סטנדר - איפה קונים?

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אודה להמלצות איפה לקנות סטנדר (ירושלים)
לא משהו מפואר - אבל נוח ללומד (אין לי הרבה מושג מה הקריטריונים... גם בזה אשמח להחכים). ואם מישהו גם יודע טווחי מחירים.

תודה!

שיח

משתמש רשום
אני קניתי בזמנו בויזל במאה שערים. נראה לי שהכי פשוטים הם הכי נוחים :)

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
רהיטי ידואב מאה שערים
יש שם מתכוון עולה ויורד וכן המדף עצמו
איכות מעולה

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
פעם 0לפני 8 שנים) כשרציתי לקנות לבעלי סטנדר, ראיתי אצל גיסתי סטנדר מתכוונן, הראיתי אותו לבעלי ו"לתומי" אמרתי לו שזה נראה משו מאד רציני... בעלי ענה לי שאולי זה רציני אך זה לא נראה נוח, נוח זה הפשוט כמו שיש בישיבות ובכויללים... התקשרתי לאחי שיבדוק בישיבה שלו איפה קונים כאלו דברים ועד היום זה נוח ושימושי

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש הרבה נגריות בסביבות בית ישראל שמוכרים גם סטנדרים בסביבות 200-350 ש"ח

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יצירתית;1079975:
פעם 0לפני 8 שנים) כשרציתי לקנות לבעלי סטנדר, ראיתי אצל גיסתי סטנדר מתכוונן, הראיתי אותו לבעלי ו"לתומי" אמרתי לו שזה נראה משו מאד רציני... בעלי ענה לי שאולי זה רציני אך זה לא נראה נוח, נוח זה הפשוט כמו שיש בישיבות ובכויללים... התקשרתי לאחי שיבדוק בישיבה שלו איפה קונים כאלו דברים ועד היום זה נוח ושימושי
מסכים לגמרי
הכי פשוט = הכי נוח.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רק לפני שאת קונה כדאי לך לבדוק בדיוק מה הלומד רוצה...
לפעמים לנו נראה יפה ומעוצב ודווקא הם מחפשים את הפרקטי והנוח,

אני בררתי לא מזמן במרכז השולחן בבר אילן הם רוצים 280 על סטנדר כמו בבית כנסת אבל מתכוונן.
שמעתי שויזל אכן זול ואמין (דברתי עם מי שמשווק לו)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י judi2525;1080372:
מעניין מה היו אומרים של המשפט 'הגאוני' הזה מהנדסי S500 החדשה?
ספק אם הם היו מבינים...
לעניינינו, ניסית פעם לאכול עם מזלג משוכלל?
כזה שמתקפל לגודל של אבן-של-חמש-אבנים, בעל שלושה אורכים שונים, 12 מצבי צבירה, טפטים מתחלפים ותאורת לד קדמית ואחורית...
לענ"ד - היית חוזר להשתמש במזלג רגיל מנירוסטה.
את ההנחה הזאת אומר מישהו שלא ניסה את המזלג המשוכלל, אלא מבין בהיגיון שזאת תהייה התוצאה.

מה שכן ניסיתי זה סטנדרים.
עולם הסטנדרים מתחלק לכמה סוגים עיקריים:
הסוג העתיק והכבד - עם תא קטן, עשוי מעץ מלא. (הסוג המועדף עלי)
יתרונות - מלא חן, תא אחסון נוח. חסרונות - כבד.
סטנדר צר מעץ.
יתרונות - הכי קל. חסרונות - מדי קל, בדרך כלל מתפרק מהר, מועד לנפילות.
סטנדר ישיבתי סטנדרטי - עשוי מברזל יצוק, עם משטח עץ בתוך מסגרת ממתכת.
יתרונות - הכי נוח, מתאים מבחינה ארגונומית לרוב הלומדים, קל מספיק לנדנוד. חסרונות - נראה מאוד פשוט.
סטנדר מאלומיניום - דומה לסטנדר הישיבתי, אך קל ממנו (לטעמי מדי קל - אולי מתאים לאנשים קשישים).
מתכוונן - רגלים ממתכת, עם מדף מתכוונן.
יתרונות - ללומדים מסויימים זה מתאים יותר, נשים קונות אותו יותר. חסרונות - מנגנון שביר (הופך למדף ספרים במהירות רבה..), כבד יחסית, אין צורך ברוב המצבים שלו (במצב מאוזן עדיף לשבת ליד שולחן, שם לפחות אפשר להניח את כוס התה מבלי לחשוש שתשפך), מאוד קשה לנדנד אותו (משהו במבנה של הרגלים..), העובדה שניתן לשטח אותו, הופכת אותו במהירות למדף לגיטימי בבית.
חשוב לשים לב לפס הברזל שניתן להניח עליו את הרגלים, הוא צריך להיות ממוקם במקום הנכון, יש מקומות שממקמים אותו גבוה מדי, וזו צרה צרורה לגבוהים...

אפרתה

משתמש מקצוען
כתבה לעיתון :)

תכל'ס, השיבה היעקרית לדעתי היא ההרגל. מרבית הלומדים התרגלו כבר שנים רבות ב"ה לסטנדרים הסטנדרטיים (:)) ולשנות - זה לא תורם אלא מזיק בדברים האלה.

פוקוש- ילדים בפוקוס

שושי זרקיוף צלמת מקצועית.
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רוצה לקנות סטנדר לילדים בגיל 3 משהו טוב עם נוכחות.

אורית M

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מישהו יודע איפה מוכרים סטנדר בזול ?
אנחנו צריכים סטנדר עומד אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה