סגירת תריס או הרמוניקה?

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה אומרות?
יש לי ארון מכשירים בגב השיש, במרחק 8 ס"מ מהכיור.
האם הרמוניקה תיהרס מהמים?
וכמה עומק כדאי לתת לארון הזה? (הייתי רוצה להתיישר בקו ישר עם הצינורות מאחורה, אבל זה יהיה עומק 50, אולי אם אני יעשה תריס בגלילה אחורית זה יהיה בסדר)?
תודה רבה לכל העונות והמסתכלות....
1.png
..

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דלת פורמיקה אמורה להיות עמידה לכזה מיקום בדיוק כמו ארון אלמגוב שנרטב פעמים רבות

וכן הייתי מעמיקה את הארון עד לקו הצינור, אם זה רצוי מבחינתך מהכיוון השני- למה לא להרוויח עומק גדול יותר ותמרון קל יותר בהכנסת המכשירים?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי עדיף תריס במקרה כזה
דלתות קרובות מידי לכיור לא מומלץ
זה לא כמו ארון אלמגוב שהוא גבוה יותר מהכיור ואין מים ישירות על הדלתות.

המעצבת של כולם

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהי תמונה של דלת הרמוניקה לארון במטבח
(צריכה לשלוח ללקוחה )

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהי תמונה של דלת הרמוניקה לארון במטבח
(צריכה לשלוח ללקוחה )
אחד ישר-בתוך הקיר (מהצד השני נכנס בתוך ארון מעילים)
השני הרמוניקה על השיש - נסגר לא בקו ישר (האלכסון והשמאלי נפתחים ביחד- הרמוניקה. לכיוון הכיור נפתח לבד.)

קבצים מצורפים

•  מקסר בגובה השיש גם בלי ארונות גבוהים בסביבה.   הארון מקסר נכנס בתוך ארון מעילים שנמצא במסדרון...jpg
    מקסר בגובה השיש גם בלי ארונות גבוהים בסביבה. הארון מקסר נכנס בתוך ארון מעילים שנמצא במסדרון...jpg
    KB 697.8 · צפיות: 82
  • ארון מקסר על השיש (2).JPG
    ארון מקסר על השיש (2).JPG
    KB 181.6 · צפיות: 79

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה