מידע שימושי סופ"ש בוינה בתחילת שבט - טיסה ב198 שח הלוך ושוב

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם שאלה, לכל מנצלי-הדילים.
איך אפשר ליהנות בטיול לחו"ל, כאשר אתם מוגבלים לקחת תיק קטנטן שנכנס בתוכו בדיוק רבע ממה שאתם צריכים, ובכל אורך הטיול מגלים שחסר לכם א' ב' ג' וד', מה שכנראה מצריך קניות יקרות באופן מקומי.
שואל ברצינות, אף פעם לא הבנתי את הדילים האלו.

האלמוני

משתמש מקצוען
איך אפשר ליהנות בטיול לחו"ל, כאשר אתם מוגבלים לקחת תיק קטנטן שנכנס בתוכו בדיוק רבע ממה שאתם צריכים, ובכל אורך הטיול מגלים שחסר לכם א' ב' ג' וד', מה שכנראה מצריך קניות יקרות באופן מקומי.

נשים לא יכולות להסתדר, אבל גברים מה כבר צריכים לקחת? טו"ת וביגוד.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נשים לא יכולות להסתדר, אבל גברים מה כבר צריכים לקחת? טו"ת וביגוד.
השאיפה היא לטיול זוגי, לא?
ומה עושים עם הילדים בארץ?
באמת מנסה להבין את הרציונל, איפה החסכון והדיל הגדול.
או אולי הדילים האלו נחטפים בעיקר על ידי בחורים מתבגרים שטסים לבד בלי ציוד ועם נגן סנדיסק?

רחל305

משתמש פעיל
יש משהו לשוויץ עד 500 שח -גמיש.
לזוג גמיש בתאריכים?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
או אולי הדילים האלו נחטפים בעיקר על ידי בחורים מתבגרים שטסים לבד בלי ציוד ועם נגן סנדיסק?
לא רק על ידי הבחורים אבל בהחלט פחות מתאים לזוג הורים אנשים עובדים שגם המכרים שלהם (שאמורים לשמור על הילדים)אנשים עם לוז מלא
כשאתה רוצה לבחור את התאריך,שעת הטיסה ואת משך הזמן המדויק שתהיה שם אז משלמים הרבה יותר יקר.
אבל אם למשל טיסה זולה גורמת להפסד יום עבודה, או גורמת לעוד יום במלון (למשל מגיעים באמצע הלילה ואז אין ברירה ומשלמים על יום נוסף) אנשים ממוסדים בהחלט יותרו על הטיסות האלה.
משקל זה ענין אינדודואלי. יש אנשים שיודעים להסתפק בפחות ויש כאלה שלא מסתדרים גם עם מזודה שלמה.
יושבת לידי בחורה צעירה בעבודה וכל שניה מראה לי כרטיס ב9 יורו או ב27. ברור שאף אחד מהם לא רלונטי (החל בטיסות בשבת, ממשיך בטיסות קצרות מדי, ארוכות מדי, מקומות נדחים מדי וכו') אין מתנות חינם כבר היה מי שאמר...
ועדיין אפשר להנות מטיסות זולות בהרבה מבעבר. אבל לא בגרושים.

האלמוני

משתמש מקצוען
אני לא מאמין שזוגות נוסעים ככה, זה מתאים לגברים שנוסעים לבד לקברי צדיקים וכדו', אבל זוגות יכולים להסתדר עם טרולי אם נוסעים בלי שבת, וזה לא עולה הרבה, בריאן איר זה תוספת של $12.5 לכיוון

איש גמזו

משתמש מקצוען
יכול להיות טוב לכמה גברים שנוסעים למקומות הקדושים וכו'
כשנוסעים זוג בדר''כ באמת לוקחים מזוודות.
הדילים הללו מנוצלים המון ע''י זוגות שרוצים לטייל בחו''ל,
כל אחד והרצונות שלו...

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אפשר להסתדר, מנסיון.
רק לא לפצל את זה ל-2 תיקים וכן שלא יחרוג מהמידות.
על אחריותך.
אני לא יכול להכשיל אנשים.
הכול תלוי בפקידים בשדה התעופה, ואני ראיתי שעושים בעיות על תיק של תפילין.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תלוי לאן נוסעים, מתי נוסעים ובגמישות הנוסעים.

לילי 1

משתמש מקצוען
אתם סתם משמיצים את ציבור הנשים. אני לא צריכה טלית ותפילין כך שהתיק שלי יותר פנוי. אני גם לא צריכה אלף ואחד מטענים ופאואר בנקים ושאר גדגטים.

נסענו כזוג עם תיקי גב כמה פעמים והצלחנו אפילו לדחוס קצת קניות בחזור. אם מדובר בנסיעה לא ארוכה מדי, זה אפשרי בכיף.

נסיעה לשבת מצריכה עוד המווון מקום וכך גם נסיעה למקום בו אין אוכל כשר.

תכלס בנסיעה האחרונה הוספתי תיק אחד בתשלום. כולה עשר יורו ולא צריך להתחשבן על המקום ואפשר לעשות קניות בכיף.

משה ביק

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• ה-שעולה-כסף-להכניס-קופסא-של-שטריימל.jpg
    ה-שעולה-כסף-להכניס-קופסא-של-שטריימל.jpg
    KB 74.1 · צפיות: 302

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
פשוט מאוד, מוסיפים מראש עוד מזוודות של 10-20 ק"ג בכ20-50$ למזוודה. עדיין יוצא פרוטות.

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
הזמנתי מקומות מראש כנראה לכן היתה האפשרות הזו.
בדיוק לכן.
אנחנו חיכינו ל48 שעות מראש כדי לחסוך קניה של מקום אחד (כלומר קיבלנו רנדומלית את כל המקומות והעברנו אותם בתשלום ליד מקום אחד שהיה רנדומלי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה