קורונה סגר בחגים? זה תוכנן כבר לפני שלושה חודשים!!!

מצב
הנושא נעול.

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
וכשבן אדם שומע משהו שמזעזע אותו הוא נכנס לסגר? מה הוא עושה בשביל שזה לא יקרה לו? כלום, ממשיך כרגיל...
בן אדם כששומע על תאונה קשה שמדברת ללבו לא נוסע באותו היום על 130 ולא עוקף בפס רצוף

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
וכשבן אדם שומע משהו שמזעזע אותו הוא נכנס לסגר? מה הוא עושה בשביל שזה לא יקרה לו? כלום, ממשיך כרגיל...
אם הוא מפחד שזה יקרה לו גם או שבגללו יקרה לאי מי מקרוביו הוא נלחץ אוהו נלחץ,
תראו איך אנשים רצים לממדי"ם בעוטף עזה אפילו שהם התרגלו,
כמה אנשים מתו מרקטה ב5 שנים האחרונות?
הרבה הרבה פחות מכמות הנפטרים של השבוע לבד מהקורונה!!!!
וכל פעם שיש קצת הסלמה מבטלים לימודים ואירועים ובורחים למקלטים, עד כדי כך שרוב הנפגעים הם מחבלה בדרך לממ"ד.

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
בקיצור @תקוע דיבר אל איך שהלב שלנו נהפך לקר, שפעם כל המדינה הזדעזעה ממות של אדם אחד מהקורונה, ועכשיו לא אכפת לנו מ50 נפטרים ביום.

התשובה: כשנפטר הראשון זה היה מזעזע, כן גם פה יכולים למות מזה, עכשיו זה אצלנו עוד מחלה, כמו המחלה הארורה עם 10K נפטרים בשנה, או מחלות לב עם 7K נפטרים בשנה.

אילה אחת

משתמש מקצוען
אם הוא מפחד שזה יקרה לו גם או שבגללו יקרה לאי מי מקרוביו הוא נלחץ אוהו נלחץ,
תראו איך אנשים רצים לממדי"ם בעוטף עזה אפילו שהם התרגלו,
כמה אנשים מתו מרקטה ב5 שנים האחרונות?
הרבה הרבה פחות מכמות הנפטרים של השבוע לבד מהקורונה!!!!
וכל פעם שיש קצת הסלמה מבטלים לימודים ואירועים ובורחים למקלטים, עד כדי כך שרוב הנפגעים הם מחבלה בדרך לממ"ד.
מי דיבר על טילים? ברור שזה מפחיד אבל זה לא משהו שניתן למנוע.
אני מדברת על תאונות שניתן למנוע, מחלות שנגרמות כתוצאה מעישון וכד'

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בקיצור @תקוע דיבר אל איך שהלב שלנו נהפך לקר, שפעם כל המדינה הזדעזעה ממות של אדם אחד מהקורונה, ועכשיו לא אכפת לנו מ50 נפטרים ביום.

התשובה: כשנפטר הראשון זה היה מזעזע, כן גם פה יכולים למות מזה, עכשיו זה אצלנו עוד מחלה, כמו המחלה הארורה עם 10K נפטרים בשנה, או מחלות לב עם 7K נפטרים בשנה.
דוקא דיברתי על זה ששוב מתחיל זעזוע, ויש שוב יותר נכונות להקפיד ולהיזהר

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מי דיבר על טילים? ברור שזה מפחיד אבל זה לא משהו שניתן למנוע.
אני מדברת על תאונות שניתן למנוע, מחלות שנגרמות כתוצאה מעישון וכד'
אני מדבר על ריצה לממ"ד, ביטול לימודים ואירועים וסגירת עסקים שאינם חיוניים בזמני הסלמה.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תתפלא לשמוע שיש אנשים שלא רצים לממ"ד אלא עולים לגג בשביל לצלם את היירוט...
אני ממש לא חושבת שהם צודקים אבל יש גם כאלה שלא נבהלים.
כנראה שזה אותם אנשים שהולכים בלי מסכות

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רק אם אפשר לא להיגרר לויכוחים מיותרים , זה קטנוני, לא מועיל ויגרום לסגירת האשכול

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
ועכשיו לא אכפת לנו מ50 נפטרים ביום.
לא אכפת לנו? ממש לא!
פשוט לא מאמינים למספרים האלו כי זה לא הגיוני ולא מציאותי.
הרי לפי משרד הבריאות. התחלואה אצל החרדים גבוהה מאוד. הרי פשוט שצריך להיות כמה נפטרים חרדים. אני מחכה לאחד כאן שיקום ויגיד ששמע ביממה האחרונה על נפטר חרדי ה"י.

מחכה בסבלנות...

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
לא אכפת לנו? ממש לא!
הרי לפי משרד הבריאות. התחלואה אצל החרדים גבוהה מאוד. הרי פשוט שצריך להיות כמה נפטרים חרדים. אני מחכה לאחד כאן שיקום ויגיד ששמע ביממה האחרונה על נפטר.
מחכה בסבלנות...

תתכוננו! לקראת חג הפסח יהיה 12000 חולים חדשים ביום וכ 60 מתים ביום...
ופתרונות - בועדת חקירה שתוקם לאחר מותו של ראש הממשלה עיין ערך החטופים מתימן ושמעון פרס. וד''ל.

AdiTec

משתמש מקצוען
לכאורה כן
WhatsApp-Image-2020-09-24-at-20.28.59-1.jpeg

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הסתבך לי ההודעה הקודמת -
תתכוננו! לקראת חג הפסח יהיה 12000 חולים חדשים ביום וכ 60 מתים ביום...
ופתרונות - בועדת חקירה שתוקם לאחר מותו של ראש הממשלה עיין ערך החטופים מתימן ושמעון פרס. וד''ל

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
לא אכפת לנו? ממש לא!
הרי לפי משרד הבריאות. התחלואה אצל החרדים גבוהה מאוד. הרי פשוט שצריך להיות כמה נפטרים חרדים. אני מחכה לאחד כאן שיקום ויגיד ששמע ביממה האחרונה על נפטר חרדי ה"י.

מחכה בסבלנות...
גם משרד הבריאות אמרו שאין עליה בתחלואה הקשה במגזר החרדי
הסיבה החולים צעירים (בכל הישיבות אין ב"ה שום חולה קשה)

אתמול פורסם הכמות הנפטרים לעומת שנה שעברה מדובר בגידול של 400 אנשים בערך אני רק רוצה לומר שיש גידול טבעי במדינת ישראל יש עולים חדשים כל שנה לכן גם יש יותר מתים לכן אנא קחו הכל בפרופורציה הנכונה ואל תביאו סגר שיאמלל מיליוני אנשים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה