נעלם לי הדיסק של רבי אלתר לפסח

brur

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תני מייל אני אשלח לך

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
חיים בנט פעם התאונן על כך שמעתיקים דיסקים כדי שישאר לאחר שהדיסק המקורי אבד/נשרט/נשבר (מחק את המיותר, או הוסף לפי הענין).
תארו לעצמכם אדם שקנה זוג נעליים ולאחר שהלך בדרכים טובות כמה שנים הם נשחקו. כיצד נסתכל עליו אם יחזור לחנות ויבקש להחליפם?!?!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י moishy;1565548:
חיים בנט פעם התאונן על כך שמעתיקים דיסקים כדי שישאר לאחר שהדיסק המקורי אבד/נשרט/נשבר (מחק את המיותר, או הוסף לפי הענין).
תארו לעצמכם אדם שקנה זוג נעליים ולאחר שהלך בדרכים טובות כמה שנים הם נשחקו. כיצד נסתכל עליו אם יחזור לחנות ויבקש להחליפם?!?!

שאלתי רב מפורשות אם יש בכך בעיה או צל של בעיה,
והתשובה היתה: אם אני קניתי מותר לי לגבות לעצמי לכתחילה!!

והתלוננות של חיים בנט מזכירה את ההוראה של בעל ספר המסורת שלא לניילן את הספר, שגם לא תופסת מבחינה הלכתית.

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י moishy;1565548:

על זה עוד אפשר להתווכח אם לגיטימי (כמו שעל ספר "המסורת" כתוב שאסור לניילן אותו... תבדקו, זה אמיתי!).

אבל להעלות לפרוג שירים מדיסק, שכל אחד יוכל להוריד?! חשבתי שכאן אין דברים כאלה!

sara wein

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש למשהו לשלוח לי לינק לרכישת דיסק הצפיה שלו לפסח?
תודה ורק בריאות!

ISO

משתמש פעיל
מישהו יכול לעלות את הדיסק של פסח שוב?
או שזה עם זכויות יוצרים...

נערך לאחרונה ב:

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו פעם שאלנו את רבי אלתר בעצמו על דיסק שקנינו אבל אחרי שימוש מרובה נשחק ונשרט,
והוא אמר שמבחינתו אין היתר להעתיק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה