נשברה לכם עגלת בייבי גוגר לאחרונה? הצטרפו לתביעה!

yoni770

משתמש רשום
מה נסגר עם הסיפור הזה? יש לי עגלת בייבי גוגר בת פחות משנתיים. נשבר לי בעיגול בצד, שילמתי 98 ש"ח ותיקנו לי. אבל קיבלתי אותה מתנדנדת, לא הבנתי מה קורה. ואחרי יומיים ראיתי שהצד השני שבור בדיוק אותו דבר. עכשיו הם אומרים לי לשלם עוד 98 שקל על המשלוח. ואני לא כל כך יודעת מה לעשות בלי עגלה כל פעם...

הנמצא

משתמש מקצוען
למישהו נשבר השילדה בחלק שמתחת למושב 'בצורת ירח', והחליפו?

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם לי נשברה השילדה ביבי ג'וגר מיני משו כזה שילדה אדומהעגלה בת 5 שנים.
3 תינוקות נהנו ממנה עד ש צד אחד נשבר איפה שהקיפול בחיבור שם ועכשיו ממש גם הצד השני נשבר...
לא ביקשתי תיקון כי תעודת האחריות נעלמה לי...
חבל אהבתי את הכגלה הזו ועכשיו כשאני קוראת את האשכול הזה אני אחשוב פעמיים מה כדאי לקנות...

הנמצא

משתמש מקצוען
הזוי שמחריגים מהאחריות מקום שעלול להישבר, זה אמור להיות בדיוק הפוך שאם יש מקום חלש דווקא על זה החברה אמורה לקחת אחריות ולתקן ללא עלות.
יש מה לדבר איתם?

סחלבים

משתמש מקצוען
הזוי שמחריגים מהאחריות מקום שעלול להישבר, זה אמור להיות בדיוק הפוך שאם יש מקום חלש דווקא על זה החברה אמורה לקחת אחריות ולתקן ללא עלות.
יש מה לדבר איתם?
באמת הזוי. צודק!
ברור שיש מה לדבר איתם
אני תמיד בעד לדבר... בכל מצב.
תשמיע את טענותיך
ואולי תזכה למענה מספק.
בהצלחה!

הנמצא

משתמש מקצוען
ברכבים זה בדיוק ככה, לדוגמה, פורד פוקוס עם תקלה ידועה במערכת ההילוכים לקחה אחריות ומתקנת במשך עשר שנים את מערכת הגיר חינם.
נקווה לתשובה חיובית מהחברה, בכל אופן ראוי לידע את מי שרוכש את העגלות שלהם, שבשימוש סטנדרטי יש סיכוי גבוה מאוד שתישבר השילדה.

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אולי יש לאי מי מכם -גלגל קידמי לעגלת סיטי מיני ג'ט 3 גלגלים למכירה
מדובר על גלגל נשלף בעל צמיג אחד בלבד(מהדגם האחרון)

giligil

משתמש מקצוען
לפי ההודעה נראה שהיבואן הקודם נסגר בסוף 2018, היבוא הרשמי עבר ליבואן בשם דוורון שמספק אחריות מינימלית לשנה בלבד.
עוד פרטים באתר https://www.davron.co.il/שירות-תיקונים
נכון,
דיברתי איתם ואכן הוחלף היבואן...
ואין אחריות!
בקיצור, המסקנה שלי שאין דבר כזה אחריות לכל החיים!!!!

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
בלת"ק
לי יש 2 עגלות בייבי ג'וגר: תאומים (קצת יותר מחצי שנה) ויחידה (שנתיים)
מרוצה מהן מאוד!!!
עם העגלה היחידה ממש חרשתי:
הלכתי איתה על אבנים ושבילים לא סלולים של המושב, סחבה 3 ילדים במכה, המון נסיעות בינעורניות באוטובוס, גם סחבתי עליה חפצים.
וזה אחרי ניסיון של עגלות אחרות שממש לא נהניתי מהן.
עכשיו אני נזכרת שבכלל קניתי אותה יד שניה...
ממש מוזר מה שכתבת כאן
לא הבנתי איך עגלה נשברת? ועוד אחת שמתיימרת להיות אחת הטובות בעולם....
זה כשהופכים אותה למכונית משא?
כי לנו יש 2 טיולונים שמחזיקים שניייייים וסך הכל מדובר ב - GRACO ו - DOCTOR BABY.

גילוי נאות, בימים האחרונים חשבנו להתחדש ב - 4 BabyJogger City Mini ועכשיו שאני רואה את הדיון כאן, אולי כדאי לשקול שנית....
כדאי לך לקנות אותה, אני ממש ממליצה בחום!

נערך לאחרונה ב:

רות. פ.

משתמש פעיל
גם לי נשבר עכשיו באזור הציר קיפול ואמרו שזה לא באחריות יש משהו לעשות עם זה??
אולי למישהו יש שלד למסירה /מכירה במחיר סימלי????

yoni770

משתמש רשום
מישהי קנתה לי במוצצים, ואני חושבת שפעם אחרונה שתיקנתי אותה היתה לפני בערך שנה- שנתיים. פשוט שלחתי את זה דרך החנות מוצצים והם שלחו את זה לתיקון. אבל כשאני עם תינוק קטן, זה לא קל ללכת עם עגלה שבורה לקחת אותה לאיזה חור ששם יש חנות מוצצים בשביל שישלחו את זה לתיקון. ואם אני רוצה שיקחו את זה עד ליבואן ישירות, זה יעלה לי 100 ש"ח התענוג. עכשיו העגלה נשברה בפעם השלישית, באותו מקום. בקיפול בצד, איפה שהעיגול עם הסמל של בייבי ג'וגר. ממש אהבתי אותה, והיא שוכבת כאבן שאין לה הופכין. אני לא מסוגלת לזרוק אותה. מה אמורים לעשות? שוב פעם לשלוח לתיקון ושוב פעם שיישבר אחרי יומיים (מהתיקון האחרון זה חזר לא הכי יציב, לא פלא שנשברה שוב).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה