סיסמא לאינטרנט

אתי&אתי

משתמש חדש
יש לי אינטרנט אלחוטי לאחרונה שמתי לב שאנשים משתמשים עם הרשת שלי.
איך יוצרים סיסמא שתמנע מאנשים להשתמש עם האינטרנט שלי?
יש לי נטסטיק של 019 BAM3G

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מהנטסטיק.
המחשב מחובר לאינטרנט רק כשהנטסטיק בתוכו.
אוקי. זה לא נקרא אינטרנט אלחוטי, אלא אינטרנט במודם סלולארי.
ולגוף הענין - הנסטיקים שאני מכיר לא יכולים לעבוד בו זמנית כמודם וגם כנקודה חמה (כלומר, שהם גם משמשים בחיבור USB וגם משדרים WI-FI).
איך את רואה שמשתמשים לך ברשת?

אתי&אתי

משתמש חדש
כי ראיתי שבשימוש סביר (בלי הורדות או משהו כבד) תוך כשעה היה שימוש בלתי סביר של קרוב ל-2 ג'יגה כשברגיל אפילו לרבע ג'יגה אני לא מגיעה בשימוש דומה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
כי ראיתי שבשימוש סביר (בלי הורדות או משהו כבד) תוך כשעה היה שימוש בלתי סביר של קרוב ל-2 ג'יגה כשברגיל אפילו לרבע ג'יגה אני לא מגיעה בשימוש דומה
איזו מערכת הפעלה יש לך?
אם זה 10, כנסי להגדרות>רשת ואינטרנט>שימוש בנתונים.
בתת הפסקה 'נתונים ברקע' לחצי על תמיד.
אגב, במסך הזה גם תוכלי לראות בראש העמוד כמה נתונים המחשב עצמו צרך, וכך תוכלי לדעת האם השימוש מגיע מהמחשב שלך או ממקור חיצוני.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ניתן גם להגדיר "חיבור לפי שימוש".
הגדרות>רשת ואינטרנט>שנה מאפייני חיבור.
בתת הפסקה "חיבור לפי שימוש" סמני את המתג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה