סגירה למטבח פסח

מובחרת

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מתעניינת לגבי סגירה למטבח של פסח הנמצא בפינת הסלון.
לא רוצה סגירה של דיקטים כבדים, שצריך בפסח לחפש להם אחסון.
אולי יש למישהו רעיון מעניין יותר?
תודה

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דלת הרמוניקה,
2 דלתות שמתקפלות אחת על השניה וזזות הצידה

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ישנו פרזול של ח.ג. ושל בירמן שזה בדיוק למטרה כזו. הדלתות נפתחות כדלתות ציר ואח"כ הן נכנסות לתוך כיס. יש לזה 2 מינוסים. מינוס אחד שלדעתי אפשר לחיות איתו בשלום- כל צד לוקח כי 10 ס"מ לכיס . הבעיה הגדולה יותר זה....המחיר המטורף של המנגנון הזה. הוא פשוט מכפיל את מחיר המטבח! ועדיין הפלוסים שלו מאד גדולים. כמובן שהדלת לא מוגבלת בחומר הגמר שלה, זה יכול להיות עץ, זכוכית או כל חומר שהוא. כשזה סגור הכל בקו אחד נקי וכשזה פתוח הפתח הוא פתח מלא ללא הפרעה. הפתיחה מאד קלה ונוחה ובאמת לא צריך לחפש מקום לאיחסון הסגירה.
upload_2019-5-13_14-53-49.png

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ישנו פרזול של ח.ג. ושל בירמן שזה בדיוק למטרה כזו. הדלתות נפתחות כדלתות ציר ואח"כ הן נכנסות לתוך כיס. יש לזה 2 מינוסים. מינוס אחד שלדעתי אפשר לחיות איתו בשלום- כל צד לוקח כי 10 ס"מ לכיס . הבעיה הגדולה יותר זה....המחיר המטורף של המנגנון הזה. הוא פשוט מכפיל את מחיר המטבח! ועדיין הפלוסים שלו מאד גדולים. כמובן שהדלת לא מוגבלת בחומר הגמר שלה, זה יכול להיות עץ, זכוכית או כל חומר שהוא. כשזה סגור הכל בקו אחד נקי וכשזה פתוח הפתח הוא פתח מלא ללא הפרעה. הפתיחה מאד קלה ונוחה ובאמת לא צריך לחפש מקום לאיחסון הסגירה.
צפה בקובץ המצורף 478910
בהחלט פתרון מעולה.
לא הצעתי כי המחיר הזוי.
אתמול ביררתי, רוחב של כ 170 על 190 מגיע בערך ל 10000 ש"ח.
לעומת ההרמוניקה, בסביבות ה 700-1000

ודרך אגב לידיעה, הכיס תופס מכל צד 5.5 ס"מ.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דלת כיס יש גם לדומיסיל, לפי מה שזכור לי המחירים קצת יותר זולים מ10,000 ש"ח.
בלום מפתחים כעת מוצר חדש למטרה הזו, עומד לצאת לשוק בעוד כמה חודשים, מן הסתם יהיה יותר יקר משמעותית. היתרון של בלום שזה מיועד לדלתות רחבות מאד שמתקפלות כמו הרמוניקה ונכנסות לתוך כיס, וכל זה בנגיעה עם מנגנון מכני.
או לפחות כך זה נראה בסרטון.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בהחלט פתרון מעולה.
לא הצעתי כי המחיר הזוי.
אתמול ביררתי, רוחב של כ 170 על 190 מגיע בערך ל 10000 ש"ח.
לעומת ההרמוניקה, בסביבות ה 700-1000

ודרך אגב לידיעה, הכיס תופס מכל צד 5.5 ס"מ.
המחיר אכן הזוי אבל התוצאה שונה לחלוטין מההרמוניקה, השאלה אם הפתרון של ההרמוניקה מספק. אצלי בבית זה במקום כזה שאני לא מסתפקת בהרמוניקה והזמנתי את הדרווין כי במקרה שלי זה הפתרון היחיד שיענה על הדרישות. זה בעבודה ובע"ה אני אשתף בתוצאה.
הכיס תופס 5.5 כשזו כנף אחת, דיברתי על 2 כנפיים ועל ברוטו.

דלת כיס יש גם לדומיסיל, לפי מה שזכור לי המחירים קצת יותר זולים מ10,000 ש"ח.
בלום מפתחים כעת מוצר חדש למטרה הזו, עומד לצאת לשוק בעוד כמה חודשים, מן הסתם יהיה יותר יקר משמעותית. היתרון של בלום שזה מיועד לדלתות רחבות מאד שמתקפלות כמו הרמוניקה ונכנסות לתוך כיס, וכל זה בנגיעה עם מנגנון מכני.
או לפחות כך זה נראה בסרטון.
לפי מה שביררתי בבלום כרגע הפיתרון שלהם רק לדלתות קצרות כך שאו שהחלק התחתון נשאר גלוי או שמחלקים את הגובה לשתיים וזה פחות יפה. אצל בירמן וח.ג. הדלת בגובה מלא. מה שכן בירמן משמעותית יותר זול מח.ג. והבנתי שמבחינת איכות ההבדל לא מצדיק אז הזמנתי בירמן. מקוה שאני יהנה מהמוצר.

שוקלטין

משתמש צעיר
אשמח לשמוע אם מישהו עשה פה לאחרונה דלת כנף שנכנסת לכיס/דלת קונספטה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה