סה"כ with ROLLUP שיעמוד מתחת הטבלה ב SQL

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני עשיתי with ROLLUP על הטבלה וזה מעמיד לי את השורת סיכום מעל הטבלה (בשורה הראשונה )
יש אפשרות לעשות שזה יעמוד מתחת הטבלה בתור השורה האחרונה ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני עובדת עם SQL SERVER זה לא פונקציה של ORACEL ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי טבלה של סכומים אני עושה לה ROLLUP כדי שתבכם לי כל עמודה בטבלה ,(לצורך הענין A)
וחוץ מזה אני עושה עוד טבלה שתסכם לי כל שורה בטבלה , (לצורך הענין B)
ובין הטבלאות A ו B אני עושה JOIN (שיוצרת לי טבלה C)
אבל כשאני מריצה את השאילתא זה לא מריץ לי את הסכום של הטבלה A , הוא מריץ לי בשורה של הסכומים של טבלה A בעמודה זאת NULL ...
חשבתי שאם אני הוריד את הסה"כ הזה למטה זה יעזור אבל זה כנראה לא משנה איפה עומדת השורה ... השאלה מה הפתרון ?
לעשות ROLLUP על הטבלה של C זה לא אופציה כי זה מספר עמודות דינאמי שמוכנסות לטבלות זמניות ... וכאשר אני עושה SELECT * הוא לא מאפשר לי לעשות GROUP BY .

אולי למשהו יהיה פתרון יצירתי עבורי ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכון ,
וזה באמת נתן לי שלושת רבעי פתרון אבל אני צריכה גם סה"כ על העמודה הזאת של הסה"כ ...

לדוגמא : אם מביא לי :
אאא 100
בבב 200
גגגג 300
600

שיביא עוד שורה עם 600 שזהו הסה"כ של העמודה הזאת ...

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה השאילתא שלי של טבלה C...

select * from ##temp1
left join #temp100
on ##temp1.c=#temp100.namea
COLLATE SQL_Latin1_General_CP850_CI_AS

ע"ז אני רוצה לעשות ROLLUP

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה