דרוש מידע סמארטפון כשר/מושגח /מסונן...

תושבת בית שמש

משתמש חדש
גם אני עם הדרן בדפדפן של נט פרי ואני מאוד מרוצה
רק אם יש למישהו השפעה על הדרן שיעדכנו את האפליקציה של הכרום אומנם זה עובד אבל בעדכון הקודם שמתי לב שזה הרבה יותר מהיר ואם אפשר לשדרג יותר חבל לעצור את זה

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
נראה שאתה בכלל לא יודע מה זה סמארטפון כשר.

ההבדל בין מחשב לסמארטפון זה הווצאפ וזהו.
ו ווצאפ זה בדיוק כמו הצ'אט בגימייל.

ממליצה בחום על הדרן גם מבחינת רמת החסימה וגם מבחינת השרות.
המחירים לא כ"כ שונים אחד מהשני.
אפשרות פתיחת קישורים זה רק אם את מתקינה כרום בנייד הדרן מאפשרים רק כרום של נטפרי.
שאר הסינונים תבררי מראש איזה כרום יהיה לך כי נטרי לא יושבים על כל סוגי המכשירים.

אתרי החדשות הפתוחים הם רק כאלה שהסינון מאפשר ולכן חשוב לבחור נטפרי ולא נטספארק.

יודעת ומכירה,
רמת הסינון היא עדיין לא אותו הדבר,
ווטסאפ זה לא בדיוק כמו צאט, בעיקר בגלל תרבות השימוש ופחות בגלל היכולות (שגם הם לא בדיוק בדיוק)
וכל זה בלי להתייחס לבעיית התרבות וההתמכרות שמתרחשת בסמטפון הרבה יותר מאשר במחשב בגלל הנגישות

פם

משתמש רשום
חברה המלצה שלי אל תיקחו הדרן אף פעם הם מחייבים אותך ל3 שנים קדימה ואין לך שום החזר על הסינון אם אתה רוצה לבטל ככה שאם תרצו לזרוק את הסמארטפון אתם יכולים להפסיד הרבה
תבדקו בכל חברה אם אפשר לבטל שזה חשוב לדעתי

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
היה לי דיון עם נציג של הדרן על המכשיר
20 דקות דיברנו
מה ששיכנע אותי
שאנחנו כחרדים , משלמים יותר, כי אנחנו רוצים להיות יותר טובים ויותר כשרים!
ומי שרוצה להיות יותר כשר (מהרגיל בשוק הסמארטפונים) בוחר בהדרן
זה לא אומר שאין לי ביקורת עליהם, אבל לידיעתי זה החברה עם האפשרות הפחותה (פחות) ביותר לפריצה ואיפוס.

פם

משתמש רשום
יש אופציה לעסקן ונתיב שגם אותם קשה לפרוץ חבל סתם לקנות הדרן ובסוף לא תוכל להתנתק
אני אישית חושב לקנות עסקן רק אם הם יגידו לי בפירוש שאני יכול להפסיק את התשלום החודשי

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש אופציה לעסקן ונתיב שגם אותם קשה לפרוץ חבל סתם לקנות הדרן ובסוף לא תוכל להתנתק
אני אישית חושב לקנות עסקן רק אם הם יגידו לי בפירוש שאני יכול להפסיק את התשלום החודשי
בנתיב אפשר להתנתק?

פם

משתמש רשום
כששאלתי אמרו לי שכן אבל לפי מה שאני יודע יודע אנשים לא אוהבים אותם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה