עזרה באקסל סיוע בפתיחת מסמך

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי,
אני מנסה לערוך מסמך (עם פרודת מאקרו), כאשר אני לוחצת על הלחצן מופיעה לי השגיאה הבאה:
1626676368883.png

מישהו מכיר את השגיאה?

בחלק מהמחשבים המסמך עובד תקין לגמרי, ורק במחשב מסויים אני מקבלת את השגיאה.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
היי,
אני מנסה לערוך מסמך (עם פרודת מאקרו), כאשר אני לוחצת על הלחצן מופיעה לי השגיאה הבאה:
צפה בקובץ המצורף 934319
מישהו מכיר את השגיאה?

בחלק מהמחשבים המסמך עובד תקין לגמרי, ורק במחשב מסויים אני מקבלת את השגיאה.
יש הבדל בגירסאות האופיס? ואם כן באילו עובד ובאילו לא?
יתכן הפניה שחסרה באחד המחשבים
לפתוח Tools < Refrences
1626676904285.png

ולבדוק האם מופיע missing ליד ה V באחת השורות המסומנות

• תודה
Reactions: ELO

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מדובר על התוסף הזה?
1626682864118.png

כי כאשר אני פותחת את התוספים בקובץ ריק במחשב שהפקודה לא עובדת התוסף הזה בכלל לא נמצא ברשימה... יכול להיות שקשור?
ואם כן, איך מוסיפים אותו?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
  • תודה
Reactions: ELO

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה