סלט עם תירס גמדי

מלכה א

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
למשהי יש מתכון טעים לסלט עם תירס גמדי?
תודה ושבת שלום!

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש לי מתכון, אבל אין לי כמויות מדויקות:
מטגנת בצל, שום, מוסיפה רצועות גמבה, פרוסות פטריות טריות, פרוסות עבות של תירס גמדי (יותר מדויק מחלקת כל תירס ל3-4 חלקים) ותיבול של מלח, ורוטב סויה.

נעליים

משתמש מקצוען
סלט חי

רצועות פלפל ב2 צבעים, גזר גפרורים, בצל סגול לחלק ל4 ופרוסות, פטריות חתוך, מלפפון חמוץ קוביות, תירס גמדי פרוסות ותחמיץ.

שבת שלום

מלכה א

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חוי ג;n5012866:
יש לי מתכון, אבל אין לי כמויות מדויקות:
מטגנת בצל, שום, מוסיפה רצועות גמבה, פרוסות פטריות טריות, פרוסות עבות של תירס גמדי (יותר מדויק מחלקת כל תירס ל3-4 חלקים) ותיבול של מלח, ורוטב סויה.

לטגן את השום?

מלכה א

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נעליים;n5012875:
סלט חי

רצועות פלפל ב2 צבעים, גזר גפרורים, בצל סגול לחלק ל4 ופרוסות, פטריות חתוך, מלפפון חמוץ קוביות, תירס גמדי פרוסות ותחמיץ.

שבת שלום

אפשר בבקשה מרכבי וכמויות תחמיץ?

נעליים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מלכה א;n5012948:
אפשר בבקשה מרכבי וכמויות תחמיץ?

המרכיבים של התחמיץ:
חומץ, מלח, סוכר וקצת שמן.
כמויות אין לי מדויק אבל בערך על 3 כפיות סוכר כפית מלח קצת שמן ו1/3 כוס חומץ, טועמת ומשפרת...

בהצלחה!

תו

משתמש פעיל
סלט חי: תירס רגיל, תירס גמדי, פרוסות סלרי, לתבל בתחמיץ: סוכר, מלח, פלפל שחור גרוס, שמן, לימון, חומץ סלט חי 2: קוביות עגבניות, תירס גמדי, שום כתוש, שמן זית, חומץ, מלח, פלפל שחור גרוס, בזיליקום

שושי100

משתמש פעיל
בצל פרוס
גמבה חתוכה לרצועות
נבטים סינים
תירס גמדי
גזר פרוס לפרוסות דקות
תחמיץ:
1 כוס סוכר
3/4 כוס חומץ
1/2 כוס שמן
1/2 כפית מלח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  42  פעמים

לוח מודעות

למעלה