דרוש מידע נתיב זה חסימה טובה? כמו נטפרי?

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
הייתי בעבר בנתיב.
העדפתי נתיב על נטפרי כי שם אתה מוגבל במספר האתרים, בהתחלה יש כמה עשרות וכל חודש אפשר להוסיף 10. מה שמונע בזבוז זמן על גלישה סתמית.
זה לא ברמת חסימה של נטפרי, יש יותר פשלות (לדוגמא - באתרים הבסיסיים שהם פתחו היה אתר עם תמונות שלא נכנסות בנטפרי, אבל אולי זה היה טעות, אם כי נראה לי שהיא לא היתה קורה בנטפרי)
הפסקתי איתם כי הוצאנו את האנטרנט מהבית ועברתי לחדר מחשבים, והם בקלות הפסיקו את ההתקשרות ללא שום דיונים

הדס ב.

משתמש חדש
נכון, מצב שני כשעובדים עם מחשב נייד לדוג' או חיבור vpn בגלל שהחסימה היא על המחשב, בכל מקום ובכל רשת אתה מוגן...

birds

משתמש פעיל
נתיב חסימה מזעזעת
הככככככל חסום וצריך לבקש על הככל אישורסיוט מתמשך
אם את רוצה למשל שופרסל זה יהיה לך סגור
דברים מינמלים אין שם פתוחים

יוסי ברנר

משתמש חדש
נתיב בעיקרון חסימה יותר פרוצה כי אפשר לראות שם תמונות של נשים
אבל מצד שני הם חוסמים הרמטית אתרים וכדו'

נועושש

משתמש פעיל
נתיב לא עושה סינון מדויק כמו נטפרי, לכן אתר שהוא בעייתי כמו אתרי קניות למיניהם ייחסמו באופן טוטלי, בעוד שבנטפרי יפתחו את האתר ובתוך האתר הם יבצו צינזורה.
לכן מצד אחד נתיב יותר "חזק" כי הוא לא פותח אתרים בעייתיים בכלל
מצד שני הוא יותר "פרוץ" כי אתרים שהוא פותח אז זה עד הסוף, כמו למשל הידברות שניתן לראות שם הכל בעוד נטפרי יחסמו סרטונים של נשים..
לי יש נתיב וזה קצת מתסכל, למשל קישורים ליוטיוב לא יפתחו בשום אופן, גם אם זה קישור לשיר של מוטי שטיינמץ או שיעורי תורה וכו'
מצד שני, הרזולוציות אליהם נטפרי יורדים, קצת מוגזמות לדעתי.

שלהבת הנשמה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני יכולה לתת מידע לגבי השירות
נתיב נותנים שירות מעולה זמין ומיידי
לעומת נטפרי שלא כ''כ בענין לעזור ללקוחות שלהם

Ins

משתמש צעיר
לדעתי תלוי מה הצורך, יש לי גם נטפרי וגם נתיב (אחד בבית ואחד במשרד)
אם את עובדת על אתרים קבועים- נתיב נח יותר
כי כאשר הוא פותח אתר- הכל פתוח
אם את עובדת על אתרים משתנים- נטפרי עדיף, כי בנתיב את צריכה לבקש שיפתחו כל פעם מחדש, וזה לוקח זמן...

כמו כן, בגלל שנטפרי יושבת על הראוטר בגדול , יש יותר ניתוקים מבנתיב
וכן- נתיב חסום בכל מקום ואם כל WIFI שתתחברי

ברמן

משתמש צעיר
נתיב חסימה מזעזעת
נכון מאוד אני מעדיף לעיתים נטפרי כי הוא אמנם לא פותח את האתר יוטיוב אבל פותח סרטונים ביוטיוב ונתיב כל מה שמריח יוטיוב זה חוסם

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נתיב בעיקרון חסימה יותר פרוצה כי אפשר לראות שם תמונות של נשים
אבל מצד שני הם חוסמים הרמטית אתרים וכדו'
אני לא יודע איזה נתיב יש לך, כי אצלי בנתיב אין תמונות נשים, כל תמונה כזו אתה מקבל כמשבצת אטומה.
נכון, אחת ל... יכול להישמט מהרובוט איזושהיא תמונונת, אבל זה נדיר ביותר והיום כמעט שזה לא קורה.
נתיב חסימה מזעזעת
מה שניתן לפתוח הם משתדלים לפתוח ככה שזה נראה לי קצת תלונה לא כ"כ עניינית.
אולי אתה בקהילה מסוימת כך שיש לך הגבלות יותר מהרגיל.
אני בסינון קהילתי ותמיד היו יותר אפשרויות וכיום הקהילה צמצמה יותר את היכולת לפתוח כך שאין לי תלונה בכך על נתיב. הם מפנים אותי למענה של הקהילה ובאם אקבל רשות, הם יפתחו לי.
אני יכולה לתת מידע לגבי השירות
נתיב נותנים שירות מעולה זמין ומיידי
זה נכון מאד!!!

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לעומת נטפרי שלא כ''כ בענין לעזור ללקוחות שלהם
אני לא בדיוק מסכים עם הקביעה הזאת
כלקוח של נטפרי כמה שנים טובות, אני חושב שהם מאוד זמינים ומסורים ללקוחות
יש דברים שעקרונית הם לא יפתחו, לא קשור לשירות

ברמן

משתמש צעיר
ז
נטפרי חוסמים גם דברים שלדעתם ההשקפה בהם אינה כל כך טהורה, ונתיב חוסמים רק דברים שהצניעות יפה להם.
זה נכון וזה מציק שדברים שנטפרי חושבים שזה חס וחלילה זה אולי פחות מתאים סוגרים או סרטונים של פיגועים שכאליו יאלה מה אנחנו אנשים עם בעיות לב??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה