עזרה נעלי בי סטפ -BE STEP

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה קורה עם קטלוג?
וכן איך אתן מזמינות נעליים דרך קטלוג בלי למדוד?
אני מהאלה של פעם שהולכת עם הילדים לקנות נעליים במיוחד ילד שצריך נעליים פעם ראשונה
תחכימו אותי
צעד ראשון בודאי שהכי מומלץ למדוד ולראות שמתאים ונוח לילד וגם בהמשך, האידיאלי זה לקנות בחנות ורק אם אין ברירה לקנות דרך קטלוג, כרגע אני לא רואה סיבה לקנות דרך קטלוג ואפילו בסגרים חוץ מאשר בסגר הראשון החנויות פתוחות כל הזמן

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
צעד ראשון בודאי שהכי מומלץ למדוד ולראות שמתאים ונוח לילד וגם בהמשך, האידיאלי זה לקנות בחנות ורק אם אין ברירה לקנות דרך קטלוג, כרגע אני לא רואה סיבה לקנות דרך קטלוג ואפילו בסגרים חוץ מאשר בסגר הראשון החנויות פתוחות כל הזמן
הבעיה שלי שאני גרה במקום שאין חנויות שמותאמות לחרדים
ופשוט התאהבתי בסגנון שלהם
אז ככה שמעניין אותי איך אפשרי לקנות דרך קטלוג בלי להתאכזב ובלי טרטורים של לקחת להחזיר וכן הלאה ;)

ר"ד

משתמש צעיר
האם הנעליים שלהם מספיק איכותיות בשביל צעד ראשון?

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הנעליים של התינוקות מאד איכותיות.
יש לבת שלי (בת שנתיים) מתחילת החורף נראה כמו חדש.

ר"ד

משתמש צעיר
תודה,
מתקנת את עצמי - האם הן מומלצות בתור נעליים לצעד ראשון?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הבעיה שלי שאני גרה במקום שאין חנויות שמותאמות לחרדים
ופשוט התאהבתי בסגנון שלהם
אז ככה שמעניין אותי איך אפשרי לקנות דרך קטלוג בלי להתאכזב ובלי טרטורים של לקחת להחזיר וכן הלאה ;)
יש להם סרגל מידות לפי דגמי נעליים, לא ניסיתי אבל זה נראה די מדויק, פשוט צריך למדוד את כף הרגל להשוות בסרגל מידות למידה הנכונה ולהמר שזה באמת יהיה טוב. תמיד גם אפשר להתקשר לחנות ולשאול האם מדובר בגזרה רחבה/צרה לפי הצורך, בהצלחה :)

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה,
מתקנת את עצמי - האם הן מומלצות בתור נעליים לצעד ראשון?
בגדול נעל צעד ראשון צריכה להיות נעל מותאמת לגיזרת הרגל- רחבה באזור האצבעות, גמישה, קלת משקל, במידה מדוייקת, את כל זה יתכן ותמצאי בבי סטפ, זה לא בהכרח שנעל צעד ראשון צריכה לעלות 200 300 שקל

ר"ד

משתמש צעיר
בגדול נעל צעד ראשון צריכה להיות נעל מותאמת לגיזרת הרגל- רחבה באזור האצבעות, גמישה, קלת משקל, במידה מדוייקת, את כל זה יתכן ותמצאי בבי סטפ, זה לא בהכרח שנעל צעד ראשון צריכה לעלות 200 300 שקל
תודה עזרת לי!

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איך משיגים אותם? מה האתר? ניסיתי לחפש הרבה ולא מצאתי כלל...
אין להם כרגע אתר באוויר
יש להם אולי את הקטלוג החכם של סמרקט שכנראה לא עודכן עדיין לעונה

הכי טוב
לכו לחניות :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה