אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה בנספח זה תעלו את תגובותיכם לגבי הסיפור, ונקים את דיוני "מאחורי הקלעים" שלו.

כמו כן ניתן לכתוב כאן רעיונות להמשך הסיפור, למסרים שאפשר להכניס בתוכו, או לכל דבר אחר.

אלו שלא הבינו דבר מה בסיפור, או שצורם להם שם משהו - גם כן יכתבו את דעתם כאן, ובעז"ה אני אשתדל להיענות לדרישותיהם.

בעז"ה מדי פעם יועלו כאן דיונים לגבי הסיפור והמשכו, ושאר מיני ירקות...

אז לא נותר לי אלא לאחל לכם בהצלחה וקריאה מהנה!

נערך לאחרונה ב:

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה: האם אהבתם את ההחלפה לאזור חדש בסיפור? (מפרק 29 והלאה.).

אם כן - לחצו על "תודה".

אם לא - לחצו על "שכוייח".

אחר - לחצו על "חחח".

תגובות, הערות והארות יתקבלו בברכה.
עדיין לא מספיק ברור, אבל אני מאמינה שזה יתבהר יותר בהמשך..

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה: האם אהבתם את ההחלפה לאזור חדש בסיפור? (מפרק 29 והלאה.).
אהבתי. הרגיש לי שהייתה הפסקה ארוכה בין תחילת הסיפור עם סוניל עד לכאן או שזה רק כי זה בהמשכים...
טוב שמודגש בתקציר באיזו זירה מדובר ככה יותר קל להחזיק ראש ולקלוט איפה אנחנו בסיפור.
מחכה להמשך כמובן

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
באמת הייתה הפסקה ארוכה, פעם אחרונה הוא הוזכר בפרק 7,ומאז ריחפנו לנו בין זירות אחרות... אבל ב"ה הוא דפק על הדלת בכוח, מזכיר לי שבלעדיו אי אפשר להמשיך את הסיפור, אז החלטתי להחזיר אותו אלינו.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עדין לא הספקתי לקרא את הפרקים האחרונים
אבל באמת שמעניין אותי לקרא שוב על סוניל...
נראה מתי יהיה לי זמן לקרא את הפרקים שעדין לא קראתי... מקווה שבעז"ה, היום

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה אתם אומרים, להמשיך עוד מספר פרקים בסיפורו של סוניל, או לעצור בפרקים הקרובים?
תאמת את הפרקים האחרונים עדין לא קראתי...
אולי היום...
בכל אופן אולי תחזור לכתוב על ה"ליפקולס" (מקווה שככה כותבים...)?
על האדם שמשנה את הילדים... וזורק אותם לפיר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה