רופא נפלתי בין הכסאות ואני לא יודעת מה לעשות עם זה

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש לי תור לקלינאית תקשורת בהדסה עין כרם ב1.2 והלכתי לרופאת משפחה לבקש הפניה והיא הביאה לי.
היום כשהתקשרתי לבקש התחייבות אמרו לי שההפנייה צריכה להגיע מרופא אאג ולא מרופאת משפחה ולכן הם לא מקבלים את זה.
לא הבנתי למה הרופאת משפחה נתנה לי הפנייה ורציתי לקבוע תור לאאג אבל התור הקרוב היה ב19.2...
בדקתי באתר ויש תור לעוד שלושה ימים - שבת, עם רופא ערבי...
התקשרתי לסניף אחר של הקופת חולים ובקשתי תור דחוף לאף אוזן גרון ואמרו לי שהתור הקרוב יהיה בי' באדר....
מה אני עושה??

הדס99

משתמש מקצוען
יש לי תור לקלינאית תקשורת בהדסה עין כרם ב1.2 והלכתי לרופאת משפחה לבקש הפניה והיא הביאה לי.
היום כשהתקשרתי לבקש התחייבות אמרו לי שההפנייה צריכה להגיע מרופא אאג ולא מרופאת משפחה ולכן הם לא מקבלים את זה.
לא הבנתי למה הרופאת משפחה נתנה לי הפנייה ורציתי לקבוע תור לאאג אבל התור הקרוב היה ב19.2...
התקשרתי לסניף אחר של הקופת חולים ובקשתי תור דחוף לאף אוזן גרון ואמרו לי שהתור הקרוב יהיה בי' באדר....
מה אני עושה??
תבקשי בין התורים שידחפו אותך רק לבקש הפניה

חילזון קטן

משתמש פעיל
כשתיהיה ההפניה תוציאו התחייבות רטרו...
בינתיים תשלמו אח"כ תבקשו החזר
תבררי שוב עם המזכירה בקופה

mklj

משתמש צעיר
אפשר להשאיר בביה"ח פיקדון ולהגיש טופס 17 תוך 30 יום.
(יודעת מבי"J אחר) רק שאותם לא תפספסי כי אז גובים ממך.

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תבררי כמה יעלה לך לשם במידה ולא יהיה התחייבות
לי היה תור לרופאת ראות ילדים ולא היה לי התחייבות ואמרו לי שזה עולה 100 ש"ח לשלם לבד...
בסוף קיבלתי התחייבות

פרידא

משתמש מקצוען
מה אני עושה??
תקבעי תור טלפוני לכל רופא בארץ שמקבל בתארך הכי קרוב. תור טלפוני זה לא משנה איפה הרופא יושב ובשביל התחייבות את לא צריכה יותר מתור טלפוני.

nechami21

משתמש מקצוען
המטרה של התור אצל אאג הוא לבדוק שאין מרכיבים מבניים, פיזיולגיים שגורמים לקושי עבורו את רוצה מענה אצל קלינאית תקשורת.
לא מדובר רק בצורך פורמלי.

תותית י.

משתמש מקצוען
מעניין אני קיבלתי התחייבות מהפניה של רופאת משפחה

שיליבי

משתמש מקצוען
מה אני עושה??
אני הייתי הולכת לסניף שלי ומסבירה למנהלת שם את הסיטואציה
היא כנראה יכולה לעזור.

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תבקשי בין התורים שידחפו אותך רק לבקש הפניה
רעיון אבל בין התורים זה לחכות זמן שאני לא יודעת מהו ואני מוגבלת כי אני עובדת בבוקר

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אם הרופא ערבי, את יכולה לבקש לשלוח לו הודעה - לפני שבת ושישאיר לך הפניה.
רעיון, לא חשבתי על זה. מותר לבקש מרופא גוי לעשות לי עבודה בשבת, משהו שלא צריך את זה לפי ההלכה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה