עזרה נראה לא כשר?-דעתכם.

yehudam

משתמש מקצוען
קנינו פלאפון חדש sumsong young כשר.
עדיין לפני שימוש.
שני אנשים שנכנסו אלינו וראו את הפלאפון על השולחן העירו שהפלאפון ממש נראה כמו פלאפון לא כשר.
אנחנו מתלבטים אם באמת המראה בעייתי וכדאי להחליף פלאפון לפני תחילת השימוש או שזה רק הם שהפלאפון העלה אצלם אסואציה כזאת...
נשמח לחוות דעתכם:)
מצרפת תמונה.צפה בקובץ המצורף 1005570
יאנג 2 כמו שרכשתם זה פלאפון שזז כמו צב בכלל לא מהיר כמו היאנג הרגיל
ואגב לגבי נראות תלוי בסביבה שהנכם גרים והאם בודקים גם איזה עיתון נכנס לתיבה וכו' יש מקומות גיוועלד ויש מקומות שיצחקו איזה ישן זה...

yehudam

משתמש מקצוען
ואם אתם רוצים להשתמש לזה בוויז לדעתי חבל מאד לא שווה בכלל תקנו מוגן כלשהו עדיף מניסיון

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בעבר היה לי מכשיר כזה, יחסית טוב.
לא נראה כמו אייפון
במונה שהעלתם-הוא נראה גדול.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה לא כשר של וועדת הרבנים.
לא משנה איך תקראו לו.

אגב ראיתי ערבי שמוכר עוף ברחוב, טען שזה כשר,
שם זה דווקא היה נראה בדיוק כמו הכשר, ללא חשש לעז.

ומשום מה אף אחד לא קנה.

אבו מאיר

משתמש מקצוען
זה לא כשר של וועדת הרבנים.
לא משנה איך תקראו לו.

אגב ראיתי ערבי שמוכר עוף ברחוב, טען שזה כשר,
שם זה דווקא היה נראה בדיוק כמו הכשר, ללא חשש לעז.

ומשום מה אף אחד לא קנה.
יש אנשים שלא סומכים על כשרויות הכל הם מכשירים בבית. עופות , פלאפונים, וכו'....:ROFLMAO::ROFLMAO:

חיה מאד

משתמש חדש
אני מכירה כמה וכמה אנשים קרובים שמשתמשים בפלאפון כזה,
בהתחלה חשבתי שנראה כמו אייפון, אחרי שנוכחתי לדעת שהוא כשר לחלוטין, התרגלתי,
והיום כשאני רואה בן אדם עם פלאפון כזה, לא חושדת בו על החזקת אייפון... ;)

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היה לי פלאפון כזה.

פעם ילדה עברה ברחוב, ביקשה ממני פלאפון להתקשר לאמא, הוצאתי לה אותו, היא נבהלה, ברחה כל עוד נפשה בה "לא לא, אני לא צריכה, אני לא צריכה", לא הבינה איך אישה שנראית הכי חרדית שיש, מחזיקה כזה פלאפון.
בפעם אחרת שהיה לי מקרה כזה, כבר ידעתי להראות לילדה, שיש חותמת היא לא צריכה להיבהל....

בהמשך, הייתי באסיפת הורים ראיתי שהמורה פותחת זוג עיניים גדולות, אמרתי לעצמי 'בשביל מה אני צריכה להתנצל כל היום?' העפתי אותו קניתי נוקיה פשוט ושלום על ישראל.

ריבה אדומה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אין מכשיר כשר אמיתי, שאין עליו חותמת של ועדת הרבנים!
אבל כן יש מכשירים לא כשרים שיש עליהם חותמת:(

שוש1

משתמש צעיר
עדיין לפני שימוש.
שני אנשים שנכנסו אלינו וראו את הפלאפון על השולחן העירו שהפלאפון ממש נראה כמו פלאפון לא כשר.
אנחנו מתלבטים אם באמת המראה בעייתי וכדאי להחליף פלאפון לפני תחילת השימוש או שזה רק הם שהפלאפון העלה אצלם אסואציה כזאת...

למה לא כשר?
רשום עליו סמסונג דוס

אהרון הגלילי

משתמש רשום
עדיין לפני שימוש.
תלוי בגודל שלו, אם זה קטן אז לדעתי זה בסדר

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הסמסונג יאנג היחיד שכשר באמת בצורה מלאה (ועדת הרבנים לענייני תקשורת), הוא דגם 6310/6310T.
שני הדגמים שהועלו כאן תמונות שלהם הם לא כשרים.
(אין דגם כשר ביאנג עם duel sim).

וכהיום רוב מכשירי היאנג שמנכרים בחנויות (גם אלו מהדגמים הנ"ל שיש כשרים) הם כבר לא כשרים, אלא תואמי כשר.

פונץ'

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
ישר כח לאנשים שאכפת להם שיראה כשר.
גם לי היה כשר דומה והחלפתי,
ידעתי שזה יכול ליצור בלבול אצל הילדים שלי שיגדלו,
ופחדתי שחלילה יאבדו את הרתיעה מטלפון שאינו כשר.

yehudam

משתמש מקצוען
ישר כח לאנשים שאכפת להם שיראה כשר.
גם לי היה כשר דומה והחלפתי,
ידעתי שזה יכול ליצור בלבול אצל הילדים שלי שיגדלו,
ופחדתי שחלילה יאבדו את הרתיעה מטלפון שאינו כשר.
אין לכם וויז? (לדוגמא)
אם יש רק לוויז ......

פונץ'

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
אין לכם וויז? (לדוגמא)
אם יש רק לוויז ......
א. ווייז זה רק ברכב, ורק לצורך הנסיעות.
ב. אין לי ווייז, (למרות שאנו גרים בפריפריה ויש לנו הרבה נסיעות)
מנסים לדחות את זה בינתיים ככל האפשר. לנסיעות ממש לא ברורות לוקחים מגמ"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה