כללי סגירת מדבקות לדפוס

מלימירי

משתמש פעיל
אני צריכה לסגור מדבקות לדפוס, זה פעם ראשונה שאני עושה דבר כזה ואשמח לקבל קצת עזרה:)
אמרו לי בבית דפוס שהמדבקות אמורות להגיע ברווחים של 5 מ"מ בין מדבקה למדבקה
יש אפשרות למדוד בצורה מדויקת?
דבר נוסף המדבקות אמורות להיות עם גלישה לכל מדבקה בנפרד (כלומר מסגרת מסביב למדבקה)
הבעיה היא שמדובר בכמות ענקית של מדבקות ובכל מיני צורות וציורים (ציפורים,ילדים וכו'....)
איך אני יוצרת מסגרת לכולן בצורה קלה:
או שאין ברירה ועלי לעבוד על כל מדבקה בנפרד?:(
אם יש מישהו שכבר עשה דבר כזה בעבר אודה לו מאד אם הוא יסביר לי את התהליך, יש לי הרגשה שאני עובדת בצורה לא מקצועית ולא נכונה
תודה מראש

מלימירי

משתמש פעיל
אני מקפיצה שוב, אם מישהו יתן לי תשובה זה יהיה ממש חסד
כי עדיין לא הסתדרתי

ביוגרפיק

משתמש צעיר
לפי מה שאני מבין מדבריך, הם מתכוונים מרחק של לא פחות מ-5 מ"מ.
למדוד? בתוכנת הגרפיקה איתה את עובדת יש סרגל.
בנוגע לגלישה, אם מדובר בצורות שונות, אין מנוס מלסמן אחד אחד, ובפרט שזה חיתוך צורני מן הסתם.
תבררי מה רוחב המדבקה, תפתחי קובץ לפי גודל המדבקה ותסדרי על זה את כל החומרים שיודפסו.
אני במצב שלך, אם משהו לא ברור לי, מתקשר או ניגש לבית הדפוס ולא יוצא משם עד שאני מבין מה הם מבקשים לקבל.

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני הדפסתי עכשיו מדבקות
ולא היה צורך לסדר במרווחים אלא לשלוח גרפיקה למדבקה אחת בלבד עם הגדרות שהדפוס דרש בגלישה

מלימירי

משתמש פעיל
תודה לכולכם
מדובר בבית דפוס בטיוואן, ניסיתי לשאול אותם איך לסגור, אך לא קיבלתי תשובות ברורות
בכל אופן נראה לי שאכן אין לי ברירה אלא לעשות גלישה לכל מדבקה בנפרד
אם למישהו יש רעיון אחר שעשוי להקל עלי אשמח מאד לשמוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה