סגירת חדר מפנלית

אמא טובה!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה
יש לי מרפסת 35 מ"ר אני רוצה לסגור מתוכה חדר 4/3 מפנלית
יש למשהו המלצות על בעל מקצוע טוב בירושלים?
תודה רבה!

שידרוגים

משתמש מקצוען
אני סגרתי חדר עם פנלית
לא הייתי ממליצה!
כמעט ולא מבודד! (קור כלבים שם בחורף)
עשיתי שם מזגן - א"א לתלות על הפנלית את המנוע ולכן צריך התקנה ארוכה יותר שגם יקרה בהרבה
ועוד משהו- זה חדר ילדים - רציתי לעשות שם סורג עם בטן והמתקין לא הסכים בשום פנים! אמר שא"א שילדים ישבו על חלון כזה - ממש לא בטיחותי
):

BEST STUDIO

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
גם אני סגרתי חדר מפנלית ואני ממליץ. אף אחד לא חושב שזה כמו בניה רגילה על יתרונותיה. אבל יש לזה המון פלוסים. המחיר והמהירות. בידוד ניתן להוסיף שתי שכבות של צמר סלעים בין הגג לגבס. (שכנראה תעשו.) וגם בקירות מתחת לגבס. את המנוע של המזגן שמים תמיד על הגג של הפנלית והוא מספיק יציב. רק חשוב שיהיה בעל מקצוע טוב שמחבר הכל כמו שצריך ואוטם (!!!) כמו שצריך. כי אחרת כל העבודה לפח!

נעמהart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח לקבל המלצה על בעל מקצוע טוב לסגירת מרפסת לחדר בגודל 15 מ'
אשמח לשמוע מה סדר גודל של עלות דבר כזה?
תודה

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק שתדעו,
בעל מלאכה יעשה לכם כל מה שתרצו,
אבל לא יתן לכם ידע מקצועי לגבי האפשרויות ההנדסיות של השטח.
אף פעם לא לסגור מרפסת צפה - בלבנים
תמיד רק בבניה קלה.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כן,
רק שזו שפה שלא כל אחד יבין פה...

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ההורים שלי סגרו לפני כמה חודשים חדר בבניה קלה, היינו שם בחורף - הדלקנו חימום והיה ממש בסדר מבחינת הקור, והם בירושלים.
אוכל לברר לכם את הטלפון של מי שביצע להם זאת.
זה מומלץ בעיקר מבחינת מחיר ומהירות עבודה.

כבל מאריך

משתמש רשום
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
עדיף להשקיע יותר בכסף ובזמן ולעשות בנייה רגילה ובטוחה מאשר פנלית, כמובן אם זה מתאפשר הנדסית.

אמא טובה!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ההורים שלי סגרו לפני כמה חודשים חדר בבניה קלה, היינו שם בחורף - הדלקנו חימום והיה ממש בסדר מבחינת הקור, והם בירושלים.
אוכל לברר לכם את הטלפון של מי שביצע להם זאת.
זה מומלץ בעיקר מבחינת מחיר ומהירות עבודה.
ממש תודה אשמח למספר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה