דרוש מידע סמינר בית ברכה-קרלין

שירה- לוגו

משתמש רשום
מישהי יודעת אילו מקצועות אפשר ללמוד שם?
האם רק הנדסאים, אדרכילות וכדו'
או גם תרפיות, ריפוי בעיסוק וכדו'

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מישהי יודעת אילו מקצועות אפשר ללמוד שם?
האם רק הנדסאים, אדרכילות וכדו'
או גם תרפיות, ריפוי בעיסוק וכדו'
המסלולים שלהם הם:
מדעים בהדגשת מדעי המחשב
ניהול עם חטיבה במשאבי אנוש
חשבונאות
מדעי החברה

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודעת בדיוק
רק יודעת שקיים
זה תואר כללי בחברה ורוח, בלי ייעוד מאד ברור.
זה מתאים למי שלמשל עובדת במשרד ממשלתי במשרה פקידותית ורוצה להתקדם למשרה ניהולית, שם צריך תואר. או למי שעובדת בבנק וצריכה תואר בשביל לקבל קביעות.

לדעתי, זה לא מסלול שכדאי להיכנס אליו בלי שיודעים בשביל מה צריך אותו בכלל.

נערך לאחרונה ב:

איקה

משתמש חדש
מישהי יכולה לתת לי מדע מניסיון על התואר בניהול אצלם?
אופי הלימוד, קורסים,ש''ש...
וכן לא הבנתי בדיוק כמה בעצם אני לומדת בסמינר וכמה אני לומדת לבד עם המחשב(אופציה שנראית לי מאתגרת יותר:sneaky:)
אשמח לקבל מידע גם במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
בתודה מראש!

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
וכן לא הבנתי בדיוק כמה בעצם אני לומדת בסמינר וכמה אני לומדת לבד עם המחשב(אופציה שנראית לי מאתגרת יותר:sneaky:)
בתודה מראש!
השיעורים מתקיימים שם, ז"א את החומר עצמו את לומדת שם, ויש מטלות שצריך להגיש ואותם בגדול עושים לבד.
ש"ש - השיעורים עצמם יחסית קצת שעות (בערך 3 שעות שיעור לכל קורס בשבוע, יש קורסים שהשיעורים יותר קצרים)
הממוצע זה 3 קורסים בסמסטר, אפשר לקחת יותר ואפשר פחות.
המטלות - לוקחות זמן - שוב, תלוי בקורס ותלוי איזה תואר.

יהודית י

משתמש צעיר
בתודה מראש!

הלמידה מתקיימת גם במקום עצמו - יומיים בשבוע ובבית יש למידה מרחוק ומטלות ופרויקטים שצריך לעשות
והכמות של הקורסים תלויה באיזה תואר את בוחרת לעשות
אפשר לפנות אליהם במייל והם מביאים הסברים להכל-מאת: בית ברכה משרד <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>

איקה

משתמש חדש
השיעורים מתקיימים שם, ז"א את החומר עצמו את לומדת שם, ויש מטלות שצריך להגיש ואותם בגדול עושים לבד.
ש"ש - השיעורים עצמם יחסית קצת שעות (בערך 3 שעות שיעור לכל קורס בשבוע, יש קורסים שהשיעורים יותר קצרים)
הממוצע זה 3 קורסים בסמסטר, אפשר לקחת יותר ואפשר פחות.
המטלות - לוקחות זמן - שוב, תלוי בקורס ותלוי איזה תואר.
הלמידה מתקיימת גם במקום עצמו - יומיים בשבוע ובבית יש למידה מרחוק ומטלות ופרויקטים שצריך לעשות
והכמות של הקורסים תלויה באיזה תואר את בוחרת לעשות
אפשר לפנות אליהם במייל והם מביאים הסברים להכל-מאת: בית ברכה משרד <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>
תודה על המידע(y)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה