דרוש מידע סידור אזרחות אמריקאית לילד

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
מי שקיבל בכח האבא, ז"א אבי גר בארצות הברית, האם הילדים שלי יש סיכוי שיקבלו כאילו גם מכח האבא אם אני אנסה להוכיח שגרתי שם?

אפרתי כהן

משתמש רשום
שלום.

במזל"ט נולד לנו לפני כחודשיים וחצי בן.
אני ואשתי אזרחים אמריקאים (דרך הורינו שנולדו וגרו שנים רבות בארה"ב) אולם נולדנו וגדלנו פה בארץ.
אני אישית למדתי תקופה של כמעט שנתיים בארה"ב, אולם השנתיים לא היו מלאות. (כלומר, כמעט שנתיים, ולא שנתיים ממש. הפרש של כשבועיים!).
מחמת זה אמר לי נתן בוקסבוים (למי שמכיר) שנצטרך לעשות אזרחות לילד בארה"ב. (אם הייתי לומד שם שנתיים מלאות, היינו יכולים לעשות זאת בארץ).
הוא הפנה אותנו לאישה בשם דבורה פלג המתעסקת בתחום זה, בכדי שתעזור לנו בהוצאת האזרחות ובסידור הויזה לילד.
1. אשמח לדעת אם יש למישהו מידע עליה (על מקצועיותה).
2. האם ידוע על דרך נוספת שבכ"ז ניתן לעשות את האזרחות פה בארץ? [יצוין שבלאו הכי אנו מתעתדים לנסוע בעז"ה לארה"ב אחרי פסח, אבל כמובן שעדיף לנו להימנע מתהליך הוצאת הויזה].

תודה רבה!

אם שתי ההורים אזרחים מספיק שהות של שנה כדי להוציא אזרחות בארץ,
אם רק הורה אחד אזרח צריך להוכיח שהות של 5 שנים
בכל מקרה שווה לנסות - מקסימום תפסידו 100$

יעקב 613

משתמש פעיל
שלום.

במזל"ט נולד לנו לפני כחודשיים וחצי בן.
אני ואשתי אזרחים אמריקאים (דרך הורינו שנולדו וגרו שנים רבות בארה"ב) אולם נולדנו וגדלנו פה בארץ.
אני אישית למדתי תקופה של כמעט שנתיים בארה"ב, אולם השנתיים לא היו מלאות. (כלומר, כמעט שנתיים, ולא שנתיים ממש. הפרש של כשבועיים!).
מחמת זה אמר לי נתן בוקסבוים (למי שמכיר) שנצטרך לעשות אזרחות לילד בארה"ב. (אם הייתי לומד שם שנתיים מלאות, היינו יכולים לעשות זאת בארץ).
הוא הפנה אותנו לאישה בשם דבורה פלג המתעסקת בתחום זה, בכדי שתעזור לנו בהוצאת האזרחות ובסידור הויזה לילד.
1. אשמח לדעת אם יש למישהו מידע עליה (על מקצועיותה).
2. האם ידוע על דרך נוספת שבכ"ז ניתן לעשות את האזרחות פה בארץ? [יצוין שבלאו הכי אנו מתעתדים לנסוע בעז"ה לארה"ב אחרי פסח, אבל כמובן שעדיף לנו להימנע מתהליך הוצאת הויזה].

תודה רבה!
מגיב באיחור (רק עכשיו ראיתי את הדיון כאן), אבל כותב לצורך אנשים נוספים שעשויים להפיק תועלת.
אם שני ההורים אמריקאים ואחד מהם היה גר בארה"ב למשך זמן כלשהו אז הילד אזרח אוטומטית מלידה וצריך לרשום בשגרירות בארץ (אין דרישה בחוק למשך זמן מסוים, רק להוכיח שזה היה מגורים - כלומר מרכז חייו של האדם באותו זמן, ולכן קמפים וכדומה לא נחשב). כל מה שנאמר כאן אחרת פשוט לא נכון (בארה"ב עדיין יש חוקים שקובעים...).
בהצלחה,

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אין דרישה בחוק למשך זמן מסוים
אשמח לקבל מקור אמין לזה, כי לפי כל המקורות בהם נתקלתי, בהחלט ישנה דרישה של מספר שנים מסוים (שכחתי את הדרישה המדויקת).
(במציאות, בסופו של דבר הסתפקו ב(כמעט) שנתיים של הלימודים שלי בארה"ב, לא לפני שעשו לי קצת בעיות עם ההוכחה שאכן למדתי שם שנתיים).

usbenefits

משתמש חדש
תביא דוח כניסות ויציאות ממשרד הפנים מאז שבעלך הגיע לארץ
ודבר נוסף הקונסוליה בתל אביב נוחה יותר.

usbenefits

משתמש חדש
למי שפתח את הדיון-ראיתי באיחור
תוכל לאזרח את ילדך בקונסוליה בארץ יש לך את כל הנתונים לכך
יש לנו הרבה לקוחות שעשו זאת.

לילי 1

משתמש מקצוען
מגיב באיחור (רק עכשיו ראיתי את הדיון כאן), אבל כותב לצורך אנשים נוספים שעשויים להפיק תועלת.
אם שני ההורים אמריקאים ואחד מהם היה גר בארה"ב למשך זמן כלשהו אז הילד אזרח אוטומטית מלידה וצריך לרשום בשגרירות בארץ (אין דרישה בחוק למשך זמן מסוים, רק להוכיח שזה היה מגורים - כלומר מרכז חייו של האדם באותו זמן, ולכן קמפים וכדומה לא נחשב). כל מה שנאמר כאן אחרת פשוט לא נכון (בארה"ב עדיין יש חוקים שקובעים...).
בהצלחה,
יעקב פביאן 055-9977332 (או במייל yaakov.fabian שטרודל גימייל)
מומחה לאזרחות אמריקאי לילדים וקבלת פטור מלא של האגרה (לזכאים ע"פ סעיף הסב).

מנסיון, זה נכון! מספרת לך ממקור ראשון על אדם שכתינוק, לפני גיל שנה, עברו לארהב להיות ליד סבתא חולה. שהו שם כמה חודשים ומכח זה הילדים שלו אמריקאים מלידה.
התהליך לא היה פשוט ודרש הוכחות ומסמכים בני שלושים שנה וגם קצת עקשנות מול הקונסול אבל הרבה יותר קל מליסוע לארה"ב.
בלשון החוק כתוב שהיית RESIDENT. זה אומר תושב ולא מפורש מה זה תושב רק ברור שזה קבע ולא תייר. וזה מה שצריך להוכיח, שגרת שם ולא ביקרת. אין חשיבות לאורך הזמן.

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מכיר אישית גם כן מישהו שרק אחד ההורים גר שם בתור תינוק לשנה וזה הספיק.
אצלי אפי' את זה לא ביקשו, ברגע שראו ששני ההורים אזרחים, מיד עשו אזרחות לבת שלי.

חשוב להדגיש, לפני שעושים אזרחות לילדים צריך לבדוק האם שווה "לדפוק" את הילדים בשביל זה.
הם יצטרכו לדווח מיסים לארה"ב, ובתור עצמאי גם לשלם שם ביטוח לאומי, לא יוכלו בקלות להשקיע בכל מיני דברים, הם לא יוכלו לעשות את הילדים שלהם אזרחים בשביל לקבל כסף כי אין להם סבא אמריקאי, כך שהם יוצאים מופסדים מכל הכיוונים, האם הכל שווה רק כדי שיהיה להם דרכון אמריקאי ואתם תקבלו כסף????
לתשומת ליבכם.

יעקב 613

משתמש פעיל
אשמח לקבל מקור אמין לזה, כי לפי כל המקורות בהם נתקלתי, בהחלט ישנה דרישה של מספר שנים מסוים (שכחתי את הדרישה המדויקת).
(במציאות, בסופו של דבר הסתפקו ב(כמעט) שנתיים של הלימודים שלי בארה"ב, לא לפני שעשו לי קצת בעיות עם ההוכחה שאכן למדתי שם שנתיים).
ראה בלינק הזה את הפרשנות של משרד החוץ האמריקאי להגדרת תושבות עבור הורשת האזרחות:
https://fam.state.gov/searchapps/vi...TH&url=/FAM/08FAM/08FAM030107.html#M301_7_4_B
וכאן יש לך את לשון החוק:
https://www.law.cornell.edu/uscode/text/8/1401

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה