Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ובכן.
לאחר מרוץ ארוך וממושך שבו התבקשו מיטב כוחות הפורום להכריע את זהות המנצח הבא,
ולאחר אתגר מיוזע ודביק, שמתוכו התאבכו ועלו אדי מאמץ וזיעה,
ולאחר סקר פרוע שבו הוצעו הצעות שוחד מגונות מתחת השולחן,
ולאחר שניקים מסויימים ארגנו שיירות אוטובוסים להצבעה בסקר על זהות המנצח,
ולאחר כל האירועים האלו, רגע לפני המלחמה מול איראן או דורית בייניש (כי מלחמה אחת צריכה להיות, מן הסתם), הגיע הזמן להכריז על סיום המרוץ ולהרגיע את הרוחות, כמו שאמר החזאי בועז קאקשאאוילי רגע לפני שהעיפו אותו ממגדלי החיזוי והשליכו אותו על אדמת בית שאן פגוע וחדור תחושת נקם.

בקיצור, למה אני מקשקש ומדבר כל כך הרבה?
אה, נכון, כי המיקרופון עדיין בידיי.
רגע, באמת?

אחת אחת, בדיקה.
שתיים שתיים, בדיקה.
שלוש ארבע.. האם שומע, האם שומע?

רגע, מישהו צועק פה: שומע, שומע, שומע יותר מידי. דבר כבר! תכריז מי ניצח, ותן ללכת הביתה להתארגן עם השימורים בממ"ד.

אוקיי, אוקיי, בוקי, למה אתה צועק, אחחחח, למה אתה מושך לי באוזן.
אחחחחחח למה האלימות, בוקי, למה.

תסססססס, כן כן, בוקי. גז מדמיע ישר לפנים שלך, פעם הבאה אל תתנפל על אנשים שלא עשו לך כלום.
הנה, קח עוד רסס.
תסססס, תססססס, תססס.

וכעת, רגע לפני שבוקי מז'ורי מתנפל פה עליי שוב, ורגע לפני שבועז קאקשאאוילי מגיע לפה ברגל מבית שאן, עייף ורעב, ורק מחפש פילנטרופ שיאכיל וישקה אותו - אכריז על זהות המנצח שלנו.

ובכן, יש רק מנצח אחד, והוא @משויטט, שהפעים את הקהל וריגש לא מעט קרואים בטורו המונומנטלי: 'אהרלה עסקן קדוש'.
ובכן, סדרנים.
נפחו את הבלונים, פרסו את השטיחים, נשפו לתוך החצוצרות!
מזל טוב לזוכה המאושר!
זכיה מצויינת!
כותב מעולה ומוכשר! זכאי בהחלט לנצחון!
העם איתך, משויטט.

*

משויטט, ידידי, האתגר הבא הוא שלך. קבע אתה את כלליו, ויהיו כלליו אשר יהיו. כן, אפילו אם תבקש מהגולשים להשתמש בשם 'יואל' כמה שיותר.
האתגר הוא שלך, הכללים שלך, ההגה אצלך, אז למה אתה מחכה בעצם?

בהצלחה רבה, מחכים לשמוע ממך.

*

ועוד מילה.
אם מישהו מכנופיית מצביעי האוטובוסים היה טורח להצביע לידידינו @אבימי, רק עוד הצבעה אחת, היה לנו סיכוי לראות אותו לוקח את האתגר.
ועדיין.
@אבימי אבימי, קיבלת את המקום השני אחרי משויטט, וזהו הישג מרשים ומטלטל.
בכנות, אם תמשיך כך, ככל הנראה אתה תהיה המנצח באתגר הבא. (כמובן. אם משויטט לא ישים לך רגליים, לך תדע).
ואחרי שאמרנו את כל זה, בוקי. כן, עכשיו אתה יכול לכבות את המיקרופון, כבר סיימתי לומר את מה שיש לי לומר, כן כן, בכייף, בוקי, אתה יכול לכב

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
אאחחחח....... התגית..... איזה פרגון!!!!!
@נתן גלנט אני מריץ אותך לפרס מגן הילד לשנת תרפפ"ו, בשל קידומך ילדים בחברה הישראלית, ובעיקר בשל פעלך למניעת שכחת ילדים ברכב!!!!

@משויטט זה כלום!!! נאדה!!!! אני כבר לפני יומיים כתבתי לך שאתה הסופר הבא, אז כל הסקרים האלה הם כלום אחד גדול, כי גם בלי זה אתה ע - נ - ק!!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@נתן גלנט ,אם הקטע הזה היה באתגר ניקוי מגירות, היית לוקח בהליכה איטית לאחורנית :) .

@משויטט כתב קטע מורכב ורב פנים ומעניין נורא, וראוי לו המקום הראשון בהפרש ניכר הרבה יותר.
ברכות!
(ויש כבר מעריצים שרופים, y.h.c.,וואו(!!!!!!!!!!!!!!) )

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@נתן גלנט ,אם הקטע הזה היה באתגר ניקוי מגירות, היית לוקח בהליכה איטית לאחורנית :) .

@משויטט כתב קטע מורכב ורב פנים ומעניין נורא, וראוי לו המקום הראשון בהפרש ניכר הרבה יותר.
ברכות!
(ויש כבר מעריצים שרופים, y.h.c.,וואו(!!!!!!!!!!!!!!) )
תודה, אבימי, ההשראה הגיעה מגדי ישראלי ומהבוקי שלו בעל פני הבוק.

אבימי - בטור הבא שלך תביא לנו איזה איור... כן?

משויטט

משתמש מקצוען
טוב, נרגעתי.
תודה לאלפי המשתתפים בסקר ורבבות המצביעים שבחרו בקטע של אהרלה העסקן הקדוש. אני מודה באופן אישי לכל אחד ואחד. זה לא מובן מאליו.
וכעת, אחרי שעברנו את הגל העכור ואת הבחירות הסוערות כל כך, אני רוצה להכריז שמה שהיה - היה ונגמר. הכל מאחורינו. אנחנו מתחילים עכשיו דף חדש ונקי, בלי שום רמז לכל הסערות והוויכוחים שליוו אותנו במסע הארוך ורווי האמוציות עד הלום.
במאת ימי החסד שלפנינו נעשה הכל בשביל לאחד שוב את השורות המפולגות, שנוכל להתחיל לעבוד באחדות מלאה ובשיתוף פעולה מירבי, תוך הקפדה על שמירת האינטרסים של כל קבוצה ותת קהילה.

ובסוף, אני מוצא עצמי שוב עם החבילה הכבדה של תפקיד ניהול האתגר.
ואין לי מי יודע מה פנאי לזה בימים טרופים אלו, ומה גם שרק לפני זמן קצר היה לי די מהכבוד הכבד הזה, ומה גם עוד שלא הבנתי איך התרחש המחטף הזה ברגע האחרון. משהו שם לא מריח לי כשר. (לתשומת לב המחלקה לביקורת האתגרים)
אי לכך ובהתאם לכל זאת, הנני מתכבד בזה להעביר את שרביט ניהול האתגר לרעי הטוב ממני, הרב @אבימי היקר, הלא הוא יוצר דמויות ההוד (בין היתר), גיטה, שולעם בער, יידל הרענן, ונשוא העניין ר' מעכל ליסט. קטע שללא כל ספק ומעבר לכל מדד ומעל לכל פרמטר - היה מושלם ומשעשע, עשרת מונים מן הקטע תלוש הכנפיים, גלוח העבר וחסר העתיד של אהרלה.
ובזה תצא הקריאה אליך אבימי: אתגרנו כרוב כישרונך הטוב, והבורא הטוב יהיה עמך ועם כל אוהדיך בני ישראל.
חזק וברוך.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, נרגעתי.
תודה לאלפי המשתתפים בסקר ורבבות המצביעים שבחרו בקטע של אהרלה העסקן הקדוש. אני מודה באופן אישי לכל אחד ואחד. זה לא מובן מאליו.
וכעת, אחרי שעברנו את הגל העכור ואת הבחירות הסוערות כל כך, אני רוצה להכריז שמה שהיה - היה ונגמר. הכל מאחורינו. אנחנו מתחילים עכשיו דף חדש ונקי, בלי שום רמז לכל הסערות והוויכוחים שליוו אותנו במסע הארוך ורווי האמוציות עד הלום.
במאת ימי החסד שלפנינו נעשה הכל בשביל לאחד שוב את השורות המפולגות, שנוכל להתחיל לעבוד באחדות מלאה ובשיתוף פעולה מירבי, תוך הקפדה על שמירת האינטרסים של כל קבוצה ותת קהילה.

ואין לי מי יודע מה פנאי לזה בימים טרופים אלו, ומה גם שרק לפני זמן קצר היה לי די מהכבוד הכבד הזה, ומה גם עוד שלא הבנתי איך התרחש המחטף הזה ברגע האחרון. משהו שם לא מריח לי כשר. (לתשומת לב המחלקה לביקורת האתגרים)
אי לכך ובהתאם לכל זאת, הנני מתכבד בזה להעביר את שרביט ניהול האתגר לרעי הטוב ממני, הרב @אבימי היקר, הלא הוא יוצר דמויות ההוד (בין היתר), גיטה, שולעם בער, יידל הרענן, ונשוא העניין ר' מעכל ליסט. קטע שללא כל ספק ומעבר לכל מדד ומעל לכל פרמטר - היה מושלם ומשעשע, עשרת מונים מן הקטע תלוש הכנפיים, גלוח העבר וחסר העתיד של אהרלה.
ובזה תצא הקריאה אליך אבימי: אתגרנו כרוב כישרונך הטוב, והבורא הטוב יהיה עמך ועם כל אוהדיך בני ישראל.
חזק וברוך.
@אבימי
מוסכם עליך?

תביא לנו אתגר אתגר, כן?...

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
הוא הידק את עניבתו, כחכח בגרונו וקולו פרץ מהמיקרופון בליווי הד מתגלגל:
"אני רוצה להודות למנהלנו היקר נתן גלנט על עריכת הסקר והזכיה הגדולה, אכן ראויה הזכיה לזוכה. אני מעוניין לאחל לידידי הטוב והנעים, סופר ענק... ענק אני אומר? סופר גדול... מה זה גדול, דגול! איש דגול, בעל כתיבה דגולה וידיים דגולות, אחחח, מי שזכה ללחוץ את ידי הפז שלו, ולא רבים זכו..."

דודה צילה מחתה דמעה סוררת ואמרה בקול בוכים: "כבר מגיל קטן ידעתי שהידיים האלו שלו, שרק מרביצות לנתן עוד יצא מהן משהו גדול... משהו דגול... הו, איני יכולה לשאת זאת..."
בוקי מזורי שישב לפניה הסתובב אליה בתמהון ומלמל ליושב לצידו: "היא אמרה עכשו 'איני יכולה לשאת זאת'??? בנאדם שחי כולה דור אחד לפניך ומדבר כאילו ייבאו אותו מארם נהריים..."

הקול התגבר וההד הרעים והתפרץ לחלל בגלים רדיופוניים: "תרשו לי - להזמין לבמת האתגרים - את הסופר - הנודע - משויטט, הדגול משטוטגרטטטט!!!"

קולות מחיאות כפיים סוערות החרישו את האולם. דמות עלתה אל הבמה ו---

הודעת מערכת: לצערנו לא ניתן להמשיך את שידור הכנס עקב כשל טכני. מקור הכשל בלתי מזוהה. עמכם הסליחה.

נערך לאחרונה ב:

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
טוב, נרגעתי.

חזק וברוך.
@אבימי
מוסכם עליך?

תביא לנו אתגר אתגר, כן?...

מכיון שאף אחד אינו מתנדב ליטול את אתגר האתגר על גוו, והיות ואמו חכמינו 'במקום שאין איש אל תהיה פיש', נטלתי אני את האתגר על כתפי הצמוקות והשחות.
והוא: ניצחון במשחק הכדורגל (שטוטגרט, אמרנו) ע"י בעיטת עונשין של האתגר לתוך רשת השער של היריב.
בהצלחה לכל המתמודדים!
:cool::eek::rolleyes:;):p:):confused::D

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
הוא הידק את עניבתו, כחכח בגרונו וקולו פרץ מהמיקרופון בליווי הד מתגלגל:
"אני רוצה להודות למנהלנו היקר נתן גלנט על עריכת הסקר והזכיה הגדולה, אכן ראויה הזכיה לזוכה. אני מעוניין לאחל לידידי הטוב והנעים, סופר ענק... ענק אני אומר? סופר גדול... מה זה גדול, דגול! איש דגול, בעל כתיבה דגולה וידיים דגולות, אחחח, מי שזכה ללחוץ את ידי הפז שלו, ולא רבים זכו..."

דודה צילה מחתה דמעה סוררת ואמרה בקול בוכים: "כבר מגיל קטן ידעתי שהידיים האלו שלו, שרק מרביצות לנתן עוד יצא מהן משהו גדול... משהו דגול... הו, איני יכולה לשאת זאת..."
בוקי מזורי שישב לפניה הסתובב אליה בתמהון ומלמל ליושב לצידו: "היא אמרה עכשו 'איני יכולה לשאת זאת'??? בנאדם שחי כולה דור אחד לפניך ומדבר כאילו ייבאו אותו מארם נהריים..."

הקול התגבר וההד הרעים והתפרץ לחלל בגלים רדיופוניים: "תרשו לי - להזמין לבמת האתגרים - את הסופר - הנודע - משויטט, הדגול משטוטגרטטטט!!!"

קולות מחיאות כפיים סוערות החרישו את האולם. דמות עלתה אל הבמה ו---

הודעת מערכת: לצערנו לא ניתן להמשיך את שידור הכנס עקב כשל טכני. מקור הכשל בלתי מזוהה. עמכם הסליחה.
אתה שוב לוקח את הדודה צילה למקומות מפוקפקים
דודה צילה נשאה על שכמה כד במעברי גבול חשוכים, היא לא יכלה לשאת?
דודה צילה לא היתה שם כשהיה את הכשל הגדול בטקס, היא יצאה לחמישה רגעים לנוחיות, היא תיכף חוזרת, בכף דגושה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה