סקירה 'סופר הצינור' - טוב לחרדים?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
לא מדויק כי ברגע שהוא מכניס את זה הוא מוביל תחרות כלל ארצית.
לא שאני מבין גדול בזה, אבל אני יודע שבתחרות זה אפקט מתגלגל
ברור שזה ישפיע לטובה
וביחד עם המהלכים הענקיים שמובילים כאן ברקת וסמוטריץ בעז"ה יתכנו בשורות טובות מאד במחירי מוצרי צריכה, אוכל ביגוד ועוד.
אבל באופן ישיר כרגע - האם יש לנו מה לידחף ללכת לשם, לא בטוח ששווה

שבט אחים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ולא קונים 9 נרות זכרון במארז כי רק לחרדים אפשר לדחוף את זה לסל הקניות כי זה חושך עדדדלא ידע

גונן

משתמש מקצוען

מיכאל שמש: שר הכלכלה ניר ברקת זימן אליו את הממונה על התחרות מיכל כהן ודרש ממנה לסיים את תפקידה.​

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
באושר עד לא נכנסים אנשי ת"א הרגילים, ובטח שלא אוספים לעגלה שלהם את כל אריזות הענק השקופות ממותגים מוזרים (ולא תמיד איכותיים!!) שמעולם לא נפגשו בהם.
אני מסתובב רבות באושר עד ולא זכור לי שראיתי אריזות ענק שקופות ממותגים מוזרים.
אולי התכוונת למשנת יוסף.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
העיתונאי גיא לרר וחבריו מהתכנית 'הצינור', שנאבקים בשנים האחרונות ביוקר המחיה, וניהלו בעבר את 'מרד הפסטה' נגד חברת אוסם וכדומה, החליטו הבוקר לפתוח סופר חדש, בו הם מוכרים מוצרים זולים, (חלקם ממותגים של יבואנים מקבילים. כמו ברשתות החרדיות, דוגמת 'מעולה' וכדומה).
לעת עתה הם פתחו רק סניף אחד, בתל אביב (איך לא?) סמוך לאולפן חדשות 13, ולדבריהם הם עומדים לפתוח עוד סניפים רבים בעיקר בערי הפריפריה.
הסופר החדש נקרא "סופר הצינור".
מה דעתכם?
האם הרשת תפתח סניפים גם בריכוזים החרדיים?
האם המאבק הזה סופו להצליח ולהשפיע על משהו או שזה רק ניסיון קיקיוני להרויח קצת כסף/סיקור אוהד?
לדעתי זה לא יצליח.
'אושר עד' יש גם בתל אביב, והבעייה של החילונים היא שהם מפונקים, ורוצים לקנות ליד הבית, מהמותגים שהם מכירים, ובזול.
במקרה כזה לא תעזור שום חנות, ובשביל להוריד מחירים צריך לשנות הרגלים, ולחפש את החנות שבה המחירים הכי זולים, דברים שהחרדים טובים בהם והחילונים לא.
זה כמו כל אלו שזועקים על יוקר הדירות בירושלים. אם אתה מחפש דירה בירושלים - אל תצפה שהמחירים יהיו זולים.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אאל"ט ירון זליכה היה החשב הכללי במשרד האוצר. לא?
למי שיש כח להקשיב...

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
דברים שהחרדים טובים בהם והחילונים לא.
גם אצל החרדים החנויות הקטנות והבינוניות יקרות ,גם אלו שהשם שלהם מכיל את המילה "חסד", וגם אם הם במרחק 10 דקות מרמי לוי\יש\אושר עד וכו'.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אני מסתובב רבות באושר עד ולא זכור לי שראיתי אריזות ענק שקופות ממותגים מוזרים.
אולי התכוונת למשנת יוסף.
דווקא משנת יוסף מותגים יפים
באושר עד יש כמה מוצרים 'מוזרים' כאלה שעושים תחושה של מכירת חסד. אולי זה היה נכון ללפני שנה ועכשיו השתנה, לא חושב.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
לדעתי זה לא יצליח.
'אושר עד' יש גם בתל אביב, והבעייה של החילונים היא שהם מפונקים, ורוצים לקנות ליד הבית, מהמותגים שהם מכירים, ובזול.
במקרה כזה לא תעזור שום חנות, ובשביל להוריד מחירים צריך לשנות הרגלים, ולחפש את החנות שבה המחירים הכי זולים, דברים שהחרדים טובים בהם והחילונים לא.
זה כמו כל אלו שזועקים על יוקר הדירות בירושלים. אם אתה מחפש דירה בירושלים - אל תצפה שהמחירים יהיו זולים.
זהו שעכשיו זה 'מכולת' יפה וממותגת (המכולת, לא המוצרים..) ועוד של ערוץ 13 השמאלני..
ועוד כמה אנשי 'מותג' שנכנסו לעניין

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גם אצל החרדים החנויות הקטנות והבינוניות יקרות ,גם אלו שהשם שלהם מכיל את המילה "חסד", וגם אם הם במרחק 10 דקות מרמי לוי\יש\אושר עד וכו'.
לא תמיד הן יקרות, ובוודאי שאין מה להשוות את המחירים שלהן למחירים של המכולות בתל אביב.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
ובתוך כך:

מיכאל שמש: שר הכלכלה ניר ברקת זימן אליו את הממונה על התחרות מיכל כהן ודרש ממנה לסיים את תפקידה.​

היא מסרבת לעזוב את תפקידה.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
היא מסרבת לעזוב את תפקידה.
כאן מתעסק הוא ברשות התחרות בצורה חריפה:
למי שיש כח להקשיב...

גונן

משתמש מקצוען
ובתוך כך:

כמובן שהבאתי את זה בהקשר לכך שאם גם בממשלה יגרמו וידחפו לתחרות יחד עם זה, היא בסוף תהיה בעז"ה.

פ.נ

משתמש מקצוען
פרשנות שלי..
עם החרדים ילכו ויקנו שם אז ילך להם מאוד
אחרי הכל נראה לי הם בונים על הציבור החרדי
הבעייה היא שעשו את זה בתל אביב ושום חרדי לא ילך עד תל אביב בשביל לקנות מוצרים אלו..
עי אחרי הכל יש את אושר עד ושערי רווחה וכו
אז מה שיצא מזה זה יהיה כמו מכולת..
מי שזה קרוב לבית שלו יקנה ואולי אחדים יבואו מרחוק אבל בודאי לא מהציבור החרדי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה