עזרה סוכן לביטוח רכב אמין זמין ויעיל במקרה תביעות ח"ו

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
בס"ד
עומדת לפוג לנו הפוליסה חובה+צד ג'
ואנחנו רוצים להחליף סוכן כי כרגע הסוכן שלנו על הפנים בלי שרות יחס מזלזל וזה עוד בלי שום תביעה ב"ה
לדוגמא עד עצם היום הזה לא קיבלנו את פוליסת הביטוח חובה שלנו הסוכן טוען ששלח בדואר....
אם למישהו יש המלצות על מישהו שמשיג מחירים זולים וכמובן זמין ויעיל אשמח להמלצות

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יואל הרצוג - סוכן ביטוח
נייד 050-6660090

אנחנו מרוצים מאד.
דוג' לשרות טוב שלמנו על נהג חדש. שלושה חודשים לפני תום הביטוח הוא כתב שמזכים אותנו בכמה מאות שקלים בגלל שבימים אלו מלאו לנהג החדש שנה לרשיון. בלי שפנינו אליו.

כל שנה לפני תום הביטוח ולפני שאני פונה אליו שולח הצעה זולה ומסודרת (במהלך השנים החליף לי את חב' הביטוח כי קבל הצעות טובות יותר)
כבר פעמיים פניתי לסוכן ביטוח אחר כדי לבדוק אם המחירים שלו טובים ולא יכלו לעמוד במחירים שלו.

ראש מנוע

משתמש פעיל
עשיתי עכשיו אצל יואל הרצוג ביטוח רכב והוא היה הכי זול אמין, והיה זמין לי תוך 6 דקות במייל בשעות מאוחרות.
שירות וזמינות ואמינות.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנדי גפנר וצוות המשרד

טל משרד: 03-6855888 פקס: 077-9982352

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני עשיתי אצל ביטוח שלהבת
הסוכן שם נתן לי שירות מצויין
קוראים לו אביעד - 0544477482

גם המחיר שם הכי זול שמצאתי לאחר סקר שוק

(כששברו לי את החלון של הרכב, התקשרתי אליו והוא ענה מיד והסביר לי מה לעשות)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה