אביזרים לרכב נתקעתי בירושלים בלי מצבר..

doronshenhav

משתמש חדש
אני מניח שהסתדרת בסוף.. להבא, הנה המלצה לכל מי שמעוניין מה אפשר לעשות במצב כזה:

אופציה א': במקרים כאלה תמיד טוב להתקשר לידידים, בדרך כלל מגיעים מהר ובמקרים רבים אם באמת מדובר בבעיית מצבר ולא במשהו אחר הם יכולים לעזור, או לפחות להניע לך את הרכב עם כבלים כדי שתוכלי להגיע למוסך קרוב או מקום שמוכר מצברים.

אופציה ב': במידה וידידים מתעכבים או שלא הביאו איתם מצבר יש גופים ובעלי מקצוע שמציעים שירות מצבר עד הבית כמו שמישהו רשם פה למעלה. כדאי לשמור בטלפון מספר של מישהו כזה שיהיה בשלוף. פעם גם אני נתקעתי ומאז אני שומר באנשי קשר מספר של חבר'ה בשם תותח המצברים שנעזרתי בהם פעם כשהלך לי המצבר והיו בסדר גמור.

כמובן, מציע גם להחזיק איתך ברכב כבלים. במקרים רבים ניתן להניע איתם את האוטו ולחסוך זמן יקר.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ועצה עוד יותר טובה, להחזיק ברכב בוסטר הנעה איכותי כדוגמת זה
אני מצאתי קופון וקניתי אותו ב235 ש"ח
הוא יכול להטעין כ15 רכבים בטעינה אחת!

לילי 1

משתמש מקצוען
ועצה עוד יותר טובה, להחזיק ברכב בוסטר הנעה איכותי כדוגמת זה
אני מצאתי קופון וקניתי אותו ב235 ש"ח
הוא יכול להטעין כ15 רכבים בטעינה אחת!
כנל
מניע את הרכב בקלות ובשניות
ולא צריך לשבור את הראש ממי לקחת ואיך להיעמד בכביש מול האוטו השני

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ולא צריך לשבור את הראש ממי לקחת ואיך להיעמד בכביש מול האוטו השני
יצרניות הרכבים עוד לא מצאו דרכים להתגבר על הבעיה הזו שהרכבים צריכים להיעמד אחד מול השני ???
הרי זה בעיה נפוצה !

טולדנו

משתמש רשום
ואי קרה גם לי.
יש דבר שנקרא מצבר עד הבית מצבר ומהר נראה לי. הם מגיעים עד הבית מהר מאד לי הוא הגיע תוך חצי שעה. אדם ירא שמים אמין ונעים מחיר ממש סביר. 0555669962
גם אני נעזרתי בו הגיע תוך זמן קצר אדם אמין , ומחיר ממש טוב !!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה