דרוש מידע סחבת בתאריכים לטיפולי שיניים בקופ"ח מכבי

אהרן מ.

משתמש צעיר
ברצוני לשאול את עצתכם גם מכאלו שהם חברים בקופ"ח מכבי וגם מכאלו שלא, מה עצתכם האם לעבור קופה או שיש עצה יותר טובה

אשתי הזמינה תור השנה בסביבות תשרי לכמה ילדים שסבלו מכאבים והתור הראשון שנתנו לה היה לחודש אדר "ללא גוזמא" גם לאחר הפצרות
ובעזרה ראשונה הם אמרו שעושים רק טיפול ראשוני אנטיביוטיקה וכדו' וגם זה לא היה להם בטווח קרוב
במשך אותה התקופה היו לילות מאוד קשים לילדים עד שכבר חשבתי שאני עובר למרפאת שיניים פרטי למרות שאז טיפולי השיניים לא בחינם (אני רק אתן תזכורת קצרה למריבות של הקופות חולים בשעתו, שרק דרכם ילך המימון לטיפולי שיניים ולא דרך המרפאות הפרטיות כפי שכולם רצו)
אבל בסוף שרדתי את זה אנטיביוטיקה וכו' עד שהגיע התאריך
עכשיו אני נמצא בתוך אותה הבעיה שוב אבל עוד העזו להעלות את ה"שירות" שלהם במירכאות
לאחר שאשתי שוב מחכה חודשים לתור נוסף עבור כמה מהילדים
ולאחר שאחד מהילדים התלוננו על כאבים מאוד חזקים בשיניים לפני כמה ימים, ואשתי אמרה לי בחסר אונים שהתור שאנחנו מחכים לה כבר המון זמן יגיע רק עוד שבועיים
עכשיו אשתי מודיעה לי שמכבי התקשרו שהתור מבוטל ללא שום הסברים וללא שום תאריך קרוב אחר
מה עושים?
אחת מהאחיות אמרה לאשתי שהיא צריכה להגיע לגבוה ולהרים צעקות
הדבר הזה לא מוצא לי חן למה שארים צעקות ולמה שאחפש מנהלים
אם אני לא מקבל שירות מחברת סלולר אני עובר חברה ולא מתווכח איתם

אז יש לי 2 שאלות אחד לחברי מכבי והשני לחברי קופ"ח אחרת ב "בני ברק"
1) האם יש פתרון מידי שאפשר להשיג תור בלי להרים צעקות לגבוה
2) איזה קופ"ח "בבני ברק" יש להם שירות יותר טוב במרפאות שיניים וכמובן שזה חייב להיות בד בבד בשירותי רפואה אחרים כגון רופא משפחה, אחרת מה הרווחנו
ואם אתם ממליצים לעבור לקופה אחרת אשמח לשמוע מי הרופא משפחה שאתם הולכים אליו ואתם מרוצים ממנו ושאפשר להגיע תמיד באותו היום כמו אצל ד"ר שוחט מהמרפאה הפרטית בחזו"א 19 אבל מקבל רק חברי מכבי

נ.ב. חשוב לציין שאני ואשתי כבר עברנו מזמן לרופא שיניים פרטי בבני ברק ושם יש תורים הרבה יותר סמוכים וגם כשדחוף הוא משתדל לקבל באותו היום, וכל זה יוצא לנו יותר זול ממכבי בחישוב ובקיזוז העלות של "מכבי שלי" שביטלנו
ברור שאם לא יהיה ברירה אשלח את הילדים לשם אבל חבל לי לשלם סתם על טיפולי שיניים יקרים כשאני יכול לקבל חינם

אידינע

משתמש מקצוען
צריך לשלוח את זה לממונים עליהם (מי מחליף את ליצמן בענין?). לקופות החולים כל העסק לא משתלם.

מימונית

משתמש פעיל
ת'אמת
התורים במכבי רחוקים!.
אבל בפן אישי אחרי שסבלתי כמה חדשים כאבים להגדרתך וסוף סוף הגעתי -לבקור רופא בלבד
שנתן לי רשימה של תורים כי באמת היו בעיות לא סתם חיכיתי
אבל ב"ה שכנראה נפלתי על רופא בסדר וגם מזכירה נורמלית ונתנו לי פתאום סדרת טיפולים תוך שבועיים - נשמע הזוי אבל אמיתי! סיעתא דשמיא .
מה שכן עם הילדים לא הצלחתי לא להוזיז לא להקדים ואני כולי תפילה שהחור שם לא מתפתח
וזה באמת נושא בעיתי במיוחד. מענין אם יש בכלל מצב בקופח אחרת שכל העסק שם יותר זורם ???

שרפית

משתמש רשום
לגבי מכבי בבני ברק
לבעלי היה פעם תור רחוק מאוד טיפול שורש
נכנסתי למרפאה ושם זרקו אותי ממזכירה למזכירה עד שנכנסתי למנהל
והוא נתן לי תור באסותא ליום למחרת

היה שם מושלם
ואני יודעת שמגיל 3 הם שלוחים בכיף לאסותא צריך לדעת פשוט לדרוש כשאין תורים זמינים

זה באמת סיוט ..........

רחלה 123

משתמש מקצוען
נורא ואיום
אני גם חיכיתי שלושה חודשים לתור עבור ילדה וביום האחרון התקשרו לבטל!
אבל פה במודיעין עילית יש מרפאה פרטית שמקבלת גם מכבי , פניתי אליהים תוך שבועיים קבלתי תור.
בעלי הולך למכבי במודיעין שם המצב שפוי יותר.

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
הענין הוא שמכבי דנט זו חברה חיצונית של מכבי...
והרופאים של מכבי בשאר התחומים, באזור המרכז לפחות ממש מומחים
שזה קצת מרתיע מלעבור לקופה אחרת....
אכן, נושא כאוב מאוד...

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש חוק בעניין
דובר עליו כאן בעבר

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש קשררי קהילה בדיוק בשביל זה
משתדלים לעשות מה שאפשר
עושים עבודת קודש
נחמדים
אין שום צורך לצעוק עךל אף אחד
פשוט תתקשרו והם יעשו ככל יכולתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה