סיוע בשכר דירה

פינת המבקר

משתמש רשום
היי.
אני מעוניינת להגיש בקשה לסיוע.
אך אינני עובדת משרה מלאה, אלא סביבות ה-140 שעות, ובעלי אברך.
יש לי סיכוי?
בנוסף, האם גם ההכנסה מהכולל נחשבת בסה"כ? כי יחד עם בעלי אנחנו עוברים את הסכום.

רב תודות למסייעים!

לבן

משתמש סופר מקצוען
ייתכן מאד שאתם זכאים לסיוע במידה ואין ברשותכם דירה. השכר של האברך מהכולל- נחשב במסגרת ההכנסות המשפחתיות. הכנסה שמזכה בסיוע היא משהו שנע בין 5000 ל7000 למשפחה עם עד שלושה ילדים, אך צריך לבדוק בדיוק. זה עומד ממש על הסכומים, אז לפעמים כדאי להצהיר רק על דתות ולא על מלא המילגה- ולפעמים ההפך. רצוי לבדוק באתרים המתמחים בנושא זכויות כי זה משתנה משנה לשנה. הקרטריונים הנדרשים הם לפי מיצוי כושר השתכרות. אך יכולים לקחת בחשבון קריטריונים נוספים כמו נכות וכדומה.
יש בזה המוני סעיפים וכמויות אדירות של מסמכים שצריך להגיש אך הסיוע משתלם!!! (נע בין 740 ל1100). ומי שמתאמץ להגיש מסמכים ולטרטר ולהגיש ערערורים- בד"כ מקבל.
המלצתי- לגשת למשרדי מגע"ר/עמידר ולבקש פתיחת תיק עם כל הטפסים, לא להתרגש אם אומרים שאתם לא זכאים.
אפשר לבדוק באתר כל זכות את המסמכים הנדרשים להגשה וכו'.

blush

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שמעתי שעכשיו כדאי להגיש בקשה, כי יש איזה תקציב עודף והם מאשרים די בקלות
אני עדיין מחכה, אחרי הרבה טרטורים במשך כחצי שנה, להכרעה, למרות שאנחנו לא זכאים לפי הקריטריונים, אבל אפשר להעביר בקשה לועדת חריגים
בהצלחה!

לבן

משתמש סופר מקצוען
כן, נכון
אישרו מהר יחסית!!!
אבל לאסוף את כל המסמכים, ולהבין אם אנחנו זכאים או לא...
זה לבד לוקח המון זמן (לפחות חודש)
וממש חבל שאנשים לא יודעים שמגיע להם. זה נראה כאילו הם מנסים להסתיר מאנשים שאין בחזקתם דירה את הזכאות שלהם למענק, שהוא ממש לא רק לפי כושר השתכרות.
כשאני ניסיתי להגיש בתחילה אמרו לי בעמידר שאני לא זכאית כי אני עובדת רק 8 שעות ביום ולא 8.5! זה חוסר דיוק מובהק (במילים עדינות). ולא ברור לי מה היה האינטרס שלהם (עם לא הם הייתי מגישה את הבקשה חצי שנה קודם).

5555

משתמש רשום
אתם יודעים למי ניתן לפנות בעזרה להגיש טפסים לבקשת סיוע בשכר דירה?
האם מי שהיה לו בעבר דירה וכבר שנים אין לו דירה זכאי לסיוע?
תודה

אסנת לוי

משתמש צעיר
נכתב ע"י 5555;1947000:
אתם יודעים למי ניתן לפנות בעזרה להגיש טפסים לבקשת סיוע בשכר דירה?
האם מי שהיה לו בעבר דירה וכבר שנים אין לו דירה זכאי לסיוע?
תודה

אני גם מצטרפת לשאלה..
אם אתם צכירים משהוא שהיה לו דירה בעבר וכרגע אין לו..
וכמובן שהיה מדובר בדירה עם משכנתא ולא הכול און עצמי..

yudb

משתמש סופר מקצוען
מה התנאים לקבלת סיוע בשכר דירה?
משהו יודע?

לבן

משתמש סופר מקצוען
הדרך הקלה והמהירה זה לברר את התנאים דרך האתרים המתמחים בנושא
וללכת לפתוח תיק עם כל המסמכים הנדרשים בחברות עמידר/ מגער/מתן חן/מילגם.
למגער יש סניף בבני ברק ברחוב אהרונויץ' בבנין שבחזיתו יש סניף של קופיקס (מול מרכז רימונים)
סורי שאני לא מעלה את כל התנאים וכדומה
זה פשוט המון עמודים וטפסים לפי הקרטריונים
בגדול הזכאים כל מי שאין בחזקתו דירה ואחד מבני הזוג עובד במשרה מלאה ו/או לפי קריטריונים נוספים (נכות, זכאות לקצבאות שונות וכדומה)

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מכיר משהוא בירושלים שמסדר את זה צ'יק צאק בתשלום סימלי, פרטים באישי.

לבן

משתמש סופר מקצוען
לכל המתעניין, סכום ההכנסות המקסימלי לקבלת סיוע בשכ"ד למשפחה עד שלושה ילדים הוא 7,855 ₪ לחודש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה