דרוש מידע סינון תמונות פנימי בתוצאות החיפוש בגוגל כרום

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
חוץ מזה אני יודעת רק על אפליקציות או תוכנות סינון, אם אתה מעוניין
אפליקציות צד ג' הרבה פעמים גורמות לטלפון לעבוד לאט או להיתקע. במחשב התקנתי סינון צד ג' כי אני צריך שם יותר אפשרויות, אבל בטלפון אני לא צריך כל-כך הרבה אפשרויות, ולכן אני מעדיף להשתמש בסינון פנימי, אלא אם לא תהיה שום ברירה.

sk1203

משתמש מקצוען
אפליקציות צד ג' הרבה פעמים גורמות לטלפון לעבוד לאט או להיתקע. במחשב התקנתי סינון צד ג' כי אני צריך שם יותר אפשרויות, אבל בטלפון אני לא צריך כל-כך הרבה אפשרויות, ולכן אני מעדיף להשתמש בסינון פנימי, אלא אם לא תהיה שום ברירה.
כתבתי מה שאני יודעת
אם בכל זאת תרצה, אוכל להמליץ לך על הסינון שמישהו מהמשפחה אצלנו עשה (השאר עם גלקסי)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הערסט זה עולם בפני עצמו שלא רלוונטי עבורי.
בכל אופן אני מאוד מודה על הקדשת הזמן בניסיון למציאת הפתרון!

אם יש כאן למישהו פתרון, יעזור לי מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה