מידע שימושי סיפור עם העייריה, דרוש מידע מעו"ד

סמוי

משתמש פעיל
לפני כמה שנים שכן בנה והרחיב ובדרך הרס את ביתן האשפה אולם בסימום בנייתו לא הסדיר חזרה את הביתן וכתצואה מכך, הפחים לא היו מסודרים ולא תמיד הזבל הוכנס לתוכם.
כמובן שפקח התברואה העירוני, הורה על תיקון הליקויים ואף שלח התראות וכבעבור זמן, גם נתן קנסות לחק מדיירי הבניין.
לאחר פרק זמן ארוך של הידיינות התגבשנו מס' שכנים ושילמנו את הנזק שאותו שכן (אולי כמה שכנים) עשה ובנינו מקום מיוחד לפחים, גם אותו שכן השתתף בבניה.
הפקח מצידו אמר שברגע שמסדירים את העניין, הוא יבטל את הקנסות.
לאחר שהכל סודר, פנינו אל אותו פקח שיקיים את הבטחתו ויבטל את הקנסות שבינתיים הגיעו 17,000-23,000 ש"ח תלוי כל שכן, ולאחר התערבות שתדלן מהעייירה ושליחת ערעור, הוריד לנו את הסכום 830 ש"ח, וכאשר תהמתי באזניו למה אני אמור לשלם קנס הרי זה לא קשור אלי ענה לי זה מה שהצלחתי. פניתי לאותו גורם בעיריה הממונה על הוצאות גבייה ושם הצלחתי להוריד עוד עד ל 500 ש"ח. בעוד ששכן אחר שילם רק 200 ש"ח.
ולכך אני מאד תמהה.
1. האם העייריה יכולה להפלות בין שכנים לחלק לתת קנס ולחלק תעלים עין? (הפקח אמר לי הוא זקן וההוא יש לו הרבה נפשות בבית, קצת רחמנות..)
2. האם בין אותם שכנים יכולה להפלות על אותה עבירה לחלק לתת קנס של 200 ש"ח ולחלק סכום אחר כראות עינייה?
3. האם הבטחת הפקח אינה שווה במאום?
האם יש כאן עו"ד שיכול להפנות אותי ולכוון לכדאיות תביעה בבית משפט? (אגב על חלק מבניית השכן קיימת צו הריסה)

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לכאורה אם זה עיריית בני ברק לא נראה לי שיעזור עו"ד
יש שם דברים הזויים פי 100 ולא שמעתי על איזה תביעת עו"ד שהצליחה עליהם

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
למה הם ערמומיים? הם חסינים ?
הם מתעסקים עם שטיקים הרבה יותר גדולים במשך שנים ולכאורה יש להם נסיון לעשות את זה בצורה שלא תפליל אותם
ואני מדבר על מקרים אחרים, לא כמו כאן שלכאורה זה ביד העיריה להטיל ולבטל דוחות בלי לתת דו"ח לאף אחד

אני וביתי

משתמש מקצוען
לכאורה אם זה עיריית בני ברק לא נראה לי שיעזור עו"ד
יש שם דברים הזויים פי 100 ולא שמעתי על איזה תביעת עו"ד שהצליחה עליהם
דווקא לי ידוע אחרת שכל מי שתובע אותם מצליח בגדול.
הם עובדים בשיטת מצליח מנסים ואם תובעים אותם בבית משפט אז הן נופלים או שמראש מורידים בגלל התביעה.
כמובן שצריך בסיס לתביעה.

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
@אני וביתי יש עו"ד שמתחה בעניינים אלו?
מה שכן תמשיך להתמקח על המחיר תגיד שאתה לא רואה סיבה לשלם 500 שח אחרי שתיקנת את הנזק
אבל תגיד תודה שלא נתנו לך קנס על קוצים בחצר הפרטית שלך.......כי זה מה שקרה לנו
בא פקח יום בהיר הציץ לחצר שלנו הפרטית ולא בא לו טוב בעיין הקוצים שיש שם לכן שם מכתב שאם אנחנו לא קוצצים את הקוצים נקבל קנס , כן מה לעשות שבמדינה דמוקרטית לא נותנים לך אפילו לגדל את מה שאת הרוצה בחצר הפרטית שלך.....

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
תנסה שוב לדבר עם הפקח [על השכנים וכל זה]
תקליט
תכתוב מילים לכל מי שצריך
אחרי שיהיה לך את החומר
תפנה לעיריה ותסביר להם שאתה מאוד לא רוצה לפנות למבקר המדינה ולמשרד הפנים [לא של דרעי..] ולבית משפט
אם תיראה רציני יש סיכוי שזה יעזור

אבל תמיד צריך לזכור באירועים כאלו
שאתה לא עומד מול ''עיריה'' אין כזה גוף כולל זה בסך הכל אוסף של אנשים
ואתה צריך למצוא את האדם שיכול לבטל לך
ושהדברים הנ''ל יכולים לגרום לו לעשות את זה

מקווה שהובנתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה