח שלכלוכים של משחק וחול נכנסים בין האצבעות ונדבקים שם

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש גם מקומות שיש תקנון חיידר לגבי הלבוש (כולל הנעליים) אז גם את זה צריך לקחת בחשבון בנוסף על כל הנאמר עד כה

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום, רציתי להלביש לבנים (עד גיל 11) סנדלים בלי גרביים,
האם יש בזה בעיה מהותית?
למה זה לא מקובל?
תודה מראש.
קודם כל אף אחד לא אמר שזה לא מקובל! פשוט מאוד תלוי איפה הוא לומד והאם אסרו את זה במקום הלימוד שלו...
דבר שני אני חושבת שמבחינה פיזית זה לא נעים לילד כי הוא מזיע בלי גרביים וזה מגע רטוב ולא נוח אבל בכללי מה שאת חושבת לנכון להלביש לו אז שילבש בכיף אם לא הגבילו אותו במקום הלימוד שלו.... מקווה שעזרתי;)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

שרי ש.

משתמש פעיל
לי יש שאלה אחרת- הבן שלי בן 8. כיתה ג ואף אחד בכיתה שלו לא עם סנדלים בקיץ!!! אני לא מצליחה להבין למה ללבוש נעליים שחורות סגורות ולהזיע בשיא החום??? יש לזה הסבר???
הסבר פשוט - לא נח לשחק משחקי כדור עם סנדלים!

ג'ודי

משתמש רשום
לי יש שאלה אחרת- הבן שלי בן 8. כיתה ג ואף אחד בכיתה שלו לא עם סנדלים בקיץ!!! אני לא מצליחה להבין למה ללבוש נעליים שחורות סגורות ולהזיע בשיא החום??? יש לזה הסבר???
אני מלבישה סנדלים לבנים גם בכיתה ג' וגם יותר
זה ממש מקובל

efrat1

משתמש סופר מקצוען
חיידר חסידי?

מפרל

משתמש מקצוען
יכול להיות שזה קצת חוצניק ולא מקובל בישראל
אבל מה רע בזה מאד חמוד
וכבר נכנס הטייל הזה לארץ
סנדליים תנכיות לילדים בלי גרביים
ההפך,
סנדלים תנכיות בלי גרביים זה הכי הכי ישראלי שיש. (ודווקא לכן זה לא מקובל בציבור החרדי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה