סיכום תחרות יזמים ברשת

• פותח הנושא drvvv
  • פורסם בתאריך

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
על פי החלטת הקהל וקביעת השופטים זכו בתחרות המיזמים הבאים:

במקום הראשון: אתר מעשרות של נטע שפיר והיא זכתה במכשיר ipad מתקדם ובקידום המיזם בחסות קליק מיזמי אינטרנט.
האתר מציג מידע שימושי בנושא מעשרות כספים, מאפשר לגולש ניהול חשבון מעשרות (בדומה לניהול חשבון בנק?, נותן במה לארגוני צדקה להציג את עצמם ואת פעילותם ומאפשר לגולשים שיש להם "יתרת חובה" בחשבון המעשרות, לתרום כספים לאירגונים הנ"ל.

במקום השני: בארוחה זוגית מתנת מסעדת ואקירו זכתה סיוון פרץ - פורטל אפיה ובישול לציבור החרדי ודתי.

למרות שהקצבנו רק 2 מקומות אני רוצה לציין שבפער די קטן ובמקום השלישי היה מיזם "מאושר" של דבר הרשלר שהציע הקמת רשת תקשורת נקיה ומאושרת לציבור החרדי (דבר איתי, יש משקיע שמעוניין לבדוק איתך את העניין).

תודה לכל המשתתפים, וסליחה מאלה שהמיזמים שלהם לא נכנסו\לא הופיעו כמו שצריך, זו הייתה חוויה מכוננת ואני מקווה שבשנה הבאה נתארגן יותר מוקדם וממילא הכל יראה אחרת.

נ.ב מי שמוכן שאני יעלה את המיזם שלו לפורום שיודיע ונשמח להראות את המיזמים גם לאלה שהחמיצו...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נטע!
בראבו!

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נטע וסיון המקסימות...
אתן ראויות למקום הזכיה.
הרבה הצלחה
ומקוים להמשיך לראות אתכן גם בהמשך בכותרות!

בהערכה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה