סיפור "אריה שלא שכח" מהמודיע לפני כמה שנים

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהו אולי את הסיפור הזה?
אני צריכה אותו למחר בבוקר (9.30)
הוא התפרסם לפני מספר שנים במוסף סיפורים של המודיע. אם יש למישהוא והוא יכול לעלות, אודה לו מאד!!!!!!!

(הסיפור בקצרה לפי מה שסיפרו לי:
באחד שהיה בבית חולים ורצה להכנס לרופא ופתח דלת וראה את הרופא מניח תפילין אבל לא כמו שצריך, והרופא סיים הוא העיר לו ואמר לו שלא ככה צריך להניח, אז הרופא אמר לו מי אתה שתגיד לי איך צריך להניח תפילין? אתה יודע אלו מאורעות עברתי, בקושי הצלחתי לשמור על תפילין, עכשיו גם איך שאני מניח לא טוב לך?
ואז הניח לו המטופל בסוף הטיפול מכתב ושם הוא כותב לו סיפור על אריה שהחליט שהוא לא הולך עם הלהקה שלו, ושכל הזמן חי לבד והתאמן בקפיצות ובכל מה שזכר שאריה צריך לדעת לעשות, עברו שנים והנה הוא פוגש את הלהקה שלו, והם במקום להעריך אותו על יכולתו ללמוד לבד ועל מה שעשה, להגו לו שלפעמים צריך מישהו בוגר-מורה דרך שיראה איך עושים מה....)

ושוב תודה רבה על המאמץ!!!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השגתי את הסיפור, ב"ה.
תודה בכל אופן לכל הנכנסים.
(הייתי רוצה לעלות אותו אבל אין לי סורק ויש לי אותו פיזית, אולי אם זה יענין מישהו אנסה לצלם במצלמה....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  43  פעמים

לוח מודעות

למעלה