שיתוף סופר סת"ם (איור חדש + תהליך)

יובל אמיל רז

איור דיגיטלי וקומיקס
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
איור חדש דנדש לכבוד סיום קורס סת"ם בסייעתא דשמיא.
מצורף רוב תהליך (משלב האינק הסקיצות)
ניסיתי לשלב כאן סגנון צביעה מפוזר מעט עם אור חד יותר. אשמח לשמוע חוו"ד.
אשמח להערות והארות [לא היה לי זמן לסדר את הפרספקטיבה כ"כ.. אני יודע שהיא יצאה מעט בעייתית והתנוחה יכולה להיות קצת לא ברורה]
מי שהסרטון חסום אצלו, יכול להיכנס מהקישור המצורף (גוגל דרייב):
כמו"כ מצורף כאן PDF

סופר.jpg

קבצים מצורפים

• סופר.pdf
    6.4 MB · צפיות: 72

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ואוו מאוד מאוד יפה! מעביר סיפור!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי, דווקא העיוות של הפרספקטיבה עושה את העבודה.
אם הפרספקטיבה הייתה מדויקת, זה היה איור "משעמם", באופן שאתה עשית את זה יש איזושהי דינאמיות באיור, ויש סיפור (למרות שלא הצלחתי לתמלל אותו)
נראה מעולה ממש! בהצלחה!
תעלה עוד!

יובל אמיל רז

איור דיגיטלי וקומיקס
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה רבה! מעניין שאני מקבל הרבה תגובות בסגנון הזה על הרבה איורים שלי.... עדיין מנסה לפצח את זה...
אם תוכלו לפרט מה נתן לכם את ההרגשה הזו ואילו פרטים או סגנון יוצרים את זה, אשמח מאוד כמובן.
לדעתי, דווקא העיוות של הפרספקטיבה עושה את העבודה.
אם הפרספקטיבה הייתה מדויקת, זה היה איור "משעמם", באופן שאתה עשית את זה יש איזושהי דינאמיות באיור, ויש סיפור (למרות שלא הצלחתי לתמלל אותו)
נראה מעולה ממש! בהצלחה!
תעלה עוד!
תודה! מסכים מאוד עם הפרשנות הזו.
לכן לא שמתי לב בהתחלה שהפרספקטיבה לא הכי מדויקת. האיור היה נראה לי חי והעביר את מה שרציתי.
רק אח"כ כשראו אותו עוד אנשים הם העירו לי על זה.
תודה רבה על התגובה והארה!
אחד הדברים היפים!!
אווירה פגז
שכוייח על השיתוף
תודה! איזה כבוד לקבל ממך פידבק...
באופן אישי אני עוקב אדוק שלך וכל העלאה שלך היא חגיגה בשבילי...

תודה רבה!
כיף גדול לקבל פידבק מאנשים מקצועיים...
ממש הרים לי. תודה שוב!

תודה רבה על כל התגובות החמות!
אגב, הקישור בדרייב נפתח לכולם.
(לא שמתי לב בהתחלה שזה היה מוגדר עם בקשת גישה..)

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
תודה רבה! מעניין שאני מקבל הרבה תגובות בסגנון הזה על הרבה איורים שלי.... עדיין מנסה לפצח את זה...
אם תוכלו לפרט מה נתן לכם את ההרגשה הזו ואילו פרטים או סגנון יוצרים את זה, אשמח מאוד כמובן.
יתכן שהתייחסות לפרטים שוליים תוך התעלמות מפרטים שוליים אחרים, זה מה שעושה את הסיפור ??

מאוד תפס אותי התמונות על הקיר, ובנוסף יש הבעה בתוך התמונות, אבל רואים שזה לא שציירת את כל הפרטים, שהרי כל הרקע של הסופר הוא משולל פרטים כולל השולחן,
זה נותן משנה תוקף לפרטים, וזה בעצם הסיפור,
למשל- ממש ניתן לשמוע את השקט והריכוז שבו שרוי הסופר.
ניתן להרגיש את השעה שבה הוא כותב וגם את הנימנום שתיכף יבוא... :)

יובל אמיל רז

איור דיגיטלי וקומיקס
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
היי, @השמח בחלקו - שמח בחלקך..!
אני צוחק כמובן. הנה התגובה המפורטת לשביעות רצונך:

בקריאה ראשונית לא הבנתי בדיוק למה אתה מתכוון (במיוחד בשעות האלה שזה בכלל אתגר רציני...), ובקריאה שנייה לפי הבנתי אתה טוען שריבוי הפרטים הם אלו שיוצרים את העומק והתחושה.
אולי הייתי מדייק ואומר שהקו והסגנון האחיד שמשדר את אותה האווירה והכוונה - הם אלה שיוצרים כאן עומק מסוים.
כל הפרטים הקטנים שמקיפים את האיור מתכתבים עם הדמות המרכזית ונותנים לה נפח בנוכחותם.
תאוריה מעניינת ודי משכנעת לטעמי.
תודה רבה על התגובה (והמעקב :) )!

נ.ב.
כסופר מתחיל אני חלוק עליך בעדיפות השעות.
השעות הכי נוחות שלי הן דווקא בבקרים ובצהריים. גם בשעות הערב זה מעולה, מה גם שהלחות אז טובה יותר בדרך כלל. מעבר לכהנ"ל ישנה ההלכה ש"לא יכתוב כשהוא מנומנם..." וד"ל וק"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה