דרוש מידע סמינר של הגב' מנוחה לוי

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@2020 ESTER
@ayelet
מכירות אולי את הסמינר מבפנים?
מעניין אותי מאד לשמוע!
משפחה טובה מאד. בת מעולה מאד
אין לי מושג.
מנוחה לוי הייתה מורה בסמינר שלי-קוק, ושווירץ הייתה מנהלת של י"ג י"ד.
את הסמינר עצמו אני לא מכירה...

מסלולון

משתמש רשום
מדברים עליו דברים ממש טובים, מכירה משפחה מעולה ששלחה לשם ומרוצה מאד
מתאים לילדה שתתקבל בקלות לאיפה שתרצה? הן מבחינת המשפחה והן מבחינת הילדה
או שזה יהיה בעצם קצת "התפשרות" (ברמה הלימודית/בחברה..)

[לא גאווה נכון? אני אנונימית כאן לגמרי..]

ככר השוק

משתמש מקצוען

את זה תשאלי במקום ניטרלי ולא פה שיכול להיות שהעונה היא רשמת/ אמא לבת/ חלק מהצוות שם...

זמני בעולם

משתמש מקצוען
את זה תשאלי במקום ניטרלי ולא פה שיכול להיות שהעונה היא רשמת/ אמא לבת/ חלק מהצוות שם...
אפשר לשמוע מבין השורות את קשר העונה לתשובה.....
בדור שלנו דור התקשורת הכל ענייני הרי וטהור מאובייקטיביות.
ב. מה הביעה שהיא חלק מהצוות או אמא לבת, למה פנים בפנים אני ישאל אותה את השאלה הזאת וכשהיא פה אני לא אאמין לה. יותר מזה, הרי מי שלא חלק מהצוות ואמא לבת וכו' היא לא באמת מכירה..., למה שתכיר? אהה ממה שאמרה לה השכנה שהיא אמא של בת.
אוקיי הכל בסוף חוזר לאותה ורדה..

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יצא לי להפיק להם סרט ארוך ובעצם להכיר קצת את התלמידות מבפנים.
מספרת לך מהתרשמות שלי...
בנות מאוד מחונכות! אציליות כאלה, פשוטות, תמות.. טובות כל כך!
אני כן אגיד שכפי הנראה הבנות שם הן פשוטות מאוד. משהו בפנים שלהן היה טהור ותם. ככה שאם מדובר ברצון להכניס ילדה שמגיעה נניח ממשפחה מהרף הגבוה, או אחת עם ראש זקוף... אני לא יודעת אם זה יספק לה את זה.
זה לא נראה שיש שם איזה שהוא תחרותיות או קרב ראשים בין הבנות (ואני עבדתי עם בנות בט'!) כולן מאוד מפרגנות, מאוד חבריות ונינוחות כאלה.
המקום עצמו נתן לי תחושה מתוקה של בית, המנהלות מתוקות ממש! הצוות נראה כל כך נוח ואדיב. לדעתי זה סמינר רגוע כזה.. מיוחד אפילו.

מתעניינת2020

משתמש רשום
רוצה לקוות שאפשר לקבל גם תשובות ענייניות
לי היה שיקול רציני לשלוח לשם (כשהחדש זו האלטרנטיבה הראשונה) בסופו של דבר נזכרנו מידי מאוחר, בסוף ז', ולא היה עם מי לדבר כבר, הכל נסגר בחורף של ז'.
יש לי קרובי משפחה ששלחו לשם ומרוצים מאד.
אגב מכירה משפחה ממש חשובה ומוכרת שלא הצליחו להתקבל כי הגיעו מאוחר (סוף ז') וזה אחרי שעברו דירה מעיר אחרת ולא הכירו את הכללים של ירושלים שנרשמים בז'. לתשומת לבך.

מסלולון

משתמש רשום
יצא לי להפיק להם סרט ארוך ובעצם להכיר קצת את התלמידות מבפנים.
מספרת לך מהתרשמות שלי...
בנות מאוד מחונכות! אציליות כאלה, פשוטות, תמות.. טובות כל כך!
אני כן אגיד שכפי הנראה הבנות שם הן פשוטות מאוד. משהו בפנים שלהן היה טהור ותם. ככה שאם מדובר ברצון להכניס ילדה שמגיעה נניח ממשפחה מהרף הגבוה, או אחת עם ראש זקוף... אני לא יודעת אם זה יספק לה את זה.
זה לא נראה שיש שם איזה שהוא תחרותיות או קרב ראשים בין הבנות (ואני עבדתי עם בנות בט'!) כולן מאוד מפרגנות, מאוד חבריות ונינוחות כאלה.
המקום עצמו נתן לי תחושה מתוקה של בית, המנהלות מתוקות ממש! הצוות נראה כל כך נוח ואדיב. לדעתי זה סמינר רגוע כזה.. מיוחד אפילו.
מעניין! מאד!
תראי ילדה שמגיעה ממשפחה מהרף הגבוה כמו שאת קוראת לזה, לא מרגישה כך.. ובטח שהיא לא עם ראש זקוף שה' ישמור.
היא כן ילדה חכמה ומוכשרת ובפירוש לא מוצאת שיחה משותפת עם הבנות הבינוניות בכיתה . ממש ראיתי שזה לא מסנוביות או גאווה.
לכן צריך מקום שיש בו מספיק בנות כמוה.... מקום עם רמה לימודית שיאתגר אותה ולא להיפך.
וגם משפחות טובות . בתים של בני תורה. בזה אני לא מחפשת לאתגר אותה.
עד איזה כיתה יש שם עכשיו?
מה עם מסלולים?
@מתעניינת2020

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא חושבת שבת מהרף הגבוה- היא גאוותנית יותר, או זקופת קומה באופן חריג.
אני כן חושבת שיש איזה מגוון שיוצר מציאות מסוימת. אם אותה בת מגיעה מבית מסוים, והנושאי שיחה שלה מסוימים... וכל הסגנון שלה הוא אחר, יכול להיות שבעייניה דיבור עם אותן בנות זה "ירידה לעם" כביכול.
אני באופן אישי דוגלת בסמינרים קטנים למרות שלמדתי באחד הסמינרים הכי גדולים בארץ. אחיותי למשל- למדו בסמינר הקטנים והטובים, ויצאו כל אחת פרח!! זה רק בנה אותן!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

מכירה משפחה שהאבא משגיח בישיבה והאמת מחנכת בסמינר, הבת איכותית בלי שום בעיה והם שולחים לכתחילה.
עוד חברה שבכיף היתה מתקבלת לסניף או לחדש שלחה לשם את הבת שלה, כי רצתה משהו יותר קטן

מתעניינת2020

משתמש רשום
עד איזה כיתה יש שם עכשיו?
מה עם מסלולים?
יש עכשיו עד י' או י"א
לגבי מסלולים לא יודעת
אני באישי מאמינה מאד בסמינר קטן, כשהלכתי לרשום בחדש ובישן הרגיש לי שהילדה שלי תהיה שם עוד 'מספר' בין ההמון, תכל'ס לא העזתי לעשות את הצעד הזה לרשום לשם כי לכאורה יש סיכון במקום חדש, וכשכבר הבשלתי להחליט היה מידי מאוחר ואמרו לי שאין מצב:( אבל הכל משמיים. מתפללת שהיא תהיה איפה שהכי נכון לה.

מסלולון

משתמש רשום
אני לא חושבת שבת מהרף הגבוה- היא גאוותנית יותר, או זקופת קומה באופן חריג.
אני כן חושבת שיש איזה מגוון שיוצר מציאות מסוימת. אם אותה בת מגיעה מבית מסוים, והנושאי שיחה שלה מסוימים... וכל הסגנון שלה הוא אחר, יכול להיות שבעייניה דיבור עם אותן בנות זה "ירידה לעם" כביכול.
אני באופן אישי דוגלת בסמינרים קטנים למרות שלמדתי באחד הסמינרים הכי גדולים בארץ. אחיותי למשל- למדו בסמינר הקטנים והטובים, ויצאו כל אחת פרח!! זה רק בנה אותן!
לא הבנתי לגמרי מה אמרת אבל אם זה אומר שנושאי השיחה הם נמוכים יותר מבחינה רוחנית או מושגים פתוחים הרבה יותר - זה נזק שלא שווה את התועלת!!

ילדות מתוקה

משתמש צעיר
לא יודעת אלו בנות עדיה היקרה נתקלה בהן בהסרטה ובאיזה מצב היא פגשה אותן [לא חושבת שבנות על רמה מדברות שיחות עומק בדרך לים המלח], אבל יודעת מהכירות מצויינת עם הסמינר לעומת סמינרים גדולים, שרמת השיח איכותית ביותר, לא פחות מבנות בסמינרים נחשבים, יש בנות מהסטנדרט הגבוה, הן מקבלות מגב' מנוחה לוי דברים שבנות גילן רק חולמות לקבל, על בסיס יומי, רמת ההשקעה שם מטורפת כולל השקעה לימודית ומורות שמביאים בפינצטה. בכל אופן לא בטוח שרלוונטי כי מסננים שם מאד

אחת ירושלמית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש סניפים בירושלים ששולחים לשם בנות מהרמה הטובה ביותר שמעדיפות סמינר פחות המוני ולא שבכיתות תהיינה 52 בנות בכיתה. מכירה בנות מיוחדות הן מצד עצמן והן מצד משפחתן שהלכו לשם בעדיפות ראשונה.

יבר

משתמש מקצוען
יש סניפים בירושלים ששולחים לשם בנות מהרמה הטובה ביותר שמעדיפות סמינר פחות המוני ולא שבכיתות תהיינה 52 בנות בכיתה. מכירה בנות מיוחדות הן מצד עצמן והן מצד משפחתן שהלכו לשם בעדיפות ראשונה.
אני גם מכירה משפחה מהמיינסטרים הליטאי ששלחה לשם בת בכורה כי העדיפו מקום קטן ומשקיע ולא שוק המוני.
זו בת שהיתה מתקבלת בחדש/ סניף / ישן - בלי שום בעיה.
הם מאוד מאוד מרוצים !

מסלולון

משתמש רשום
לא יודעת אלו בנות עדיה היקרה נתקלה בהן בהסרטה ובאיזה מצב היא פגשה אותן [לא חושבת שבנות על רמה מדברות שיחות עומק בדרך לים המלח], אבל יודעת מהכירות מצויינת עם הסמינר לעומת סמינרים גדולים, שרמת השיח איכותית ביותר, לא פחות מבנות בסמינרים נחשבים, יש בנות מהסטנדרט הגבוה, הן מקבלות מגב' מנוחה לוי דברים שבנות גילן רק חולמות לקבל, על בסיס יומי, רמת ההשקעה שם מטורפת כולל השקעה לימודית ומורות שמביאים בפינצטה. בכל אופן לא בטוח שרלוונטי כי מסננים שם מאד
מודה מאד על התגובה.
מה את מתכוונת דברים שהם מקבלות ממנוחה לוי?
אגב את נשמעת מתמצאת ממש. את מורה שם?
בכל אופן נשמע מדהים וגם שמחה לשמוע שמאד מסננים
אני גם מכירה משפחה מהמיינסטרים הליטאי ששלחה לשם בת בכורה כי העדיפו מקום קטן ומשקיע ולא שוק המוני.
זו בת שהיתה מתקבלת בחדש/ סניף / ישן - בלי שום בעיה.
הם מאוד מאוד מרוצים !
הייתי שמחה לברר אצלם. ...
נשמע בדיוק מה שאני מחפשת...

מקווה שיהיה לנו את האומץ לשלוח לשם.
כן . צריך אומץ. מסכימות איתי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה